Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zakup węgla w PGG - czytaj sklepie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 526
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale skoro kryzys jest wprowadzany celowo więc nie dziwmy się , ma być drogo ma nie być aut bo podatki itp , nie będzie powrotu do rzeczywistości jaką znaliśmy , pamiętacie kto to powiedział w marcu 2020 roku ? on dobrze wiedział o czym mówi tak jak druga połowa świata tylko zastanawia mnie ta pierwsza połowa ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na węgiel nie ma co liczyć : Spokojnie, to tylko trzęsienie ziemi na rynku opału https://czysteogrzewanie.pl/2022/06/spokojnie-to-tylko-trzesienie-ziemi-na-rynku-opalu/

Nowe zasady PGG. Węgla nie ma i nie będzie? Opału zabraknie dla wszystkich; trzeba zbierać chrust.

Znaczy się co – jakieś pewne informacje z tym związane się pojawiły czy powielacie ten kit który zaś usiłują na siłę nam wcisnąć – coś jest gwarantem tego – czy może wymyślili sobie, że w taki sposób będą walczyć z szalejącą inflacją w nadziej, że i ożywią przy okazji gospodarkę.

Węgla brakuje - biomasy brakuje - energia droga - od 01.06.2022 r. prąd 3% do góry - więc na co liczyć można i czego do tego wszystkiego się spodziewać a tak na zakończenie tego - nic nie gadali, że olej napędowy i benzyna już zaraz wkrótce będzie kosztować 5-ęć zeta.

Edytowane przez samsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużą dozą pewności można powiedzieć że informatycy oraz ten sklep pgg jest jedną nogą w korupcji tolerując tzw BOOTY bo zablokowanie boota to kilka minut roboty ogarniętego informatyka a skoro tego nie robią to podejrzenie nasuwa się samo , pod spodek kilka ogłoszeń .

 

Opis zlecenia

Szukam bardzo dobrego programisty, który będzie w stanie napisać aplikacje do automatycznego zakupu węgla ze sklepu PGG. Termin do tygodnia.

 

Opis zlecenia

Zlecę napisanie bota/aplikacji do zakupu węgla ze strony PGG. Termin 7 dni.

 

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=8243365065689477&id=100000481975765

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się co – jakieś pewne informacje z tym związane się pojawiły czy powielacie ten kit który zaś usiłują na siłę nam wcisnąć – coś jest gwarantem tego – czy może wymyślili sobie, że w taki sposób będą walczyć z szalejącą inflacją w nadziej, że i ożywią przy okazji gospodarkę.

Węgla brakuje - biomasy brakuje - energia droga - od 01.06.2022 r. prąd 3% do góry - więc na co liczyć można i czego do tego wszystkiego się spodziewać a tak na zakończenie tego - nic nie gadali, że olej napędowy i benzyna już zaraz wkrótce będzie kosztować 5-ęć zeta.

Zapewne walka z szalejącą inflacją to "tarcze osłonowe",które mają na celu wycofanie pustego pieniądza z rynku w ten sposób, że dosypuje się ten pieniądz na rynek ;)

Ale jak to mówił prezes Kurski "ciemny lud, kupi wszystko" ,no i gość miał rację ;)

Pytanie, czy po programie "chrust+" ,ciemny lud dalej będzie kupował wszystko,typu, że 7 lat rządów PIS, wprowadzane ustawy od 2015r,ograniczające "zieloną energię",to też wina Tuska :D

 

A tak przy okazji, budując dom w 2011r,już wtedy węgiel czy tam ekogroszek, był dla mnie zbyt drogi żeby budować w oparciu o niego system grzewczy.

11 lat temu ! :)

Nie współczuję dzisiejszym użytkownikom takiego systemu...

 

A co do cen prądu, o dziwo, jest stabilnie, znaczy się, w moim przypadku cena prądu do ogrzewania, dzielona jest przez 3 i nie robią na mnie wrażenia te podwyżki ;)

Edytowane przez Arturo1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne walka z szalejącą inflacją to "tarcze osłonowe",które mają na celu wycofanie pustego pieniądza z rynku w ten sposób, że dosypuje się ten pieniądz na rynek ;)

Ale jak to mówił prezes Kurski "ciemny lud, kupi wszystko" ,no i gość miał rację ;)

Pytanie, czy po programie "chrust+" ,ciemny lud dalej będzie kupował wszystko,typu, że 7 lat rządów PIS, wprowadzane ustawy od 2015r,ograniczające "zieloną energię",to też wina Tuska :D

 

A tak przy okazji, budując dom w 2011r,już wtedy węgiel czy tam ekogroszek, był dla mnie zbyt drogi żeby budować w oparciu o niego system grzewczy.

11 lat temu ! :)

Nie współczuję dzisiejszym użytkownikom takiego systemu...

 

A co do cen prądu, o dziwo, jest stabilnie, znaczy się, w moim przypadku cena prądu do ogrzewania, dzielona jest przez 3 i nie robią na mnie wrażenia te podwyżki ;)

 

Ja cenę całego prądu jaki zużywam nie dzielę przez 3 tylko mnożę x 0,1 i jest jeszcze lepiej.

Edytowane przez gawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne walka z szalejącą inflacją to "tarcze osłonowe",które mają na celu wycofanie pustego pieniądza z rynku w ten sposób, że dosypuje się ten pieniądz na rynek ;)

Ale jak to mówił prezes Kurski "ciemny lud, kupi wszystko" ,no i gość miał rację ;)

Pytanie, czy po programie "chrust+" ,ciemny lud dalej będzie kupował wszystko,typu, że 7 lat rządów PIS, wprowadzane ustawy od 2015r,ograniczające "zieloną energię",to też wina Tuska :D

 

A tak przy okazji, budując dom w 2011r,już wtedy węgiel czy tam ekogroszek, był dla mnie zbyt drogi żeby budować w oparciu o niego system grzewczy.

11 lat temu ! :)

Nie współczuję dzisiejszym użytkownikom takiego systemu...

 

A co do cen prądu, o dziwo, jest stabilnie, znaczy się, w moim przypadku cena prądu do ogrzewania, dzielona jest przez 3 i nie robią na mnie wrażenia te podwyżki ;)

 

No ja za Pisem specjalnie nie przepadam ale chwała że on w tym dziwnym czasie zajmuje się Polską bo jak PO rządziło to już byśmy dawno 30 milionów by trawę żarło a 8 budowało pałace wielkości stadionu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja za Pisem specjalnie nie przepadam ale chwała że on w tym dziwnym czasie zajmuje się Polską bo jak PO rządziło to już byśmy dawno 30 milionów by trawę żarło a 8 budowało pałace wielkości stadionu .

 

Odnosze wrażenie że jest dokładnie odwrotnie. Właśnie nas po chrust ten cudny zarząd wysłał w kraju stojącym na węglach różnych i za chwilę własnie padnie nam energetyka . Z powazniejszych sukcesów tego bractwa mamy natomiast

 

Wojsko - rozbrojone

szkoły - uwstecznione upolitycznione i pod butem czarnej mafii pedofilów

zdrowie -zmienione z rozjebanego na kompletny syf

policja – ubezwłasnowolniona i polityczna

gospodarka – pikuje lotem nurkowym

stosunki międzynarodowe - kompletnie zniszczone

poziom życia - w locie nurkowym w slad za gospodarką

złodziejstwo kolesiostwo i nepotyzm – rekordy w skali świata

poziom idiotyzmu w zarządzaniu czymkolwiek – przebija galaktykę

mamy tu Janów koleje autobusy elektrownia Ostrołeka dotacje unijne fotowoltaika wiatraki respiratory i nadmiarowa śmiertelność - ta lista w zasadzie nie ma końca bo nic co zależy od państwa i jego narzędzi nie działa a wegetuje.

No - ale na bombelki dali . To że okradli miliony uczciwie pracujących polaków nie ma znaczenia. Co do pałaców to nie wiem na jakich działkach by teraz PO miało je budować bo zdrozały z 700tys na 15 milionów a większość czynnych pałaców posiada niejaki Obajtek . W sumie dobrze bo może je uratować od zniszczenia za dodatek od pałaców.

Jak dobrze że to oni się zajmuja krajem, nie ma pałaców i wszyscy żyją dostatnio. Tylko po słowie wszyscy trzeba wstawić słowo - złodzieje.

No - ale na bombelki dali i pozwalają chrustem palić - ludzkie pany. A węgiel będzie tylko dla działaczy kapusi i po dwa kilo na emeryta coby nie zapomniał dowodu jak idzie do urny.

Edytowane przez Chris Zielonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne walka z szalejącą inflacją to "tarcze osłonowe",które mają na celu wycofanie pustego pieniądza z rynku w ten sposób, że dosypuje się ten pieniądz na rynek ;) Ale jak to mówił prezes Kurski "ciemny lud, kupi wszystko" ,no i gość miał rację ;) Pytanie, czy po programie "chrust+" ,ciemny lud dalej będzie kupował wszystko,typu, że 7 lat rządów PIS, wprowadzane ustawy od 2015 r,ograniczające "zieloną energię",to też wina Tuska :D
Inteligencja przewodnią siłą narodu – za komuny byli zwani https://pl.wikipedia.org/wiki/Wykszta%C5%82ciuch acz trudno i teraz nazywać ich inaczej.

Co by tu i jak gadać o tym, to było jak jest i nie będzie inaczej więc cóż tu robić czym się kierować i na czym polegać.

 

Forum i forumowicze jego - ręce opadają – zgodnie z ukazem carskim, chrust to za darmo można zbierać a une każą sobie po uzyskaniu pozwolenia za zebrane płacić więc o czym Pany prawicie i po co.

 

Sami powielacie te brednie które odeprzeć próbujecie więc jak postępować po przeczytaniu sobie masy wypowiedzi tu w tym temacie i na FM-ie w innych tematach.

Edytowane przez samsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosze wrażenie że jest dokładnie odwrotnie. Właśnie nas po chrust ten cudny zarząd wysłał w kraju stojącym na węglach różnych i za chwilę własnie padnie nam energetyka . Z powazniejszych sukcesów tego bractwa mamy natomiast

 

Wojsko - rozbrojone

szkoły - uwstecznione upolitycznione i pod butem czarnej mafii pedofilów

zdrowie -zmienione z rozjebanego na kompletny syf

policja – ubezwłasnowolniona i polityczna

gospodarka – pikuje lotem nurkowym

stosunki międzynarodowe - kompletnie zniszczone

poziom życia - w locie nurkowym w slad za gospodarką

złodziejstwo kolesiostwo i nepotyzm – rekordy w skali świata

poziom idiotyzmu w zarządzaniu czymkolwiek – przebija galaktykę

mamy tu Janów koleje autobusy elektrownia Ostrołeka dotacje unijne fotowoltaika wiatraki respiratory i nadmiarowa śmiertelność - ta lista w zasadzie nie ma końca bo nic co zależy od państwa i jego narzędzi nie działa a wegetuje.

No - ale na bombelki dali . To że okradli miliony uczciwie pracujących polaków nie ma znaczenia. Co do pałaców to nie wiem na jakich działkach by teraz PO miało je budować bo zdrozały z 700tys na 15 milionów a większość czynnych pałaców posiada niejaki Obajtek . W sumie dobrze bo może je uratować od zniszczenia za dodatek od pałaców.

Jak dobrze że to oni się zajmuja krajem, nie ma pałaców i wszyscy żyją dostatnio. Tylko po słowie wszyscy trzeba wstawić słowo - złodzieje.

No - ale na bombelki dali i pozwalają chrustem palić - ludzkie pany. A węgiel będzie tylko dla działaczy kapusi i po dwa kilo na emeryta coby nie zapomniał dowodu jak idzie do urny.

 

Równie dobrze mogłeś dopisać że za PO dokładnie to samo tylko dwa razy gorzej , wojsko omało co by całkiem znikło ,ruskim chcieli sprzedać Orlen i azoty Niemcom KGHM , przecież to jedna a ta sama banda sprzedajnych agentów okrągłostołowych a że inne nazwy przybrali to tylko pozy dla cymbałów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spece od polityki może byście pomogli znaleźć sposób na kupienie węgla z PGG. Od siebie mogę Wam polecić przeglądarkę Google Chrome z rozszerzeniem Easy Auto Refresh.

 

PS.

Z jednym mogę się zgodzić:

Ale dlaczego kupować węgiel ?

Sąsiad zna przeciwka,gieroj, który wybudował po mnie aż 280m2 czyli prawie 3× więcej ode mnie za prawie 3× drożej (1mln.zl),zaskomlal,że rezygnuje z węgla i chciałby pomocy ode mnie ws pompy ciepła ;)

Jako ,że jestem w takim wypadku skurw..em odesłałem go do sprzedawcy węgla tudzież kotła na węgiel ;)

 

Zgodnie z zasadą,chcieliście PIS to macie PIS :D

Edytowane przez Arturo1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego kupować węgiel ?

Mówimy o PGG w cenie 1000 zł. więc taka cena jest akceptowalna i opłacalna.

Jako ,że jestem w takim wypadku skurw..em odesłałem go do sprzedawcy węgla tudzież kotła na węgiel

Zrobiłeś mu przysługę bo gdybyś się zgodził wpuścił byś sąsiada w jeszcze większe maliny. Pomóż sąsiadowi i naucz go palić od góry lub przyślij go na Forum to mu pomożemy.

Zgodnie z zasadą,chcieliście PIS to macie PIS

Człowieku czy ty nie widzisz że Polska aktualnie prowadzi wojnę na 4 frontach (Covid-19, Białoruś, Ukraina, Unia). Powinieneś się cieszyć że jeszcze możesz pisać to co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o PGG w cenie 1000 zł. więc taka cena jest akceptowalna i opłacalna.

 

Zrobiłeś mu przysługę bo gdybyś się zgodził wpuścił byś sąsiada w jeszcze większe maliny. Pomóż sąsiadowi i naucz go palić od góry lub przyślij go na Forum to mu pomożemy.

 

Człowieku czy ty nie widzisz że Polska aktualnie prowadzi wojnę na 4 frontach (Covid-19, Białoruś, Ukraina, Unia). Powinieneś się cieszyć że jeszcze możesz pisać to co chcesz.

Wybacz, ale nie zrobię Ci przysługi :)

Od 2013r mój dom 125m2 rocznie zużywa ok.3300kWh czyli jakieś 1000-1200zl.

 

Sąsiad, tym razem z boku, po lewej ,budowaliśmy razem,używa 3t ekogroszku...

 

Jak wejdziesz na mój profil na fb to ten różowiutki dom ;)

Edytowane przez Arturo1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...