Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


A-g-n-e-s

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wojty (nie wiem która połowa) :wink:

Będę z nim rozmawiać w poniedziałek, ciekawe kiedy zjedzie w nasze strony po zimowej przerwie w domku :-?

 

Oczywiscie ze ta druga polowa -lepsza-zenska :)

 

A gdzie sie z nim umowilas?? A czy ylaby mozliwosc zebym i ja mogla z nim porozmawiac?

 

Na ten moment konwersujemy przy pomocy sieci GSM, ale jeśli ustalimy spotkanie w realu to dam Ci znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dopada mnie kolejny dołek tym razem ekipowy :roll: :wink:

 

jak to dolek?

czemu ZARA czyzby mania cie wykiwal?

czy jak?

Na razie to Mania jest najbardziej wiarygodny ale wyceny jeszcze od niego nie mam. Natomiast telefonicznie jest ok, rzeczowy,konkretny, i odbiera telefony jak dzwonią.

Reszta ekip i szefów do tej pory to jakiś koszmar................

 

Ale i tak zbuduję ten dom-choćby rękami męża :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedys chorawalam na takiego psiaka! mialam nawet adres kilku hodowcow, ale ostatecznie zdecydowalam sie na schroniskowca. Niestety chcarakterku to ona takiego nie ma, jak twoj :) Ale z takimi psiakami ze schroniksak jest jak z cukierkami w bombonierce- nigdy nie wiesz co wyciagniesz :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka ja mam takiego psiaka. POLECAM!!!!!!!!! Jest super!!!!!!!!!! :p :p

 

Zara glowa do gory. :p

 

 

kochaniutki nie?

ja zakochalam sie w tej rasie, odkad bylam na wakacjach okolo 2500km od domu i na jednym z postojow spotkalam takiego psiurka .....

byla bardzo przyjazny, bawil sie ze mna i obcalowal mnie ze wszystkich stron :-) wiem ze nie nadaje sie pewnie jako pies obronny do domu, bo kazdego zlodzieja zaprosi do domu i poczestuje z wlasnej miski, ale jest super kochany i juz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka ja mam takiego psiaka. POLECAM!!!!!!!!! Jest super!!!!!!!!!! :p :p

 

Zara glowa do gory. :p

 

 

kochaniutki nie?

ja zakochalam sie w tej rasie, odkad bylam na wakacjach okolo 2500km od domu i na jednym z postojow spotkalam takiego psiurka .....

byla bardzo przyjazny, bawil sie ze mna i obcalowal mnie ze wszystkich stron :-) wiem ze nie nadaje sie pewnie jako pies obronny do domu, bo kazdego zlodzieja zaprosi do domu i poczestuje z wlasnej miski, ale jest super kochany i juz :-)

 

Do strozowania nie nadaje sie na pewno. Zalize zlodzieja :wink: , a poza tym nie szczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...