Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Podłogówka samemu - Jeśli ktoś robił proszę o podzielenie się doświadczeniami


Mateusz.C

Recommended Posts

Witam

Biorę się za rozkładanie podłogówki ale nie mam pojęcia co ile dać rurki.

Dom dość dobrze ocieplony z Silikatu i potężne okna. sciany 20cm 0,31 podłoga 20cm 0,31 strop nad parterem 20cm 0,31 (parter puki co narazie nie zamieszkały )

po podłodze wychodzi +-125m2 do ogrzewania podłogowego.\

Ogólnie mam taką koncepcję żeby po całości zrobic co 15cm pętle +- 80m, łazienka co 10cm

źródłem ciepła będzie bufor grzany prądem

 

Byłbym wdzięczny za wypowiedzi ludzi którzy sami to robili i podzielili się informacją jak to w praktyce się użytkuje

 

Pomóżcie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Biorę się za rozkładanie podłogówki ale nie mam pojęcia co ile dać rurki.

Dom dość dobrze ocieplony z Silikatu i potężne okna. sciany 20cm 0,31 podłoga 20cm 0,31 strop nad parterem 20cm 0,31 (parter puki co narazie nie zamieszkały )

po podłodze wychodzi +-125m2 do ogrzewania podłogowego.\

Ogólnie mam taką koncepcję żeby po całości zrobic co 15cm pętle +- 80m, łazienka co 10cm

źródłem ciepła będzie bufor grzany prądem

 

Byłbym wdzięczny za wypowiedzi ludzi którzy sami to robili i podzielili się informacją jak to w praktyce się użytkuje

 

Pomóżcie :cool:

 

Najpierw OZC, na podstawie OZC projekt ogrzewania podłogowego. Nie ma co zgadywac, lub wzorowac sie na podobnych domach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...