Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kocioł na ekogroszek z podajnikiem i zapalarką


maniolx

Recommended Posts

Witam wszystkich . Nastała w końcu ta chwila , gdy trzeba zmierzyć się z wymianą kotła . Na pierwszy ogień idzie mieszkanie rodziców i chciałbym aby obsługa kotła była maksymalnie prosta a nawet do zarządzania przez internet przeze mnie .Zrobiłem już bilans energetyczny i wyszło mi że muszę mieć kocioł koło 11,1 KW . Jakby kogoś interesowało to tu link - https://cieplo.app/wynik/rzcc Tak latałem po necie i youtube i wpadł mi w oko filmik z piecem na ekogroszek i zapalarką elektryczną . Skoczyłem więc na Allegro i znalazłem takie piece z zapalarką . Ale w ofertach pisze że piec zapala i gasi automatycznie pelet , natomiast w filmiku na youtube gościu mówi o bezproblemowym zapalaniu ekogroszku . Więc jak to jest z tą zapalarką ? Zapala też ekogroszek czy nie . Piece z zapalarką które przeglądałem posiadają przeważnie palnik SV200 . Czy to dobre i trwałe palniki ?, może ktoś posiada taki piec z zapalarką elektryczną i podzieli się swoimi uwagami . Palnik SV200 jest palnikiem bocznym i ma nieco utrudnione czyszczenie i rozpalanie ręczne bo nie widać tego palnika (jest z boku kotła) Może są jakieś kotły z zapalarką i dolnym palnikiem . Z chęcią przyjmnę wszystkie rady .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...