Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


fripp

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

robie casting na szambo - usługę kompleksową, czyli transport, wykop, zakopanie, uszczelnienie.

 

nie chce wyjść poniżej 6000 PLN wraz z szybkozłaczką w ogrodzeniu (ok. 4 m od zbiornika), rurą do domu ok. 10 mb, zbiornik betonowy 10m3 jednokomorowy

 

na razie wygrywa firma wipol.pl z Dawidów k/Warszawy, potem polecany na forum pan Kucharski z Mościsk...

 

zaraz za nim szamba z Radomia, choć nie robią wykopu (a ja boję się sytuacji, że przyjadą wsadzić szambo do uprzednio wykopanego dołu i powiedzą:'uuuuuuuu, pani, to zły wykop, za wąski, za płytki, tak się nie da"itp itd.

 

Buduję w Radości i chcę do 7 listopada mieć gotowe szambo.

 

Czy znalazł ktoś tańsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi - jaka ochrona: Juventus czy Solid?

 

Oferty na monitoring i na podłączenie czujek porównywalne cenowo, w kategorii: miesięczna opłata wygrywa Juventus (60 pln vs. 90 pln solid), 3 miesiące za grosze na początku w obu firmach...sąsiedzi z ulicy pół na pół mają i solid i juventus...

 

Częściej widzę patrole solidu, starają sie o klienta; samochodów juventusa nie widzę wcale, ale z niewytłumaczalnych przyczyn wolę juventus...

 

 

a Wy? na jaka firmę się zdecydowaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi - jaka ochrona: Juventus czy Solid?

 

Oferty na monitoring i na podłączenie czujek porównywalne cenowo, w kategorii: miesięczna opłata wygrywa Juventus (60 pln vs. 90 pln solid), 3 miesiące za grosze na początku w obu firmach...sąsiedzi z ulicy pół na pół mają i solid i juventus...

 

Częściej widzę patrole solidu, starają sie o klienta; samochodów juventusa nie widzę wcale, ale z niewytłumaczalnych przyczyn wolę juventus...

 

 

a Wy? na jaka firmę się zdecydowaliście?

Solid. W mojej okolicy przeważają (tak na oko 90%). Oferta niezła, ekipa montująca alarm profesjonalna, na razie jestem zadowolony.

 

Pozdrowienia

WaldekZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Sąsiedzi - jaka ochrona: Juventus czy Solid?

 

Oferty na monitoring i na podłączenie czujek porównywalne cenowo, w kategorii: miesięczna opłata wygrywa Juventus (60 pln vs. 90 pln solid), 3 miesiące za grosze na początku w obu firmach...sąsiedzi z ulicy pół na pół mają i solid i juventus...

 

Częściej widzę patrole solidu, starają sie o klienta; samochodów juventusa nie widzę wcale, ale z niewytłumaczalnych przyczyn wolę juventus...

 

 

a Wy? na jaka firmę się zdecydowaliście?

 

Zdecydowanie odradzam Solid. Mają go moi sąsiedzi i nie raz byłam świadkiem sytuacji kiedy alarm wył i nikt się nie pojawił. Drudzy sąsiedzi mieli podobną sytuację i zgłosili ten fakt do Solida i otrzymali odpowiedz, żeby im udowodnić, że ich nie było, czy mają na to świadków itp.

Ja wybrałam Skorpiona ale właśnie rezygnuję z ich uslu bo podwykonawcą jest właśnie Solid. Nie raz i nie dwa przyjechali po czasie a oprócz tego raz całkowicie przez przypadek przyłapaliśmy pana ochroniarza jak sam wywołał fałszywy alarm i siadł sobie do samochodu i czekał aż przestanie wyć. Nawet nie raczył zgłosic faktu, że to on przez przypadek go wywołał.

Co do cey to 90 pln to bardzo drogo bo w okolicach Sulejówka i Halinowa nowi klienci płaca 60 pln netto.

I nie polecam instalowania alarmu przez Solid. Raz, że dają najtańsze czujki, które wywołują fałszywe alarmy, dwa serwis potrafi jechać tydzień a klient nadal płaci. Niewiele więcej zapłacisz za system alarmowy zamontowany przez niezależną firmę i nie uwięrzesz się na rok czy dwa z umową.

Co do Juwentusa to znajomi, którzy mają z nimi umowę raczej nie mają zastrzeżeń a samochody Juwentusa mają podpięty GPS więc po każdym alarmie można poprosić o wydruk i skontrolować czas przyjazdu partolu.

Strasznie się rozpisałam ale ostanio trochę zgłębiłam temat agencji ochrony i i ich działalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś rok, dwa lata temu sporo było postów na forum nt. firmy solid - była ona zazwyczaj przedstawiana jako przykład, jak nie powinna wyglądać tego typu firma. Co prawda chodziło głównie o jakość instalacji alarmowych przez nich montowanych, ale podejrzewam, że jakości zbyt mocno nie różnicują pomiędzy poszczególnymi usługami, więc w przypadku samej ochrony pewnie jest podobnie. Tak czy inaczej - warto przeszukać archiwum.

 

Nadal nie udało mi się znaleźć miejsca, gdzie mógłbym kupić szybę kominkową - jeśli ktoś wie, to będę wdzięczny za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam "wspólników" z okolic Warszawy /Piaseczna/Góry Kalwarii itp do zakupu w grudniu Porothermu w dobrej cenie. Moga to być oferty na kilka palet (tak by wypełnic cały transport) jak również zakupy na cały dom - kilkadziesiąt palet. Ja kupuje ok 65 palet (25-tki i 11,5). Nie ma żadnych ogranczeń co do rodzaju Porothermu (może być 8; 11,5; 25; 30; 38; 44; itd). Chodzi tylko by była to pełna paleta.

Teraz zaczną się promcje i obnizone ceny. Już ceny porothermu spadły o ok 50gr/szt w stosunku do początku paździrnika. W marcu ceny napewno podskoczą bo zacznie się sezon budowlany i każdy ruszy na zakupy, więc naturalną rzeczą będzie podniesienie cen w stosunku do tych co będą ok połowy grudnia, kiedy jest zupełnie martwy sezon - a jak jeszcze trochę śnieżek popruszy, a tak zapowiadają... :D to tym bardziej sprzedaż stanie. Różnica w cenie między grudniem a marcem wyniesie nie mneij niż 1zł/szt (to taka moja prognoza)

Zasada jest taka, że teraz (tzn w grudniu) się kupuje a odbiór np. w marcu (sprzedawcy się na to zgadzają), gdy zacznie się rzeczywista budowa. Poza tym jak się ktos jeszcze dołaczy z zakupem na cały dom to można uzyskac jeszcze lepsza cene.

 

Jeżeli ktoś już sie nosi z takim zakupem to ja chętnie się przyłącze.

 

W jedności siła!!! :D :D :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś rok, dwa lata temu sporo było postów na forum nt. firmy solid - była ona zazwyczaj przedstawiana jako przykład, jak nie powinna wyglądać tego typu firma. Co prawda chodziło głównie o jakość instalacji alarmowych przez nich montowanych, ale podejrzewam, że jakości zbyt mocno nie różnicują pomiędzy poszczególnymi usługami, więc w przypadku samej ochrony pewnie jest podobnie. Tak czy inaczej - warto przeszukać archiwum.

 

Nadal nie udało mi się znaleźć miejsca, gdzie mógłbym kupić szybę kominkową - jeśli ktoś wie, to będę wdzięczny za informacje.

 

wbrat z tego co wiem, to Hajduk robi szyby na zamówienie - może warto do nich przedzwonić ?

 

http://www.hajduk.com.pl/?k=strony_p&m=90&ns=24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do sprzedania:

 

Warszawa Międzylesie przy Centrum Zdrowia Dziecka:

 

1) Barak mieszkalny (wolny od nowego roku 2009) 1700zł

http://www.empikfoto.pl/albumy24/115019/390816/previews/14553669_barak.jpg

2) Prowizorka budowlana 400zł

http://www.empikfoto.pl/albumy24/115019/390816/previews/10749708_1.jpg

3) Porotherm 25 PW -10 palet po 3zł/szt

4) Stemple sosnowe (używane 1 raz wyłącznie na naszej budowie) 250szt (dł.2,70-3,00m) po 3zł/szt.

5) Koza metalowa w stanie b. dobrym (z rurami gotowa do podłączenia) 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...