Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


fripp

Recommended Posts

Witam, ja też zrobiłam rozeznanie: szambo jednokomorowe z transportem:

1. Radom - 10600m3 - 3600zł,

-bez wykopu,

-więcej osób, to cena niższa,

-czas oczekiwania ok.3-5dni

2. ok. Warszawy - 10m3 - 4600zł

-z wykopem

-więcej osób, to cena niższa

-czas oczekiwania ok.7dni

-400zł dopłata za materiał potrzebny do podłączenia rury z szamba do ogrodzenia. Nie wiem jak to się nazywa, ale chodzi o to, że rura z szmbiary jest podłanczana do końcówki, która wystaje w ogrodzeniu. Nie trzeba wjeżdżać na podwórko, czy przerzucać rury przez płot.

3. ok. Radomia - 10m3 - ok.3200zł

-2300zł szambo

-pokrywa cienka do nasypu ziemi ok. pół metra-150zł

-kominek-0,5m-75zł, 1m-150zł

-transport-ok.600zł

-czas oczekiwania ok.7dni

 

i jeszcze może:

http://www.szambo.go3.pl/oferta.html

 

http://www.salexpol.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dla wawerskich budowniczych - mam do sprzedania za przyslowiowe grosze rozne rzeczy po budowie -

pompa do studni na czas budowy,

drzwi zewnetrzne budowlane (sosnowe, zabejcowane) z oscieznica,

pustaki maks (Markowicze),

zbiornik na olej 1600l.

Zainteresowani proszeni sa o kontakt na pw :)

 

Pozdrawiam

Ania z Wawra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Do planujących/rozpoczynających budowę:

 

Będę miał do dostąpienia:

ok 10-12 palet gazobetonu SOLBET 24 - palety oryginalnie zapakowane, stoją na skladzie budowlanym

gazobeton SOLBET 12 - co najmniej 5 palet, oryginalnie zapakowawne

Pomogę załatwić transport.

 

Stemple długości min 2,90m ok 120 sztuk + ok 80 sztuk krótszych różnej długości. Transport własny.

 

Zainteresowanych prosze o kontakt na priv.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, wreszcie, po roku od otrzymania warunków zabudowy i przebudowie wszystkiego co się da bez pozwolenia na budowę wreszcie złożyłam wniosek o pozwolenie na budowę (a właściwie przebudowę naszego domu:)))

czy ktoś ostatnio przechodził przez pozwolenie na budowę na Wawrze? Jak długo trwało uzyskanie pozwolenia - marzy mi się krócej niż przepisowe 65 dni, ale nie wiem, czy to realne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licia

my w zeszłym roku czekaliśmy ponad 5 miesięcy....

najgorszy jest sezon urlopowy - więc pilnuj tematu - bo nam zostały papiery cofnięte z przycyzn kuriozalnych - po czasie się okazało że w wakacje to częsta praktyka - żeby UG nie przeraczał terminów.... cofają do uzupełnienia i w ten sposób przewlekają temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizuje :)

Dla wawerskich budowniczych - mam do sprzedania za przyslowiowe grosze rozne rzeczy po budowie -

- pompa do studni na czas budowy, SPRZEDANA

- drzwi zewnetrzne budowlane (sosnowe, zabejcowane) z oscieznica, progiem, wkladka gerdy

- pustaki maks (Markowicze), SPRZEDANE

- zbiornik na olej 1600l. SPRZEDANY

Zainteresowani proszeni sa o kontakt na pw :)

 

Pozdrawiam

Ania z Wawra

 

I jeszcze jedna rzecz znalazlam :wink:

- koza z rurami do podlaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli trzeba by zacząć myśleć o wykańczaniu poddasza. W związku z tym zaczynam poszukiwania jakiejś ekipy/osoby do:

1. malowania ścian (+ ew. białkowanie)

2. położenia tynku w garażu.

 

Macie moze jakąś sprawdzoną i zaufaną osobę do sprzątania domu gdzieś tak raz na tydzień lub dwa? Żona w zaawansowanej ciązy, ja do późna w pracy i w efekcie jakoś nam za bardzo nie idzie to sprzątanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowaliście okna - w lokalnych wawerskich firmach (jeśli tak, to jakich i czy polecacie, czy nie - terminowość, jakość obsługi itp.), czy z "miasta"?

Podzielcie się wrażeniami/doświadczeniami z tego etapu budowy... :wink:

A jakby ktoś przy okazji wskazał jakiegoś dobrego lokalnego dostawcę i montażystę drzwi wejściowych...

 

Pozdrowienia

WaldekZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my robiliśmy wycenę tez w Oknoplaście na Ostrobramskiej, ale w końcu zdecydowaliśmy się na okna Butzbach. Byliśmy w ich montowni pod Radzyminem i nas przekonali :))), jak na razie obsługa jest bardzo miła i sympatyczna, zobaczymy jak będzie z montażem. Ceny były porównywalne (Butzbach trochę droższy), ale za to mają bramy. Więc za jakiś miesiąc będziemy mogli porównać :)

 

Aha chciałam jeszcze dodać, że teraz mamy okna na profilach Plusteca (firma Plastikon) zakładane 8 lat temu i niestety w zeszłym roku jedno okno było do wymiany, ponieważ montaż był .... rama okna "odkleiła" się od parapateu i podczas deszczu woda lała się strumieniami do pokoju. Chociaż trzeba przyznać że po tylu latach serwis jest bardzo dobry bo ekipa przyjechała bardzo szybko, jeszcze raz wymontowała okna i prawidłowo je zamontowała :). Same okna chyba są w porządku, ale nie mam jeszcze porównania :), więc się nie wypowiadam :)

 

Pozdrawiam,

Lyszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłam - po rekomendacji znajomych, okna z Oknoplastu Kraków (w Uniplaście na Ostrobramskiej). Na razie obsługa wyglada dobrze, ale montaż mam dopiero 11 lipca - wiec wtedy sie wypowiem.

Hej my robiliśmy wycenę tez w Oknoplaście na Ostrobramskiej, ale w końcu zdecydowaliśmy się na okna Butzbach. Byliśmy w ich montowni pod Radzyminem i nas przekonali )), jak na razie obsługa jest bardzo miła i sympatyczna, zobaczymy jak będzie z montażem. Ceny były porównywalne (Butzbach trochę droższy), ale za to mają bramy. Więc za jakiś miesiąc będziemy mogli porównać.

 

Dzięki wszystkim za namiary. Wysłałem zapytanie do Uniplastu, z Butzbacha mam już ofertę, strasznie drodzy (w porównaniu z ofertami jakie ściągnąłem wcześniej "z miasta"). :cry:

Jakby ktoś jeszcze poratował w temacie drzwi wejściowych...

 

Pozdrowienia

WaldekZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek nasza pierwsza wycena z Butzbacha też była zupełnie niekonkurencyjna, ale po kolejnych zapytaniach upust był :)))) i w końcu cena okazała się "tylko" 1 tysiąc zł droższa niż Oknplast :)

Więc warto negocjować :))), długo się zastanawiać :))) i efekt końcowy może być bardzo zaskakujący :)

 

Aha mnie przekonało do Butzbacha to że jednak Oknoplast to developerka....zresztą czas pokaże :). Jak napisał forumowy znawca tematu od okien teraz nie ma złych okien jest po prostu kiepski montaż :) A na własnej skórze przekonałam się, że jednak to prawda.

 

Życzę powodzenia w negocjacjach,

Lyszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek nasza pierwsza wycena z Butzbacha też była zupełnie niekonkurencyjna, ale po kolejnych zapytaniach upust był :)))) i w końcu cena okazała się "tylko" 1 tysiąc zł droższa niż Oknplast :)

Więc warto negocjować :))), długo się zastanawiać :))) i efekt końcowy może być bardzo zaskakujący :)

 

Aha mnie przekonało do Butzbacha to że jednak Oknoplast to developerka....zresztą czas pokaże :). Jak napisał forumowy znawca tematu od okien teraz nie ma złych okien jest po prostu kiepski montaż :) A na własnej skórze przekonałam się, że jednak to prawda.

 

Życzę powodzenia w negocjacjach,

Lyszka

Dzięki za wiadomość, w takim razie jeszcze poatakuję Butzbacha.

Niezłą ofertę na okna mam też z Plastoramy na Lucerny.

Czy ktoś ma jakieś opinie/uwagi na ich temat? Jak wykonawstwo?

 

Pozdrowienia

WaldekZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...