Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


A-g-n-e-s

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas salon jest podzielony na dwie czesci: jedna bedzie miejcem typowo telewizyjnym z duzymi kanapami, natomiast druga, ta blizej kominka bedzie miejscem bardziej przytulnym...... beda tam staly dwa fotele i maly kawowy stolik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś, oglądam z uwagą zdjęcia z Waszej budowy - tempo ogromne, tylko pozazdrościć! Jedno pytanie: czy wykonawca owinął Wam te żółte wkłady sznurem z wełny, albo ocieplił w jakiś inny sposób? Nie jestem fachowcem, ale pamiętam, że u nas takie same wkłady były docieplane wełną (takim gotowym warkoczem) bo to podobno bardzo wpływa na ciąg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym chciała, ale nie umiem Ci wyjaśnić. Kominy się ociepla, generalnie.... a co na to Wasz kierownik budowy? Coś mi się tłucze po głowie że jak jest zimny komin to gorzej ciągnie, coś tam się skrapla, coś może przemarzać itp, ale na prawdę nie czuję się kompetentna żeby się wypowiadać.. zwróciłam uwagę, bo masz te wkłady zabrudzone zaprawą a wiem że u mnie były owinięte warkoczem.. coś mi też tłumaczył ten spec któy je sprzedawał, ale to było w listopadzie, więc już nie pamiętam... Co do stropu to gdzie wypożyczacie wibrator do betonu? jeśli w wypożyczalni w Babicach, to sprawdźzie dokładnie, alebo weżcie na wszelki wypadek ze 2 sztuki, bo u nas jeden się zepsuł w trakcie wibrowania nadproży i mieliśmy wielki kłopot, a przy takim stropie to dopiero by było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym chciała, ale nie umiem Ci wyjaśnić. Kominy się ociepla, generalnie.... a co na to Wasz kierownik budowy? Coś mi się tłucze po głowie że jak jest zimny komin to gorzej ciągnie, coś tam się skrapla, coś może przemarzać itp, ale na prawdę nie czuję się kompetentna żeby się wypowiadać.. zwróciłam uwagę, bo masz te wkłady zabrudzone zaprawą a wiem że u mnie były owinięte warkoczem.. coś mi też tłumaczył ten spec któy je sprzedawał, ale to było w listopadzie, więc już nie pamiętam... Co do stropu to gdzie wypożyczacie wibrator do betonu? jeśli w wypożyczalni w Babicach, to sprawdźzie dokładnie, alebo weżcie na wszelki wypadek ze 2 sztuki, bo u nas jeden się zepsuł w trakcie wibrowania nadproży i mieliśmy wielki kłopot, a przy takim stropie to dopiero by było...

 

 

a moze to jest taki komin potrojny?

ze ma w srodku ciag potem ocieplenie a na zewnatrz okrywe ???

ja tak mam ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankalenka rozmawialismy o tym z kierownikiem budowy i nic nie mowil o dodatkowym dociepleniu komina......

Widze, ze dzis mam dzien niespodzianek, bo o wibratorze do betonu nawet nie slyszalam :oops: Czy lejac beton z pompy tez jest potrzebny wibrator?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...