Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


fripp

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

ponieważ prace trwają, wiele rzeczy już zrobionych przez partaczy i naprawdę solidnych fachowców (całe szczęście że na takich jeszcze można trafić) mogę polecić z czystym sumieniem za fachowość, obsługę, montaż, dobre ceny :)

 

- okna Butzbach (niestety na forum jest ktoś kto strasznie ich "obsmarowuje" i nieźle mnie wystraszył bo akurat zdążyliśmy wpłacić zaliczkę ...), jestem zadowolona z okien, z montażu, ze współpracy z p. Okuniewiczem , z ceny :) , terminowości i solidności wykonania,

http://img517.imageshack.us/img517/7840/pict0652la8.th.jpg

 

proszę nie patrzeć na dół okna, bo zmieniła mi się koncepcja wysokości szafek w kuchni, mają byż wyższe, więc teraz szukamy "chętnych na domurowanie :)

 

http://img99.imageshack.us/img99/3325/pict0504ss9.th.jpg

niestety nie mam jeszcze zdjęć ze środka domu, ponieważ jestem "uziemiona

' zagrożoną ciążą w domu, ale dla ciekawych chętnie kiedyś zrobię dodatkowe zdjęcia;

w każdym bądź razie mój STRACH przed zamówieniem tych okien był wielki, ale całe szczęście okazał się bezpodstawny i jestem bardzo zadowolona z okien:), montażui współpracy;

 

- przy okazji mogę polecić firmę od dachu, która nam ukłdała dachówki - Eko Dach z Modlińskiej; układali również Ruppa u sąsiada, dachóweczki są równiutkie, z jednej partii (osobiście sprawdzałam :), ekipa sprawna i młoda, doradzili nam w sprawie okien i wyłazu, bo mieliśmy jakiś problem, cena tez OK :);

 

- trzecia ekipa od tynków cem-wap zacierane piaskiem kwarcowym, którzy właśnie poprawiają pracę po 2-miesięcznych zmaganiach z partaczami; są to górale, zaczynają pracę od 6 rano :), pracują do wieczora, nie piją, jeżdżą "do siebie" raz na miesiąc, naprawdę fajne chłopaki :); mają normalne ceny (20zł), chyba że poprawiają po partaczach !!! wtedy niestety troszkę więcej :( - telefon p.Bogdan 500-330-703

 

-mieliśmy jeszcze fajnego elektryka,młody, solidny i niedrogi jak na nasze warszawskie warunki, wszystko porządnie wykute a nie na zaczepki; dodatkowo zrobił nam instalację alarmową, antenową , doprowadzenie do bramy; chłopak naprawdę godny polecenia, tel. oczywiście na priv,

 

- mamy też fajnego hydraulika ale niestety nie jest z Warszawy, i bardzo zajęty, ale będzie u nas jeszcze po 8 września więc w razie czego mogę zapytać czy ma jakieś wolne terminy

 

TYnkarzy poprzednich nie polecę bo niestety straciliśmy pieniądze, czas i nerwy !!!

 

A teraz pieknie się uśmiecham o namiary na jakiś fajnych glazurników i speców od parkietów / desek egzotycznych i ewentualnie gdzie można obejrzeć i zasięgnąc fachowego doradztwa

 

Pozdrawiam

Łyszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jesteśmy na etapie wykańczania domu w Aninie i szukamy elektryka-projektanta przyłącza elektrycznego. Wszystkie instalacje wewnątrz budynku mamy już zrobione, trzeba się tylko podłączyć do sieci.

Czy ktoś mógłby mi kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pilnie poszukuję solidnej ekipy do tynków wewnętrznych, najchętniej gipsowych.

Może kogoś polecicie?

Budowa w Wawrze.

EM

 

U mnie tynki gipsowe robił p. Waldek-601-208-018, zadzwoń i spróbuj, może mają wolny termin.

 

u mnie ekipa P. Waldka też robiła tynki i jestem baaardzo zadowolona :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ponieważ prace trwają, wiele rzeczy już zrobionych przez partaczy i naprawdę solidnych fachowców (całe szczęście że na takich jeszcze można trafić) mogę polecić z czystym sumieniem za fachowość, obsługę, montaż, dobre ceny :)

 

- okna Butzbach (niestety na forum jest ktoś kto strasznie ich "obsmarowuje" i nieźle mnie wystraszył bo akurat zdążyliśmy wpłacić zaliczkę ...), jestem zadowolona z okien, z montażu, ze współpracy z p. Okuniewiczem , z ceny :) , terminowości i solidności wykonania,

http://img517.imageshack.us/img517/7840/pict0652la8.th.jpg

 

proszę nie patrzeć na dół okna, bo zmieniła mi się koncepcja wysokości szafek w kuchni, mają byż wyższe, więc teraz szukamy "chętnych na domurowanie :)

 

http://img99.imageshack.us/img99/3325/pict0504ss9.th.jpg

niestety nie mam jeszcze zdjęć ze środka domu, ponieważ jestem "uziemiona

' zagrożoną ciążą w domu, ale dla ciekawych chętnie kiedyś zrobię dodatkowe zdjęcia;

w każdym bądź razie mój STRACH przed zamówieniem tych okien był wielki, ale całe szczęście okazał się bezpodstawny i jestem bardzo zadowolona z okien:), montażui współpracy;

 

- przy okazji mogę polecić firmę od dachu, która nam ukłdała dachówki - Eko Dach z Modlińskiej; układali również Ruppa u sąsiada, dachóweczki są równiutkie, z jednej partii (osobiście sprawdzałam :), ekipa sprawna i młoda, doradzili nam w sprawie okien i wyłazu, bo mieliśmy jakiś problem, cena tez OK :);

 

- trzecia ekipa od tynków cem-wap zacierane piaskiem kwarcowym, którzy właśnie poprawiają pracę po 2-miesięcznych zmaganiach z partaczami; są to górale, zaczynają pracę od 6 rano :), pracują do wieczora, nie piją, jeżdżą "do siebie" raz na miesiąc, naprawdę fajne chłopaki :); mają normalne ceny (20zł), chyba że poprawiają po partaczach !!! wtedy niestety troszkę więcej :( - telefon p.Bogdan 500-330-703

 

-mieliśmy jeszcze fajnego elektryka,młody, solidny i niedrogi jak na nasze warszawskie warunki, wszystko porządnie wykute a nie na zaczepki; dodatkowo zrobił nam instalację alarmową, antenową , doprowadzenie do bramy; chłopak naprawdę godny polecenia, tel. oczywiście na priv,

 

- mamy też fajnego hydraulika ale niestety nie jest z Warszawy, i bardzo zajęty, ale będzie u nas jeszcze po 8 września więc w razie czego mogę zapytać czy ma jakieś wolne terminy

 

TYnkarzy poprzednich nie polecę bo niestety straciliśmy pieniądze, czas i nerwy !!!

 

A teraz pieknie się uśmiecham o namiary na jakiś fajnych glazurników i speców od parkietów / desek egzotycznych i ewentualnie gdzie można obejrzeć i zasięgnąc fachowego doradztwa

 

Pozdrawiam

Łyszka

 

Nie straszę, tylko przedstawiam rzeczywistą wersję wydarzeń. Jesli choddzi o obiektywne spojrzenie na sprawę zapraszam na link.

 

http://forum.muratordom.pl/post2752177.htm#2752177

 

Powodzenia.

Czy napewno 5 komorowy profil w zamówieniu jest zgodny z rzeczywistością??? Sprawdź przekrój zamówionego profilu z aprobatą techniczną !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okien ciąć nie będę żeby sprawdzić ilość komór, zreszta mam próbkę w domu i mi to wystarczy.

Ilość kotew jest odpowiednia, okna nie są porysowane, nie wiem co to znaczy karygodnie zamontowane parapety.....obróbki tynkarskie też w porządku....

 

Może miałam szczęście bo zamawialiśmy okna juz "po akcji" z Pana oknami i być może poprawili jakość wykonania robót.

 

Mam teraz w mieszkaniu okna firmy Plastikon i niestety po 6 latach wzywałam serwis bo mi okno prawie wypadało i lał się deszcz do mieszkania....więc teraz zwracałam wielką uwagę na montaż i zabezpieczenia i naprawdę jestem zadowolona i z okin i ze wspołpracy z tą firmą.

 

Przykro mi bardzo że u Pana zdarzyła się taka nieprzyjemna sutuacja i życzę pozytywnego rozwiązania problemu.

 

Tylko jednego nie rozumiem...dlaczego po prostu nie mogą przyjechać i poprawić montażu tych okien???

 

Pozdrawiam

Łyszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Buduję na ulicy Poprawnej. Od jakiegoś czasu szukam przyłączeniowca od wody, kanalizacji i gazu. Niestety tych co znalazłem to albo nie mają czasu, alabo podają ceny z księżyca.

Czy moglibyście polecić kogoś sprawdzonego od wody, kanalizacji i gazu. Projekty już mam

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Buduję na ulicy Poprawnej. Od jakiegoś czasu szukam przyłączeniowca od wody, kanalizacji i gazu. Niestety tych co znalazłem to albo nie mają czasu, alabo podają ceny z księżyca.

Czy moglibyście polecić kogoś sprawdzonego od wody, kanalizacji i gazu. Projekty już mam

Pozdrawiam

Marcin

 

Chętnie bym pomogła, bo akurat jesteśmy w trakcie podlaczania gazu,

ale firma która to robi niestety również ma ceny z księżyca.

My się jednak zdecydowaliśmy z różnych względów, między innymi załatwiają też za nas całą papierologię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...