Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy trzymacie psy w domu?


kadra

czy trzymacie swoje psiaki w domu?  

248 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy trzymacie swoje psiaki w domu?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 266
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Azalko

Z labkami to calkiem smiesznie jest , bo jak nie do budy to na kanape , a to sa psy lubiace cos calkiem innego .Wystarczy poczytac opis rasy .

Tymczasem ogolnie uwaza sie , ze to psy rodzinne i leniwe , a nic bardziej mylnego .

Wiekszosc labkow czy pseudolabkow popada w takie znudzenie , to fakt , ale ...

 

LeoAureus

Calkiem slusznie , na kolderce , a jak za zimno to polarek na plecki :D

Moj Maz wczoraj prosil o koc , zeby Mu podac , wiec pytam czy Mu zimno , a On na to , ze Jemu to nie, ale Pablis sie trzesie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Buda zacna rzecz. Musi być w przypadku posiadania psa i nie obecności pańciów w domu przez czas dłuższy ( praca ). Sam taras czy przedsionek niewiele dają, kiedy wieje i leje.

 

Nasz wilk owszem, nie powiem, budę wypasioną ma - do której nie zajrzał z rok. Za to uwielbia wpadać do niej i imprezować - roczna jamniczka. Słychać tylko jak szarpie za kołderkę , warczy , szczeka i strasznie się jej podoba , bo jak z niej wychodzi to aż puchnie z dumy ( "ale ją nałomotałam , słyszeliście ??" )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega kupił takiego tylko ne czarny a taki "cielisty" małe to jeszcze i cąłkiem sympatyczne ja bym go wziął do domu a on kupił mu budę ale już taką z bajerem pod tytułem przedsionek i jak wytłumaczyć łosiowi jednemu żeby nie budował mu kojca i to wyłożonego kostką?

 

Jak czytam cos takiego to zaraz cisnienie mi skacze do gory :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu... Kotów 5 i psica jedna, akita 26kg. Łapy wycieramy, a piach i tak jest. Koty śpią z nami i z dziećmi, psica czasem przychodzi do łóżka na zaproszenie, do dzieci się ładuje bez zaproszenia. W nocy spi w naszej sypialni na kocyku. Właśnie ze wzgledu na futrzane towarzystwo mamy gres w większej części domu. W pokojach parkiet olejowany - się rysuje pazurami. trudno. Kłaki SĄ i tyle. Sprzątam częściej i już. I powiem, że ze względu na symbiozę :lol: ludzko-zwierzęcą tylko w domu. Na dworze owszem długo bardzo, bo ciekawie jest, ale ponieważ psica jest najbardziej wyprzytulanym i wycałowanym członkiem rodziny to w domu ma stałe miejsce. Dodam, że syn na psy uczulony, co sie okazało ku memu zdziwieniu, bo od noworodka ma kontakt z psami i żadnych na psy objawów alergicznych. Na pyłki czasem tak, ale na psy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...