Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


fripp

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

mam do sprzedania ERBETKĘ BUDOWLANĄ- legalna i honorowana przez RWE Stoen. Erbetka była kupiona jako nowa i od kwietnia do pazdziernika 2009 była używana na mojej budowie tylko do wykończenia domu. Erbetka posiada wszystkie potrzebne i wymagane zabezpieczenia, 4x230V, 2x400V(siła) .

W komplecie kabel 40m.

Skrzynka jest w idealnym stanie technicznym, posiada nieliczne ślady użytkowania.

Zainteresowanych zapraszam na priv.

 

http://img510.imageshack.us/img510/8755/dsc01888o.jpg http://img260.imageshack.us/img260/4624/dsc01892j.jpg http://img510.imageshack.us/img510/6076/dsc01893x.jpg http://img339.imageshack.us/img339/3128/dsc01894fd.jpg http://img9.imageshack.us/img9/3522/dsc01891vm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wkrótce budowa w Aleksandrowie (mam nadzieję), więc dołączam. Jak zaczniemy, to i na ogłoszenia zacznę odpowiadać, narazie chciałem zaznaczyć swą obecność i podziękowć Lidszu z grupy sąsiedniej za dobre słowo i rewelacyjny dziennik.

PZDR

PS JAk długo czeka się na PnB na Zwoleńskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wkrótce budowa w Aleksandrowie (mam nadzieję), więc dołączam. Jak zaczniemy, to i na ogłoszenia zacznę odpowiadać, narazie chciałem zaznaczyć swą obecność i podziękowć Lidszu z grupy sąsiedniej za dobre słowo i rewelacyjny dziennik.

PZDR

PS JAk długo czeka się na PnB na Zwoleńskiej?

Filgastrim, bardzo dziękuję za dobre słowo i cieszę się, że mogłam wam pokazać swój domek :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemia w Aleksandrowie - podnosicie się znaczy? Ziemi nie mam ale chętnie się dowiem, w jakiej okolicy Aleksandrowa to się dzieje, jeśli można zapytać - my mamy zamiar rozpocząć wiosną na osiedlu Polany.

Lidszu - Zachary ciągle chce taki domek... i to "juź". Jeszcze raz wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy,

 

Planujemy rozpoczac w przyszlym roku budowe naszego domu. Obecnie jestesmy na etapie szukania wykonawcow. Pojezdzilismy troche po okolicznych budowach mamy nastepujacy problem - na budowach zazwyczaj jest tylko ekipa budowlana a inwestora nie ma. Gdy prosimy budowlancow o namiary na inwestora, zeby go przepytac pod katem satysfakcji z wykonawcow, to zazwyczaj slyszymy, ze nie maja do niego telefonu! Na jednej z budow spotkalismy kierownika budowy (tak sie nam przedstawil), ktory stwierdzil, ze zaraz poszczuje nas psami, bo juz mu ktos wczesniej podkradl (przekupil) jedna ekipe murarzy i potem dlugo szukal kolejnej i przez to budowa ma opoznienie.

 

W zwiazku z tym mam pytanie, jak wy szukaliscie ekip? Czy tylko przez forum, czy tez jezdziliscie po budowach?

 

A i jeszcze szukamy dobrego kierownika budowy mieszkajacego na linii otwockiej.

 

Mamy juz namiary na sprawdzone ekipy, za ktore bardzo dziekujemy, ale wciąż szukamy kierownika budowy. Jesli ktos ma dobrego kierownika najchetniej z linii otwockiej, to bardzo prosze pisac na prv. Z góry dziekujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam

Poszukuję ekipy do SSO i kierownika budowy, zaufanego i w dobrej cenie.

Proszę o polecenie osoby, u których był strop żelbetowy monolityczny.

 

poszukuje do kupienia skrzynki elektrycznej budowlanej i baraku.

pozdrawiam

 

Ja też stawiam w tym roku SSO i rozmawiam m.in z ekipą z pod Torunia - byliby z pewnością bardziej chętni jeśli mieliby 2 budowy niedaleko siebie. Jeśli jesteś zainteresowany mogę podać namiary.

 

Ja ich rozważam bo w zeszłym roku zrobili SSO domu który ja chcę wybudować. Widziałem tę budowę, rozmawiałem z inwestorem - robota była dobrze wykonana a projekt wcale nie taki łatwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 weeks później...
Witam,

 

Czy ktoś może zna w oklicy ul. Poprawnej, Sęczkowej, Wąbrzeskiej lub Traktu Lubelskiego jakiegoś posiadacza ciągnika rolniczego z maszynami?

Potrzebuje kogoś z glebogryzarką do obróbki ok.1200 m.kw...

Pls pomóżcie...

 

witam,

podłączam się pod pytanie bo tez szukam..

metrów trochę mniej ale glebogryzarka i koparka do wyciągnięcia karp drzew owocowych i bzów potrzebna bezwzględnie..

 

ktoś ma jakieś namiary ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie maja ma na nasza dzialke zjechac ekipa do SSO a my jeszcze nie mamy kierownika budowy!

Przejrzalam juz forum i moj maz rozmawial z tymi, których nmiary tu znalazłam, ale do kazdego ma jakies zastrzezenia. Najbardziej podobal mu sie T. Kaczorowski - ale za drogi - 7000 za sam SSO. A my byśmy chcieli, zeby kierbud jeszcze dopilnowal dobrego ocieplenia wszystkich mostkow termicznych.

Rozmawialismy tez z Anna Gut i Apanasewiczem jeszcze chyba dwoma (nazwiska nie pomne).

Czy doswiadczeni forumowicze moga jeszcze kogos dobrego polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...