Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


A-g-n-e-s

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Start prawdopodobnie kwiecień-maj. Zależy jak długo potrwa przetwarzanie mojego wniosku w Starostwie i załatwianie kredytu.

Plan na ten rok to stan surowy otwarty.

 

To tak samo jak ja - stan sutowy otwarty - jak Bozia da to do konca pazdziernika, a od nastepnej wiosny sprzedaz mieszkania i wykanczanie domu i naszych kont... :)

 

2 polowa Wojty'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka to widze, ze tak samo jak ja. Niecierpliwie czekam na TEN DZIEN, kiedy juz bedziemy mogli zaczac a Wigilie chcielibysmy juz spedzic w nowym domu. :roll: :roll:

 

no :-) ale ryzykujecie czy czekacie do maja???

 

Ekipe mamy umowiona dopiero na marzec/kwiecien, wiec musimy czekac :( :(

Ale od wiosny pojdziemy jak burza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my mamy wreszcie naszą wymarzoną działeczkę. Póki co trawa po szyję i dzikie brzózki.

Do tego kilka drobnych problemików:

1. Gmina nie ma planu zagospodarowania.

2. Działka leży na razie w szczerym polu, więc nie ma sąsiedztwa umożliwiającego wyznaczenie linii zabudowy.

3. W drodze łaski mogą nam wydać wdz, jeżeli wystąpimy o nią dla całej ulicy, która ma w tym miejscu powstać. Dowiedzieliśmy się o tym po ponad miesiącu od złożenia papierów.

Ale za to jest nadzieja: podobno sprawy w sądzie się ruszyły i za miesiąc - dwa może będzie już plan.

Siedzimy nad projektem domu i zmieniamy, zmieniamy...

Czytamy Muratora itp, grzebiemy w internecie i zastanawiamy się, z czego budować, żeby było szybko, tanio i dobrze.

No i najważniejsze - ZACZYNAMY NA WIOSNĘ i jesienią wprowadzamy się.

Chyba tu pasujemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy nadzieję ruszyć w maju. Wszystko zalezy od tempa przerobu papierów. W tym roku w planach jest stan surowy (bez okien, żeby nie trzeba było powtarzać procedury zakupu i montażu :evil: oraz rozporowadzenie instalacji zalewanych w posadzce.

Reszta na przyszłą wiosnę :-)

BabaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zycz mi powodzenia i POGODY przede wszystkim - w rozumieniu budowlanym :-) tak jak mielismy dotychczas :-)

przy kopaniu sucho, po zlalaniu ław - deszczyk 2tygodnie, przy murowaniu sucho ;-) itp itd

 

czego WSZYSTKIM ZYCZE!!!!

 

Wlasnie tego zycze Tobie i wszytskim Wiosnowiczom!!!!!!! :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...