Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


A-g-n-e-s

Recommended Posts

Monis masz swoja racje ale mam nadzieje ze na jednym poziomie tez da sie wszystko jakos ladnie poskladac w jedna calos. No zobaczymy. Choc wiesz do maja jeszcze duzo czasu wiec kto wiem moze zostanie tak jak to wymyslil projektant.

Zauwazylem ze po glebszym przemysleniu z biegiem czasu moj projekt zbliza sie wygladem coraz bardziej do swego oryginalu. Kilka miesiecy temu bylo mnostwo zmian. (Jakies kolumny przed wejsciem, garaz zwezony do pojedynczego, poprzestawiane scianki dzialowe i nie tylko). Teraz tych zmian jest juz duzo mniej. Jakos wcale mnie to nie martwi :) .

Wiec kto wie moze i ten salon zostanie na swoim poziomie.

 

No zobaczymy.

 

TomaszK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Wojty

Z tymi kosztami ogrzewania to masz racje. A ta obnizona podloga to nam sie wydala jakby projektant ja na zlasc nam zrobil zeby bylo trudniej chodzic. Jakos ja od razu skreslilismy. Wiesz teraz jest fajnie ale za iles tam lat to ta podloga stanie sie moze niepotrzebnym utrudnieniem. Wiec tak jakos chcemy ja podniesc.

 

Silka - dobry wybor. Tez mialem czas ze bylem na nia zdecydowany. Pozniej przeczytalem kilka postow ze doplacam z 20% za sama nazwe i zaczalem znowu szukac. Tak wiec w tej chwili jeszcze nie wiem.

 

Przez kilka miesiecy bede jeszcze poza Polska wiec mam bardzo ograniczone mozliwosci szukania - tylko internet. Ale jest tego naprawde duzo.

 

 

Do uslyszenia

Pozdrowienia

TomaszK

Ja sie schodkaow nie boje-narazie mam 20 i kilka wiosen wiec za 40 la zaczne o tym myslec i wtedy prawdopodobnie zaleje obnizenie chudym betonem :)

 

A co do Silki to nie mialam na mysli konkretnie Silki tylko silikaty. Ja jeszcze nie wiem jaka firme wybiore ale bedzie to w glownej mierze uzaleznione od odleglosci i co za tym idzie kosztow transportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj KIA.

Ja tez jestem na podobnym etapie jak Ty. Probuje zdecydowac sie na jakis material na sciany, pozniej na strop. Tyle tego jest. Ale pewnie w ostatecznym rozrachunku trzeba bedzie sie pokierowac dostepnoscia danego materialu w moim rejonie.

 

Z czego planujesz budowac. Napisz o swoich przemysleniach na ten temat.

:)

TomaszK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas się ślimaczą papiery okrutnie :evil: . Mielismy kłopoty z mediami, wyjaśniły się na plus. Teraz chcemy robić gaz razem z sąsiadami i czekamy aż uzyskają warunki z gazowni, żeby móc zrobić wspólny projekt . Pewnie się opłaci poczekać, ale mnie już biorą :evil: :evil: :evil: na to czekanie.

Mam sporo mocnych stron, ale nigdy nie była nią cierpliwość

BabaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się orientujecie, czy jeśli kupuję mat. budowlane przez firmę budowlaną i ona wystawia nam rachunek za usługę (chociaż na kwotę za robociznę 1 zł+ koszty materiałów), to za materiały i robociznę płacimy tylko 7%VAT? Czy mimo to jest to 22%?

Pytam, bo przeczytałem http://mojefinanse.interia.pl/news?inf=512980

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wiosennych 2005 budowniczch.

Ja również chciałbym zacząć bawić się w boba budowniczego.

Pozwolenie na budowe , jest , projekt IRMA II (po małych zmianach) , działka w okolicach Radomia 5 km od miasta.

Rodzinka moja to ...hm ..........żonka Iza i dwóch synów.

Jak ktoś mi podpowie jak się wkleja zdjęcia to chętnie przesdtawie plan mojej chałupki.

 

pozdrobert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...