Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


A-g-n-e-s

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasztanka - dachówka bardzo fajnie wygladala, gładka, angoba ladnie nalożona - trzebaby spróbować ją jeszcze zarysowac kluczem (my tego nie robiliśmy), ale my popierwsze nie chcemy miec brazowego dachu, a poza tym obawiam się jednej sprawy - jesli to jest jakaś nowa firma (tak jak nam mowil) to jak bedzie z gwarancja (firma moze splajtowac i koniec z gwarancja) no i ogolnie to moze byc jak na loterii...

 

Ale jesli się zastanawiasz miedzu Brasem a ta dachowka - to mi osobiście bardziej się podoba ta od tego faceta.

 

Sama teraz zastanawiam sie między Creatonem a Euronitem- róznica cen wieeeelka :D. Zobaczę ile mi zostanie po wybudowaniu ścian.

 

Z tego co rozmawiałam z dachowcami to przede wszystkim odradzali mi IBF, Jopka, BRASA, no i Robena (a szkoda bo mi sie z wygladu podobał) - ale zamki sa zbyt plytkie i troche jest nieszczelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka - dachówka bardzo fajnie wygladala, gładka, angoba ladnie nalożona - trzebaby spróbować ją jeszcze zarysowac kluczem (my tego nie robiliśmy), ale my popierwsze nie chcemy miec brazowego dachu, a poza tym obawiam się jednej sprawy - jesli to jest jakaś nowa firma (tak jak nam mowil) to jak bedzie z gwarancja (firma moze splajtowac i koniec z gwarancja) no i ogolnie to moze byc jak na loterii...

 

Ale jesli się zastanawiasz miedzu Brasem a ta dachowka - to mi osobiście bardziej się podoba ta od tego faceta.

 

Sama teraz zastanawiam sie między Creatonem a Euronitem- róznica cen wieeeelka :D. Zobaczę ile mi zostanie po wybudowaniu ścian.

 

Z tego co rozmawiałam z dachowcami to przede wszystkim odradzali mi IBF, Jopka, BRASA, no i Robena (a szkoda bo mi sie z wygladu podobał) - ale zamki sa zbyt plytkie i troche jest nieszczelna.

 

no ja widzialam creaton .... ten ma kiepskie zamki!!!!

no masz racje z ta gwarancja .... ale ceramika to ceramika niby

niemiecka firma .... sama nie wiem!!!!!!!!!!!!

czyli ty rezygnujesz? a nie pamietasz co to za firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka, a ty się z tym dachowcem przypadkiem nie umówiłaś w sobote? Bo jak się z nim widzialam w sobotę to mowił ze jescze jedzie do Długołęki :D:D

 

A te 32 to cena wyjściowa czy tyle anrazie wyargowaliscie? Placicie dodatkowo za okna polaciowe?

 

 

tak w zeszla sobote!!!!!!!!! :)

wyjsciowa ......

 

a Tobie jaka cene podawal?

co myslisz o nim? widzialas jego dziela w Gajkowie????

 

moze na priv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka a na jaka Wy sie dachowke zdecydowaliscie?????????/

 

 

kurcze sama nie wiem jeszcze .................

 

wolelibysmy ceramiczna ............ ale w dobrej cenie jest tylko brazowa ......... przynajmniej taka nam koles od dachu zaproponowal

cena podobna do brassa grafitowego ..............

 

A nie pamietasz firmy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka a na jaka Wy sie dachowke zdecydowaliscie?????????/

 

 

kurcze sama nie wiem jeszcze .................

 

wolelibysmy ceramiczna ............ ale w dobrej cenie jest tylko brazowa ......... przynajmniej taka nam koles od dachu zaproponowal

cena podobna do brassa grafitowego ..............

 

A nie pamietasz firmy???

 

no nie pamietam jakas niemiecka na M .... ale ponoc nowa firma wchodzi na rynek i stad promocja .... nie wiem czy ryzykowac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pamietasz firmy???

no nie pamietam jakas niemiecka na M .... ale ponoc nowa firma wchodzi na rynek i stad promocja .... nie wiem czy ryzykowac ...

Jeśli to był ten sam gość co u nas to dachówki z firmy Meindl MZ3

--

Wojty (właściwy 8) )

 

Jesli tak, to Meindl wcale nie jest nowa firma na naszym rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pamietasz firmy???

no nie pamietam jakas niemiecka na M .... ale ponoc nowa firma wchodzi na rynek i stad promocja .... nie wiem czy ryzykowac ...

Jeśli to był ten sam gość co u nas to dachówki z firmy Meindl MZ3

--

Wojty (właściwy 8) )

 

Jesli tak, to Meindl wcale nie jest nowa firma na naszym rynku

 

 

no to nie wiem .... mnoze zle zrozumialam, :(

 

a co myslisz o tej firmie/.????????????

daje rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...