Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


A-g-n-e-s

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kochani.... odsnieżając chodnik spoglądam ukradkiem na termometr i muszę stwierdzić, że data rozpoczecia prac przez Waszą Grupę cokolwiek się oddala.....

Niemniej - Powodzenia

 

Wowka my jestesmy bardzo cierpliwa grupa :wink: !!!!!

No i dzieki za zyczenia powodzenia :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a ja budząc się każdego ranka pierwsze co robię to wyglądam za okno z nadzieją, że śnieg stopniał.

 

A tu ciągle zima.

 

Wszystkie dokumenty mam już dawno załatwione, większość materiałów na budowę już kupione, umowa z wykonawcą podpisana (od 2 marca mieliśmy zacząć).

 

Tak więc niemalże wszystko gotowe - tylko pogoda krzyżuje nam plany. Nawet nie wiecie jaki podrażniony chodzę. Całą zimę była wiosna (:-) a kiedy my jestesmy gotowi do rozpoczęcia budowy to przyszła zima na wiosnę. :x

 

Dla kogoś kto chciałby jeszcze w tym roku sie wprowadzić do nowego domu każdy tydzień opóźnienia to dużo.

Ludzie zróbcie coć i zabierzcie tą zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki - dostalam ostanio wycene na stan surowy... - wiecie za ile????

 

 

184 000 :o :o :o :o :o

 

nic dodac, nic ujac....... :p :p :p :p :p

 

 

Witam,my też budujemy z silki, za nami kilka wycen jedna z materiałem ,dom160 m2,parter z poddaszem= 120 000, a kilka wycen za robociznę wahających się ok.45 000 zł za stan surowy otwarty obie oczywiście...my z zachodniopomorskiego....nie mam zdania czy to dużo czy w sam raz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko,

gdzie są te twoje Zielonki, Wreszcie widzę wiochę z prawdziwego zdarzenia!!jak tak się naoglądałam zdjęć domów i okolic w których budują się forumowicze a potem swojej działki to nabawiłam się fatalnego nastroju. no ale sa jeszcze miłośnicy polskich wiosek. Chyba ze źle odczytuję te zdjęcia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko,

gdzie są te twoje Zielonki, Wreszcie widzę wiochę z prawdziwego zdarzenia!!jak tak się naoglądałam zdjęć domów i okolic w których budują się forumowicze a potem swojej działki to nabawiłam się fatalnego nastroju. no ale sa jeszcze miłośnicy polskich wiosek. Chyba ze źle odczytuję te zdjęcia....

 

A kliknij w linka z mapami z mojego podpisu, potem w gminę Zielonki (na mapie topograficznej jest łatwiej znaleźć) i już. Leżą na terenie Parku Krajobrazowego, więc żaden przemysł nam (teoretycznie ;)) nie grozi, a z domku do granic Krakowa mam raptem 3 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,my też budujemy z silki, za nami kilka wycen jedna z materiałem ,dom160 m2,parter z poddaszem= 120 000, a kilka wycen za robociznę wahających się ok.45 000 zł za stan surowy otwarty obie oczywiście...my z zachodniopomorskiego....nie mam zdania czy to dużo czy w sam raz....

 

Hmm, 45000 to chyba tez nie jest zbyt tanio :-?

180 000 - to oczywiscie materialy i robocizna, ale i tak porazajaco dorogo!

 

Pozostale ceny za robocizne wynosza srednio 20 000 , ale bez dachu - nie wiem ile kosztuje dach :-? - mam 2 spadowy z 2 lukarnami wiec moze 9 000 ale nie wiem iel dokaldnie tym sie jeszcze nie przejmuje :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,my też budujemy z silki, za nami kilka wycen jedna z materiałem ,dom160 m2,parter z poddaszem= 120 000, a kilka wycen za robociznę wahających się ok.45 000 zł za stan surowy otwarty obie oczywiście...my z zachodniopomorskiego....nie mam zdania czy to dużo czy w sam raz....

 

Slyszałam że Wrocław, Poznań i Warszawa to rejon chorych cen, ale nawet w naszym rejonie myślę że to zawyżona cena.

 

pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...