Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


A-g-n-e-s

Recommended Posts

[quote name="gosia

To ja jestem w posiadaniu :p przez 2 koty i 2 dzieci, Pole 20 m i Kacpra 6l at.A do pracy bedziecie dojezdzali???

 

 

Mąż pracuje w tzw. terenie, raz budowa pod Warszawą, innym razem za Częstochową albo w Rybniku. Skąd będzie na cały tydzień wyjeżdżał i dokąd na niedzielę wracał, nie robi mu różnicy. Ja muszę szukać sposobu na życie od nowa (zresztą firma nieco mi to "ułatwiła", redukując mój dział, po wychowawczym właściwie nie będę miała do czego wracać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej.

Dobrze,że dzisiaj pracuję to mam czas :wink:

Zwyczajowo dostałam światecznej głupawki.Okna wszystkie umyte..itd

W czwartek wielkie pieczenie.

 

Ale po Świetach będę się udzielać.

 

Dom planujemy w tej samej miejscowości,w której mieszkamy,więc

w zasadzie nic nie ulegnie zmianie.No oczywiście METRAŻ !

Teraz blokowe 48 m2.

Do pracy nadal 30 km.

Jedno dziecko.

Jeden chomik.

I oczywiście główny inwestor czyli małżonek.

 

Acha,żeby nie zapeszać nie skreślam pytajnika po wiosna 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="gosia

To ja jestem w posiadaniu :p przez 2 koty i 2 dzieci, Pole 20 m i Kacpra 6l at.A do pracy bedziecie dojezdzali???

 

 

Mąż pracuje w tzw. terenie, raz budowa pod Warszawą, innym razem za Częstochową albo w Rybniku. Skąd będzie na cały tydzień wyjeżdżał i dokąd na niedzielę wracał, nie robi mu różnicy. Ja muszę szukać sposobu na życie od nowa (zresztą firma nieco mi to "ułatwiła", redukując mój dział, po wychowawczym właściwie nie będę miała do czego wracać).

 

Witaj, ja tez planuję wrócic do zycia zawodowego po obecnym urlopie wychowawczym :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja tez chcialabym sie niesmialo do Was dolaczyc :oops:, tzn. do chcacych zaczac budowe na wiosne. Takie mamy przynajmniej z mezem marzenia :oops: . A co z tego bedzie, to dalibog, okaze sie juz wkrotce. Ale mam nadzieje, ze stan powyzszy nie kwalifikuje nas do wyrzucenia z klubu, jeszcze przed wstapieniem w jego szeregi :wink:.

Zycze wszystkim, zeby "wsio" szlo po Waszej mysli :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomatko :o

 

To chyba jestem zbyt "niecierpliwa "

 

no jak kazdy ..... ja tez bylam nioecierpliwa :-)

ale nic nie moglam zrobic .... okazalo sie ze moja cudowna gmina nie miala jakiegos urbanisty czy jak on tam sie zwie i nie mial kto podpisac .... potem przez miesiac czy dwa szukali go za posrednictwem wyborczej, a potem on mial tyle roboty ze hej!!!

i tak minelo 8 miesiecy grrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...