Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


A-g-n-e-s

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A jesli juz mowim o prognozowaniu pogody, to powiedzcie mi co ja mam zrobic z moim "kolega z pracy", ktory fascynuje sie meteorologia

 

Od rana gada ze czekaja nas kataklizny - za tydzien wg niego ma byc ponad -20 do tego sniegi, deszcze, wichury!!!

 

K@@@@@ nie wiem co z nim zrobie, jak jeszcze raz powie cos takiego , a pewnie powie to juz jutro rano!!!

 

jak to mowil siara siarzewski

KILLLLIM hehehe

 

deszcze i wichury to kij

gorzej z tym -20!!!!!

 

KILLLLLIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, dziewczyny, jesli w najblizszym czasie uslyszycie w tv, ze we Wrocku pewnein mlody mezczyzna zginal w blizej nieokreslony sposob, lub ze zamordowano go i trudno ustalic przyczyne to chyba bedzie chodzilo o mnie :o :o :o

 

tylko cicho sza, nie wydajcie mnie....

 

to bedzie pierwsza ofiara naszych ryrualow :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoja droga to ogolnie "dosc specyficzny gosciu" - tydzien temmu mowil ze takieo sniegu jak wtedy mielismy nie bylo jeszcze nigdy we Wrocku :D:D:D

 

A za tydzien beda takie mrozy ze podobno mojego autka nie odpale....:):D

 

Naprawde siedziec z nim w jednym pokoju to niespotykane przezycie :):)

 

Ale juz niedlugo..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoja droga to ogolnie "dosc specyficzny gosciu" - tydzien temmu mowil ze takieo sniegu jak wtedy mielismy nie bylo jeszcze nigdy we Wrocku :D:D:D

 

A za tydzien beda takie mrozy ze podobno mojego autka nie odpale....:):D

 

Naprawde siedziec z nim w jednym pokoju to niespotykane przezycie :):)

 

Ale juz niedlugo..... :wink:

 

 

o kurcze pioro

to wspolczuje ....... jakis tiiiitt tiiiittt tiiiiitt

czemu niedlugo?

 

awansujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne mi efekty snieg u mnie sypie:(

na dodatek niańka mi odmówiła posłuszeństwa buuuuuuuuuuu

cholera bezrobocie jest a niańki znależc do bliźniat nie moge:( oczywista z tego powodu ,ze nie ma zamiary 2 krotnie przepłacać buu. No doła mam dziś niańkowego:( a Monis grypsko maluchy dopadło gdzie ty mieszkasz teraz ,że tak to świństwo rozsiewasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka Monis jadąc na działke najprawdopodobniej obok nas przejeżdza , wiec oprócz siania po kablach miała szanse chuchnąc w nasza strone:) Jadąc do gminy papierów pilnowac tez obok nas pewnikiem.

Dlatego pytam gdzie mieszka bo być może tez blisko nas skoro naszą strone warszawki eeeeeeeeee pod warszawki na miejsce zycia wybrała:) zawsze to fajnie znac sasiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...