Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tych kotłów i opału nie będzie można używać. Uchwały antysmogowe i Fit for 55.


marxxx

Recommended Posts

Od Uni niestety nie uciekniemy bo zdechniemy ale chyba powinno wymienić się zdecydowanie obecne towarzystwo tam zasiadające i to w trybie pilnym i zdecydowanym ,kto to ma zrobić ? ja nie mam pojęcia , co mnie osobiście wkurwiło do białego jak skurczysyny debatowali nad tym sławetnym co2 emisje sremisje itd itp ETS no i oczywiście na samym torcie wisieńka otóż oni łaskawie dla siebie wyłączają z ETS i ograniczeń coś takiego jak ,prywatne jachty ,prywatne odrzutowce i coś tam jeszcze to znaczy co ? specjalna kasta ? my jebać a oni za friko zwolnieni ze wszystkiego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i będzie dokładnie tak, jak piszesz, albo...

Damy im wyraźny znak, ŻE NIE MUSIMY być w tej unii !

Trzeba być skrajnym idiotą, aby nie widzieć, że postawa - MUSIMY BYĆ W UNII ZA KAŻDĄ CENĘ - prowadzi wprost do płacenia tej KAŻDEJ ZAŻĄDANEJ ceny!

Unijnych komuchów nie zmienimy, bo oni sami się wybierają, na co wpływu nie mamy!

Rządzą oni - komisja europejska.

Europarlament może sobie jakieś rezolucje pouchwalać co najwyżej

Podpisaliśmy WOLĘ CIĄGŁEGO, USTAWICZNEGO, JEDNOCZENIA SIĘ I PRZEKAZYWANIA KOMISJI EUROPEJSKIEJ NASZYCH PRAW I WOLNOŚCI !!!

Czy się to komu podoba czy nie - tak będzie, jezeli z tej unii nie wystąpimy.

Na razie zgodziliśmy się na to, aby unia nas zadłuzyła na pokolenia dla zdobycia środków na odbudowę popandemiczną.

Dokładnie tych, których nam nie wypłacają, bo się unii nie podobamy.

Czyli dług mamy a kasy - nie.

Bardzo kiepski interes zrobiliśmy wchodząc do tej unii.

Nie należy mylić unii ze strafą Schengen!

To akurat - mi się podoba.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka jest miłośc do bolszewików w tym kraju. Żoliborski gnom i putler wiecznie żywi!

 

To Lenin był wiecznie żywy...

Poczytał byś coś o historii to nie wypisywałbyś głupot.

Realizacja statutu NADAP Ci się podoba?

A planów Hindenburga?

- bo właśnie są realizowane...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...