Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


A-g-n-e-s

Recommended Posts

KamaD Ja ociepleni nam w ścianach więc po oknach może tynki z zewnątrz (aby ich nie wyjeli jak suggerujesz) ale mam pytanie najpierw tynki wewnątrz poten okna czyli wszystkie instalacje bo jak tak to ja wymiękam finansowo :cry: (dochodzą wszak jeszcze ścianki działowe). A może najpierw okna aby zimą spokojnie grzebać sobie w elektryce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tomek_lodz

Ja na parterze mam już ścianki działowe :D a elektryk już mi drepcze w miejscu nie mogąc się doczekać kiedy wejdzie na budowę :wink: .

Co do okien to zależy jakie planujesz, jak plastiki to obojętnie kiedy tynki czy przed wstawieniem czy po. Co do drewnianych to czytając posty na forum dowiedziałam się, że wtedy lepiej je wstawiać po pracach mokrych, czyli tynkach i wylewkach aby nie ciągnęły wilgoci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Inwentaryzacja jesienno-zimowa?

 

Dawno nie było mnie w tym wątku, bardzo dawno. Intensywnie budowałam. Od wiosny wyrósł mi taki domek:

 

http://foto.onet.pl/upload/18/73/_546067_n.jpg

 

Ale w środku gołe pustaki. Mieliśmy ekipę od elewacji teraz pod ręką i zaczęliśmy od wykańczania z zewnątrz. Można i tak :D

 

Może w styczniu wejdziemy z robotami do środka, teraz odpoczywam, bo ledwo żyję po przeprawach z kolejnymi ekipami.

 

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...