Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


A-g-n-e-s

Recommended Posts

Dięki Funia za to kocham rodaków zawsze znajdzie sie ktoś kto Cię brutalnie sprowadzi na ziemię :wink: :lol: i to za darmo :lol: Ale niestety fo fakt no chyba, że wcześniej zatrzyma cię "dziura budżetowa" :cry: lub wręcz przeciwnie kasy masz tyle,że na wykończeniówce może pracować kilka ekip na raz co mnie niestyty nie dotyczy :( :( :( :(

EEE Tomku nie chciałam cię wcale na dół sprowadzać, tylko chodzi mi o to, ze teraz najszybciej widac efekty, a potem zaczyna sie grzbanina wewnątrz i to juz tak szybko nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja zaglądam, ale faktycznie jakoś tu cicho.

Wszyscy na budowach, albo wygrzewają się na tym cudnym słoneczku :wink: .

A u mnie ławy już wylane, zaizolowane i zaraz zaczną stawiać bloczki fundamentowe, wreszcie się coś dzieje :D , a tyle się naczekałam....

A w poniedziałek idę z cieślą rozmawiać, bo więźbę będzie można robić już w połowie sierpnia :o , no zobaczymy...........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle, zachęceni pewnymi postami, kupiliśmy "zaczarowany" szpadel Fiskarsa i postanowiłam go najpierw sama wypróbować przy przesadzaniu brzózki.

Wbiłam go w ziemię, oparłam buta, wcisnęłam i... miękko wylądowałam tyłem w trawie.

No kto widział, żeby łopata jak masło wchodziła w ziemię? http://img238.imageshack.us/img238/5819/wow0vj.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamaD więżbę stawiamy na murach nie na fundamentach :wink: a swoją racja masz rację rezerwój terminy orientuj sie w cenach więżby tylko z wymiarami poczekaj aż będziesz miała ściany

 

Śpieszno dziewczynie, co się dziwić :wink: :)

 

:D Już nie śpieszno, po tych całowiosennych oczekiwaniach aż sama jestem mile zaskoczona postępem prac :o

A więźba już zamówiona, na wszelki wypadek jednak z małym naddatkiem :wink: A kierownik robót cały czas uważa, że będzie można ją kłaść pod koniec sierpnia a jak nie to trochę poczeka 8)

W każdym razie pod koniec tygodnia ruszają ścieny parteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po któtkiej przerwie urwałem się na tydzień (no 4 dni w sumie :wink: :oops: ) ale lepiej brzmi w Tatry. Dzis maja mi strop zalewacć nad pokojami (nad garażem juz zalany) biegnę z niecierpliwością na budowę :roll: z SmS-ów mi edzy mną a kierownikiem budowy wynika że coś iskrzy między nim a fachowcami ( w końcu od tego jest :D )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taddddaaammm !!!!

 

Mam pozwolenie :D :D :D

 

Dzisiaj przyjechała stal .

Jutro przyjeżdża drewno na szalunki.

W środę koparka kopie dziurę i..niech się mury pną do góry.

 

Mogę wrócić do mojego zamku z powiewajacymi flagami !

I czas zacząć dziennik .

I bywać na forum.

I budować,budować....

I żeby nie było za słodko.... zbierać kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my też zaczęliśmy.

W styczniu zakup działki, w lutym pozwolenie na budowę, w marcu przerwa a w kwietniu zaczęliśmy. W tym tygodniu mają skończyć nam więźbę. I to nie już, ale dopiero - niestety :-? :wink: .

Sam nie wiem dlaczego dopiero teraz tu do Was trafiłem. Ale po coś są te urlopy :lol: .

Pozdrawiam

TadekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, i ja tu dawno nie zaglądałam :oops:

U nas już powoli przymierzamy się do stropu, widać gdzie będą okna :) i generalnie dom się materializuje.

Oczywiście nie obyło się bez drobnych awantur (m.in zamiast maxów jest porotherm, bo maxy jakieś takie krzywiaste przyjechały, ale nic to ;))

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...