Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


fripp

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

"SOS!!!! 14 kwietnia b.r. w Wągrodnie /Piaseczno spalił się doszczętnie dach domu, naszych weterynarzy i sąsiadów. Przeprowadzając się pod Piaseczno nawet nie sądziliśmy, że spotkamy tu tak miłych i życzliwych ludzi, którzy wspaniale potrafią pomagać naszym czworonogom.Teraz sami potrzebują pomocy! Liczy się każda złotówka. My wszyscy, którzy ich znamy prosimy o pomoc dla nich!"

 

http://pogorzelcy.sos.pl/

 

 

Wątek: http://forum.muratordom.pl/piaseczno-i-okolice,t2135-12540.htm

7 Kwiecień 2009 12:25 Temat postu: SOS!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi wiem, że Zajączek już był a do Gwiazdki jeszcze droga daleka ale z okazji dowolnej: moze być 1 maja, albo 3 maja, 26 maja albo 1 czerwca albo coś postanowiłam robić prezenty w postaci: DAJE DARMO, za dobre słowo, byle ktoś sobie owe cuda zabrał. Oddaję:

piasek, moze byc użyty do zasypania dołu po fundamencie, albo zrobienia gigantycznej piaskownicy oj ze dwie wywrotki będą

drewno iglaste na opał jak dla mnie to palenia na 2 miesiące, pod warunkiem, ze codziennie

oraz jakieś za gotówkę nie wielką silikaty 24 cm i bloczki fundamentowe

To jak by ktoś chciał zabrać to proszę o liścik

seredeczności Tosieńka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Szukam kontaktu do sprawdzonego, sprawnie działającego wykonawcy przyłączy gazowych na terenie Wawra. Dzięki za informacje.

 

Witam,

my co prawda nie mamy gazu, ale wiem, że przylącza gazowe wykonuje p. Kubuj, który robił u nas hydraulikę.

Facet jest mistrzem, baaardzo polecany na wszystkich forach i to prawda. Rzetelny, sumienny i uczciwy oraz bardzo terminowy. POLECAM!

Kontakt:

Stanislaw Kubuj

tel: 0601 391 034

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kontaktu do sprawdzonego, sprawnie działającego wykonawcy przyłączy gazowych na terenie Wawra. Dzięki za informacje.

 

Witam,

my co prawda nie mamy gazu, ale wiem, że przylącza gazowe wykonuje p. Kubuj, który robił u nas hydraulikę.

Facet jest mistrzem, baaardzo polecany na wszystkich forach i to prawda. Rzetelny, sumienny i uczciwy oraz bardzo terminowy. POLECAM!

Kontakt:

Stanislaw Kubuj

tel: 0601 391 034

 

Wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Garki stropowe Porotherm 23/62.5

16szt. Wszystkie cale po 3zl szt

 

- Cegly na scianki dzialowe Porotherm 11.5 P+W

160szt. Wszystkie cale po 3zl szt

 

- wiezba zaimpegnowane

0,17mx0,06mx8m x 18szt czyli ok.1,5m3 1000zl

 

- slup , skrzynka z przedlicznikiem , przewod 32m 1000zl

 

 

Sulejowek

transport wlasny

504232842

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...