Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dodatnie zdjęcia-problem.


Zig_Zag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie ma chyba ograniczeń , ale dodanie zdjęcia graniczy z cudem - ja przed publikacją edytuję post, następnie dodaje zdjęcie , akceptuje , że nie jestem robotem, znów podglądam i jeśli widzę zdjęcie publikuję post.

Jeśli piszę więcej na zasadzie kopiuj, kopiuję do pamięci treść, aby nie stracić tego co napisałem i tak to się odbywa - na komputerze, tabletem czy telefonem nie odpowiadam po utracie danych.

Ile odpowiedzi poszło do kosza? całe mnóstwo:mad:

 

Niekiedy sam wyznaczam sobie bojkot forum i nie zaglądam, ani nie odpowiadam kilkanaście dni. Wyświetlam tylko "0" posty" tak jak Twój

a odpowiedzi udzielam w inny sposób - i to potwierdza że forum Muratora - umiera naturalną śmiercią.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domek wifi.jpg

 

Dodanie fotki - dzisiaj również nie obyło się bez edycji:mad: i wyborze , abym wskazał "autobusy" !!!!!! i znów autobusy!!!! a potem reCaptcha i ryzyko , że stracę wszystko ... ale się udało :spam:

 

 

ps :

Teraz zrobiłem edycję swojego postu i dołożę coś jeszcze

depositphotos_25942997-stock-illustration-property-insurance-icons.jpg

 

to może również powodować przeglądarka/jej wtyczki - ja działam na Operze 64 bitowej.

Na pewno dużo zależy od przeglądarki Mozilla podobno jest lepsza:cool:

Edytowane przez CityMatic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki bardzo, niedobrze zatem jeśli forum "umiera" a już myślałem, że fotki to przywilej dla klubowiczów, vip-ów itd. ;)

Trzeba zatem dodatkowy fakultet skończyć aby wrzucić fotkę, uczestniczę w innych forach i 1-szy raz taką kichę widzę. Np. na "Elektrodzie"

fotki to katechizm, no trudno, ja mam Chrome, 64 i na innych forach działa wszystko. Dzisiaj nawet nie otrzymałem powiadomienia, że mam jakąkolwiek odpowiedź :(.

Przeszukałem teraz spam i niechcianą pocztę i też nic.

Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez Zig_Zag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Citimatic, tak właśnie robię. Próbowałem tez napisać tekst, sprawdź opublikuj i potem dopiero edytuj itd. i też nic.

Mnie już na etapie "dodaj plik z komputera" nie wchodzi fotka...

 

Teraz dodałem ale stary plik, który był już w katalogu z którego dodajemy pliki, mnie nie wchodzą fotki z aparatu, smartfona do tego katalogu..."wybierz plik z komputera+wgraj" to szwankuje.

Ali_ozonator.jpg

Edytowane przez Zig_Zag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Citimatic, tak właśnie robię. Próbowałem tez napisać tekst, sprawdź opublikuj i potem dopiero edytuj itd. i też nic.

Mnie już na etapie "dodaj plik z komputera" nie wchodzi fotka...

 

Teraz dodałem ale stary plik, który był już w katalogu z którego dodajemy pliki, mnie nie wchodzą fotki z aparatu, smartfona do tego katalogu..."wybierz plik z komputera+wgraj" to szwankuje.

 

Z aparatu na pewno nie opublikujesz bo każde forum ma ograniczenia wielkości pliku .jpg więc tutaj to logiczne. Tylko sposób umieszczania fotek to jakaś paranoja, jeszcze te pojawiające się autobusy, światła czy ostatnio motocykle. A jak się już coś napiszę to zawsze jest ryzyko że się nie opublikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aparatu na pewno nie opublikujesz bo każde forum ma ograniczenia wielkości pliku .jpg więc tutaj to logiczne. .

No nie do końca, trzymam rygor i mieszczę się w ramach przyjętej na forum pojemności fotek, zawsze mam mniej ;) .

Jak nie z aparatu to z czego na forum budowlanym fotki?, jak robicie zdjęcia swoich budowlanych wynalazków?, hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż bym napisał nowy temat.

To, że tutaj nie da się umieścić zdjęcia z prostego telefonu, zdjęcia w najniższej jakości, to absurd.

Teraz zdziwienie, że forum ma coraz niższy poziom. Przecież normalnie na FB, YT i innych oortalach, wciskasz wyślij i jest. Wiadomo, że okroja z jakości, ale jest.

Tu, to ktoś przespał. FM znika w oczach.

Być może, to jest problem. Nie wiem, nie znam się.

Jeśli nie da się umieścić zdjęcia, to po ptokach.

Teraz prawie kazdy ma FB

Większość chwali się byle czym

A tutaj, to trzeba zdjęcie upskalowac, a tak nie wiadomo, czy wejdzie.

Nie te czasy. Równia pochyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...