Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


A-g-n-e-s

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Daleko - czy ja wiem. Zakonczylismy projekt zewnetrzny, czekamy teraz na pozwolenie, ale chcemy sie wprowadzic za rok i dlatego nie mozemy sobie pozwolic na 2 miesieczne oczekiwanie na okna. Dlatego zamawiamy je teraz. Poza tym teraz jest najlepszy okres na to (czytaj: jest najtaniej), a my may ponad 100m2 okien, wiec sam rozumiesz :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde myslisz wprowadzic sie jeszcze w tym roku? Nie chcesz dac scianom wyschnac przez zime oraz dac im popracowac zanim sie wszystko powykancza na czysto?

 

Wiekszosc majstrow radzi nie spieszyc sie ze stanem surowym za bardzo. Ale inne firmy znowu chca jak najszybciej to zrobic zeby jak najwiecej zarobic.

No ale wybor nalezy do Ciebie. Bedziesz sie musiala naprawde spieszyc.

 

Myslisz ze naprawde okna teraz sa najtansze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego wysychania sa zdania podzielone. Co do pracowania scian tez, tyle ze zeby sobie spokojnie popracowaly, to musialabym dac im trzy lata, a na to czasu nie mam. Zobaczymy czy sie w ogole uda. Na razie mamy nadzieje, ze tak. Poza tym im dluzsza budowa, tym jest to drozsze.

A co do okien, to teraz jest troszke martwy sezon dla producentow, wiec...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz planuje, ze w tym roku tylko stan surowy otwarty. Czyli tyle ile moi majstrzy zrobia zanim wroce. Ale zobacze jak wroce bede mial troche wolnego czasu wiec moze sie wezme z kims i zaczne to wykanczac. Bede wiedzial jak mi sie to wszystko ulozy w trakcie budowy. Zreszta wstawiac okna tylko po to zeby je ktos poznie powyciagal to tez niezbyt dobry pomysl. Jak juz kontynuowac to trzeba juz naprawde sie za to wziac.

Wiec zobacze. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...