Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


fripp

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

WaldekZ

my mamy doświadczenia z Plastoramą od wielu lat. Ich okna, ma mój wujek, tata i my mieliśmy w bloku. My też daliśmy do wyceny i jesteśmy zadowoleni z wyceny i najprawdopodobniej się zdecydujemy.

Mamy (osobiście) pozytywne doświadczenia z serwisem posprzedażowym i pogwarancyjnym.

generalnie polecamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WaldekZ

my mamy doświadczenia z Plastoramą od wielu lat. Ich okna, ma mój wujek, tata i my mieliśmy w bloku. My też daliśmy do wyceny i jesteśmy zadowoleni z wyceny i najprawdopodobniej się zdecydujemy.

Mamy (osobiście) pozytywne doświadczenia z serwisem posprzedażowym i pogwarancyjnym.

generalnie polecamy.

Dziękuję za wiadomość, u mnie jak na razie też są najbliżej wygrania przetargu... :wink:

 

Pozdrowienia

WaldekZ

 

PS. Ponawiam jeszcze prośbę o namiary na dostawcę/montażystę drzwi wejściowych, jeśli możecie jakiegoś polecić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

Poszukuję sprawdzonego instalatora anteny TV naziemnej i anteny satelitarnej z okolicy.

Instalacja do wykonania na dwuspadowym dachu, krytym dachówką ceramiczną i raczej nie z drabiny.

Do postawienia dwa maszty, od jednego z nich trzeba ułożyć okablowanie.

Instalacja ma być oparta na multiswitchu.

 

Oczywiście przeszukałem instalatorów C+, n i „słoneczka”, ale zamiast eksperymentować na każdym z nich, chciałbym Was prosić o pomoc, może zaglądają tu, Ci co „wykończyli” budowane wcześniej domu i mogą na ten temat coś napisać ;-)

 

Pozdrawiam

KJN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, pomóżcie, gdzie w Wawrze lub okolicach kupić cegłę klinkierową pełną na komin???

Wszyscy sprzedają tylko dziurawkę, a ja się boję, że taki komin będzie przeciekał i chcę z pełnej!!!

Dajcie jakiś namiar.

 

Pozdrowienia

WaldekZ

 

P.S. Aha, i ponawiam prośbę o namiary na drzwi wejściowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, pomóżcie, gdzie w Wawrze lub okolicach kupić cegłę klinkierową pełną na komin???

Wszyscy sprzedają tylko dziurawkę, a ja się boję, że taki komin będzie przeciekał i chcę z pełnej!!!

Dajcie jakiś namiar.

 

Pozdrowienia

WaldekZ

 

P.S. Aha, i ponawiam prośbę o namiary na drzwi wejściowe...

 

Może nie w Wawrze, ale ja kupowałem (w zeszłym roku) w składzie PSB w Zakręcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko:

Pprofesjonalnie zniszczą Wam wasze nowe okna, parapety zew. i wew.

a obróbka tynkarska jest żenująca. Zrobią montaż niezgodny z technologią Butzbach. Okna nie będą się zgadzały co do wymiaru z zamówienia a Wy nie będziecie mieli na to żadnego aneksu. Zapewnią Wam dziury i przedmuchy pomiędzy murem a ramami okien. I nagle dowiecie się, że jest przez was podpisany protokół odbioru prac budowlanych ??? Zero obsługi po montazowej.

 

Zapraszam na stronkę: http://www.butzibach.com.pl/index.html

 

Niedowiarków mogę zaprosić do siebie do domu by obejrzeli i pomacali.

Handlowcy ciagle w biegu i ciągle zapominają cennika, umowy i reszy deokumentów z którymi byście chcieli się zapoznac przed podpisaniem umowy.

Powodzenia i wiekszego szczęscia życzę.

T-Pablo76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko:

Pprofesjonalnie zniszczą Wam wasze nowe okna, parapety zew. i wew.

a obróbka tynkarska jest żenująca. Zrobią montaż niezgodny z technologią Butzbach. Okna nie będą się zgadzały co do wymiaru z zamówienia a Wy nie będziecie mieli na to żadnego aneksu. Zapewnią Wam dziury i przedmuchy pomiędzy murem a ramami okien. I nagle dowiecie się, że jest przez was podpisany protokół odbioru prac budowlanych ??? Zero obsługi po montazowej.

 

Zapraszam na stronkę: http://www.butzibach.com.pl/index.html

 

Niedowiarków mogę zaprosić do siebie do domu by obejrzeli i pomacali.

Handlowcy ciagle w biegu i ciągle zapominają cennika, umowy i reszy deokumentów z którymi byście chcieli się zapoznac przed podpisaniem umowy.

Powodzenia i wiekszego szczęscia życzę.

T-Pablo76

Czyli Butzbach - kicha. Ciekawe, inni wystawiają im raczej dobra opinię, może trafiłeś na marną ekipę...

Czy ktoś może podzielić się wrażeniami ze współpracy z firmą "Sard" (też okna, tylko Okfens), mieszczącą się na Trakcie Lubelskim?

 

Pozdrowienia

WaldekZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, pomóżcie, gdzie w Wawrze lub okolicach kupić cegłę klinkierową pełną na komin???

Wszyscy sprzedają tylko dziurawkę, a ja się boję, że taki komin będzie przeciekał i chcę z pełnej!!!

Dajcie jakiś namiar.

 

Pozdrowienia

WaldekZ

 

Widziałem cegłę pełną klinkierową w Leroy-u na Modlińskiej. Była firmy LODE i prezentowała się b.ładnie. Cena wtedy wydała mi się astronomiczna jakieś...3,5-4 PLN (chyba), aż sam kupiłem brązowy klinkier dziurawkę firmy CRH za 3,6 PLN :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - wszyscy napalają się na tynki cem-wap. Zna się ktoś na tych tynkach, co jest lepsze i dlaczego.

Do tej pory jedyne co słyszę to, że tynki cementowo-wapienne są lepsze, na pytanie dlaczego słyszę - bo są.

Jedyne co ustaliem to, że warto je stosować w przypadku porothermu bo są mocniejsze i łatwiej mocować obrazki na ścianach.

Zupełnie nie kupuje argumentu o "oddychaniu" ścian, które z zewnątrz obłożone są szczelnie styropianem a później równie szczelnie tynkiem.

 

Generalnie jaki tynk warto zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie może jakąś dobrą ekipę od zabudowy poddasza (wełna + płyty gk)??

 

Polecani na forum, chociaż w innym wątku, nie pamiętam jednak już w jakim:

 

Tomasz Pietras 698347775,

Janusz Wrona 602595828.

 

Bardzo polecani, ale też nie najtańsi, ja nawet do nich dzwoniłam, ale mieli bardzo pozajmowane terminy.

 

fripp - zamówiłam drzwi z KP. Jednak...

 

pietka - no to gratulacje, że ruszyłeś. Wczoraj byłam u Zakrzewskiego i właśnie chwilę rozmawialiśmy o Osialu i Twojej budowie. Jak znajdziesz chwilę, to skrobnij słówko na priva, jak Ci z nim idzie.

 

Janusz Wrona 602595828 - a ja tego pana NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...