Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


A-g-n-e-s

Recommended Posts

Oj skad ja to znam.

Nam wszyscy mowia: chcesz sie rozwiesc, zacznij sie budowac :wink:

 

Eee tam, ja sadze ze taka budowa tylko spaja malzenstwo, bo jakby moglo byc inaczej. My ostanio jestes tak zabiegani, zak zaaferowani budowa ze trudno mam sie soba znudzic :) Nie mowiac ile mamy wspolnych tematow :D

 

Wspolnych tematow jak najbardziej, ale o ile rzeczy mozna sie sprzeczac: ja chce tak - a ja chce inaczej......... :roll: :roll: My jestesmy bardzo zgodni, ale pewnie czeka nas nie jedna burza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dojrzewam do stworzenia swojego wątku w "Dzienniku budowy", zwłaszcza po dzisiejszej wizycie w biurze Murator Kredyt. Wizyta wypadła mocno zachęcająco... Ktoś z "Wiosnowiczów" ma już może swój dziennik na forum?

 

Whisper bede Ci kibicowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w poniedziałek :p

Kasztanko gdzie się podziewałaś???????

czekam na uprawomocnienie WZ (jeden z adresatów nie odebrał i leży awizowano :evil: ) Architekt nas pociesza że zezwolenie da radę w ciągu 2-3 tyg. Projekt rzucony do wyceny 2 ekipom (dzięki za namiar na pana M.) Jednym słowem obsesja budowania trwa :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w poniedziałek :p

Kasztanko gdzie się podziewałaś???????

czekam na uprawomocnienie WZ (jeden z adresatów nie odebrał i leży awizowano :evil: ) Architekt nas pociesza że zezwolenie da radę w ciągu 2-3 tyg. Projekt rzucony do wyceny 2 ekipom (dzięki za namiar na pana M.) Jednym słowem obsesja budowania trwa :lol: :lol: :lol:

 

ach odwiedzalam obce landy :-)

czyli znaczy ze do przodu |:-)

to najwazniejsze!!!!!!!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ty gdzie sie konkretnie budujesz, bo ja w Kamiencu.

 

Pozdrawiam

 

2 polowa WOjty'ego

Przepraszam za spóźnioną odpowiedź :oops:

Domek ma być w Długołęce.

Były plany związane z Chrząstawą ale się zmieniło.....

 

Hi hi, lepiej pozno niz wcale :)

Fajny domek bedziesz budowala - w Kamiencu, kolo mojej dzialki stoi podobny domek- tez w stylu srodziemnomorskim -zawsze na niego patrze jak przejezdzam obok - z zewnatrz jest suuuper ( pewnie w srodku tez - jeszcze tam nie bylam :D). My niestety bedziemy mieli klasyczny :roll: bo innego nie mozemy budowac-w WZ to mamy napisane. A ty ne mialas problemow z zatwierdzeniem takiego projektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długołęka to dziwna gmina 8) 8) 8)

Do wniosku o WZ musiałam dołączyć nie tylko wszystkie zapewnienia ale i zwymiarowany rzut elewacji. Gmina poprostu w WZ opisała mój domek (a raczej rysunki które im dostarczyłam) i już.......... :D :D :D A na to wszystko potrzebowała 6 miesięcy..........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...