Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


A-g-n-e-s

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nasz sąsiad zrobił coś jeszcze śmieszniejszego - włączył sobie do działki tzw trakt pieszy :o . Co najgorzej (dla niego) dom już stoi, tyle że nie przepisowe 4m od granicy, a jakieś 0,5 m. Podejrzewam, że będzie miał niezłą "jazdę" przy odbiorze budynku. Nam sąsiadom jego dom zupełnie nie przeszkadza w tym kształcie, ale ciekawe, co na to urzędnicy powiedzą. To co zabrane - oddał, a zabrał z nieświadomości, nie ze złośliwości. Szkoda mi go nawet - to dobry "z kościami" starszy pan, a w szkodę wlazł... troszkę z głupoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzieki:) nasz geo ma znajomości wszedzie podobno i mówił ,że gdyby co to on pomoże:) jessu z grudnia? to nas rozpatzra na przyszły rok wrrrrrrrrrrrrrrrrr. My co prawda nie planujemy wprowadzki;) w tym roku jak wy ale i tak stan surowy chcemy jeszcze przed zimą.

 

Mam szczera nadzieje, ze jednak zdaza w tym roku :wink: My juz na kwiecien mamy ekipe zaklepana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Baba wasz najmniejszy skarb jest 2 miesiace młodszy od moich blizniatek :) siedzi już? ile ma ząbalków?a w zasadzie miesiac tylko bo to wczesniaczki :) Nasz sasiad tez dobry człowiek i jesli faktycznie postawił sie na naszej działce to omyłkowo na bank:)

 

:-) Ząbalków jeszcze nie mamy, ale praca nad nimi trwa. Jaśko już siedzi, jest niesamowicie ruchliwy (właśnie wczoraj wypadł nam z leżaczka i nabił sobie guza :evil: )

Zawsze podziwiałam mamy bliźniaków. Ja mam co prawda trójeczkę, ale z przerwami :-) i wiem, że bliźniaczki to naprawdę wyzwanie :-)

BabaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie Monis , my o ekipie nawet jeszcze nie pomyslelismy :-? bo nawet nie mam pomysłu na kiedy powinnismy ja klepać:) Rozumiem ,ze powinnismy juz myslec i to pewnie predko.

No my juz zaklepalismy. Im wczesniej i im mniej Tobie zalezy, tym twardsze negocjacje mozna prowadzic. A jest co negocjowac.......... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm a jak to jest płaci sie jakąś zaliczke jak sie ich klepie czy jak? jaka mam gwarancje ,że nie pjda jednak gdzie indziej budować ? A jaka oni mjaja ,że mi sie nie odwidzi i nie wezme kogo innego , a co jak sie nie wyrobie z papierami na termin zaklepany hm....................

 

baba nasza Iska ma 7 zabków niestety;( i juz łazi przy meblach i co chwila o coś wali głowa a jej brat leniuszek -pucuś siedzi jak go posadzic i torszke raczkuje do tyłu i ma 4 zabki. Po co im tak wczęsnie ząbale powyłaziły to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do minimalizmu i dzieci, to to się da pogodzić. Ja mam na razie dwójkę z małą różnicą wieku (córcia 2 lata i synek 3,5) i da się żyć. Ale tak naprawdę to porządek nie zależy od stylu wnętrz tylko od charakteru rodziców.. my z mężem jesteśmy pedantyczni i nasze dzieci też już mają te cechy. zabawki w ciągu dnia są rozrzucone w całym pokoju - można brodzić po kostki ale nie ma mowy żeby przed spaniem zostało cokolwiek nie posprzątane. dodatkowo w ciągu dnia ze 2 razy też każemy poukładać to co się wala po podłodze, szczególnie przed rozpoczęciem kolejnej zabawy. Jedyny problem to córcia która trochę marze po ścianach - trzeba ją pilnować - ale to też kwestia jej charakteru a nie wieku, bo synek nic nie niszczył, nawet jak był młodszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis a jak duża macie działke? Bo pod taka wielka rezydencje to widzi mi się jakiś hektar ziemi;) A my mamy tylko 1000m oooo przepraszam minus 30 metrów które sasiad nam zapylił:).

Przeszkadzajka no to sie usmialam. Jaka rezydencja :o :o ??? Toz to zwykly dom bedzie :D A dzialke mamy nie wiele wieksza od Waszej, bo 1200m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś kuchnia bardzo ładna :lol:

Czy te meble w kuchni to już jakieś wybrane czy tylko projekt a potem będziecie szukać czegoś w tym stylu ? :)

Przeszkadzajka jeśli chodzi i ekipę to nie płaci się zaliczki tylko podpisuje umowę w której ustalasz terminy, ceny i wszystkie istotne sparwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...