Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


A-g-n-e-s

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to widze ze macie WIELKA MOTYWACJE do szybkiej roboty :D:D

 

Hmm, my tez bedziemy sie spieszyc - ale u naws bedzie odwrotnie :wink: - najpierw szybko stawiamy stan surowy, a potem kole grudnia machamy malego Wojtusia/Wojtusie, tak zebym w brzuszkiem "relaksowoawala sie" przy wybieraniu kafelkow :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj Aga, gdyby ie ta budowa pewnie by juz min. 2 maluszki wiecej na swiecie byly ;) Narazie sie wstrzymalismy, bo u nas cala organizacja budowy spadnie na mnei a poza tym balismy sie troche o zdolnosc kredytowa.

 

A wlasnie, jak sie stara o kredyt to sie ppytaja ile jest osob w rodzinie - to powinno sie tez poewidziec ze za 3-5 mies. bedzie rodzinka wieksza?? A moze sie scisnac, "wciagnac brzuch" i powiedziec - tylko 2 :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kasztanaka!

 

niby prawda ze nie trudno zgadnac ze malzenstow ktore buduje duzy dom pewnie za jakis czas zajmie sie zasiedlaniem domku :) Ale zawsze lepiej ich zbajerowac ze narazie jest was 2 a dzieci sie pojawia jak polepszy sie wasza sytuacja materialna - np podwyzka ;).

 

Ja mam ogolnie trudna sytuacje bo bede brala 1 kredyt z kasy mieszkaniowej, a on nie dosc ze jest udzielany na bardzo krotki okres czasu to robia z nim wielkie problemy... :-? -dzisiaj jzu rozmawialam na ten temat z pania w banku :evil: :evil:.

 

Mam nadzieje ze sytuacja bedzie inna gdy bedziemy brali zwykly kredyt hipoteczny - wtedy bede go brala na kilkadziesiat, ale to bedzie dopiero za rok :D.

 

Zastanawiam zsie tylko ze jakby sie udalo zmachac malego w na zime to czym ja zakryje brzuch latem, jak pojde po kredyt - chyba nie zaloze tak jak ty kurtki :D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kasztanka!

 

niby prawda ze nie trudno zgadnac ze malzenstow ktore buduje duzy dom pewnie za jakis czas zajmie sie zasiedlaniem domku :) Ale zawsze lepiej ich zbajerowac ze narazie jest was 2 a dzieci sie pojawia jak polepszy sie wasza sytuacja materialna - np podwyzka ;).

po co bajerowac .... lepiej nic nie mowic 2 osoby i juz .... iim wecej sie tlumaczysz tym bardziej podejrzane :-)

 

Zastanawiam zsie tylko ze jakby sie udalo zmachac malego w na zime to czym ja zakryje brzuch latem, jak pojde po kredyt - chyba nie zaloze tak jak ty kurtki :D:D:D:D:D:D

 

no to trzeba juz sobie wszystko poukladac tak zeby bylo dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wchodze w piaty miesiąc, ale kompletnie nic nie widać, więc w banku też nie widzieli. :wink:

 

Ale u nas problem był inny:

Na początku miałam spore problemy i pani doktor od razu wysłała na zwolnienie. A pracodawca płaci tylko za 33 dni.

Musieliśmy sie więc tak uwinąć, aby zdążyć złożyć wniosek i załatwić kredyt, kiedy jeszcze płacił zakład a nie ZUS. (o "lewym" zaświadczeniu o dochodach z pracy nie mogło być w ogóle mowy).

Odało się - rzutem na taśmę.

 

Gdyby nie, to o kredyt moglibyśmy się zacząć starać dopiero w przyszłym roku. Bo banki kredytów nie dają, gdy ktoś jest wiele miesięcy na zwolnieniu. A ja chyba będę do września a potem jeszcze macierzyński. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wchodze w piaty miesiąc, ale kompletnie nic nie widać, więc w banku też nie widzieli. :wink:

 

Ale u nas problem był inny:

Na początku miałam spore problemy i pani doktor od razu wysłała na zwolnienie. A pracodawca płaci tylko za 33 dni.

Musieliśmy sie więc tak uwinąć, aby zdążyć złożyć wniosek i załatwić kredyt, kiedy jeszcze płacił zakład a nie ZUS. (o "lewym" zaświadczeniu o dochodach z pracy nie mogło być w ogóle mowy).

Odało się - rzutem na taśmę.

 

Gdyby nie, to o kredyt moglibyśmy się zacząć starać dopiero w przyszłym roku. Bo banki kredytów nie dają, gdy ktoś jest wiele miesięcy na zwolnieniu. A ja chyba będę do września a potem jeszcze macierzyński. :wink:

 

oj oj oj zycze CI zdrowka zdrowka i jeszcze raz zdrowka!!!!!!!!!!!!!!

otrzymania kredytu takze :-)

 

ja juz finiszuje nie moge sie doczekac!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...