Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

De Dietrich mcr3 24 cmix plus isense


ygonx

Recommended Posts

Witam. Podpinam się pod temat, przeleciałem cały wątek ale nie znalazłem odpowiedzi. Mój dom to 140 M2, mury to poroterm, 25 plus 30 styropian. Dół podłogowe i góra kaloryfery plus łazienka podłoga. Wymieniłem piec węglowy na gazowy de Dietrich mcr3 24. Z pieca jedno wyjście to c.w.o do zbiornika 200 l. Drugie wyjście idzie na sprzęgło hydrauliczne i wychodzi właśnie na kaloryfery a dalej podłoga, oba obiegi mają pompki z tym że podłoga ma jeszcze zawór mieszający z siłownikiem elektrycznym. Jeśli chodzi o sterowanie to jest zrobione przez cmix plus isens w pomieszczeniu na dole gdzie podłoga, u góry na kaloryferach są termostaty zwykle. I teraz moje pytanie bo spać nie mogę he, jak to ustawić, tzn cmix bo tam są przelaczniki do sterowania pompami i zaworami i jak ustawić isens na dole. Dodam że czujnik zewnętrzny jest podpięty. W isense mam zostawić jeden obieg czy dwa osobne, jeśli osobne to jakie parametry na kazdym z nich ustawić i czy wyszczególniać że to podłoga a to kaloryfery obieg. Jestem już tak zmieszany że nic nie wiem. Jak ustawić dół tem. zew. Czy wew.? A jak górę. Dobrze że do zimy jeszcze trochę to wieże że mi ktoś pomoże bo mój hydraulik to mam wrażenie że uczy się razem ze mną. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...