Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Abromby


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

może ktoś doradzi, jak mam wyegzekwoać od kochanych fachowców wyzbieranie szkła z tej dachówki.

 

Abromba, a zapłaciłaś im już za całość? Bo jeśli nie, to mogłabyś warunkować zapłatę pozbieraniem szkła. Jeśli nie, a dawałaś im wyraźne instrukcje co mają robić ze śmieciami, to zawsze możesz spróbować się do tego odwołać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tę całośc już zapłaciłam, ale jeszcze 2 pary drzwi i ta górna płyta od kominka zostału do osadzenia. Więc będzie z czego potrącać. Ale jak to rozegrać taktyczno - negocjacyjnie.

Przy wszystkich datychczasowych robotach zostawiali nam śmieci w plastikowych wiadrach. Tym razem wiadra wzieli sobie, a te smieci ze szkłam sruuu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja bym im dała worki czy jakiś pojemnik i najpierw poprosiła, żeby wybrali to szkło, bo nie umawiałaś się z nimi na takie rozwiązanie. Nie wdawałabym się tu w żadną rozmowę (chyba że od razu przyznają się do błędu i wyrażą gotowość posprzątania), po prostu rzuciłabym to takim kategoryczno-rozkazującym tonem i odeszła. Jeśli nic nie zrobią, za jakiś czas przypomnij im jeszcze , żeby uwzględnili czas na szkło. Może Abromb też powinien rzucić im uwagę o ich obowiązku, znów bez wdawania się w dyskusję. Możesz też ostentacyjnie odgrodzić jakoś tę kupę śmieci, ze względów bezpieczeństwa. Szantaż finansowy zostawiłabym jako ostateczność (płacisz im mniej, bo musisz wynająć kogoś, kto by uprzątnął ich bajzel).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abromba - świetnie, że masz już gotową kuchnię, tylkko dlaczego jeszcze nie zamieściłaś żadnego zdjęcia???

Możesz z czystym sumieniem polecić tego magika od kuchni?

Co do kuchenki - to właśnie ze względu na woka (choć nie tylko) będziemy mieli płytę gazową, co akurat u nas oznaczać będzie zabawy z gazem w butli :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luśko, ze zdjęciami ciągle ten sam problem - Abromb robi za dobrej jakości i trzeba je odchudzać, więc to bardzo długo trwa i ciągle nie mamy czasu.

Magika od kuchni z najczystszym sercem polecam. Wpadnijcie zobaczyć efekt finalny - całość wycenił na 7200 bez VAT.

A swoją drogą, to teraz zwykły tani blat tak sobie mi sie podoba.... Idealnie pasowałby taki granit jak przy kominku.... Może kiesyc, jak ten się trochę zuzyje i będzie za co, wymienimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Panie Sąsiedzie Abrombów! Masz Pan prawo oczywiście reagować na posty Abromby w dowolny sposób, ale temperatura wpisu do jej dziennika (chcę wierzyć, że pomyłkowa) jest jak dla mnie, zdrowo nieadekwatna. Wyjeżdżanie z zawodem, obraźliwe określenia, przewrażliwienie odnośnie własnej osoby (ciekawa jestem kto wiedział kim jest sąsiad Abrombów) i egzaltacja świadczą nie najlepiej o Panu. Do meritum sprawy się nie wtrącam, bo nie znam na tyle tematu. Cieszę się, że to nie my jesteśmy sąsiadami. Wierzę jednak, że uda Wam się jakoś dogadać, bo w końcu przyjdzie Wam mieszkać blisko siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Temperatura przyznam podnosi się ciut za bardzo.

Proponuję jednak abyśmy w komentarzach nie wypowiadali się na temat sąsiedzkich stosunków Abromby i nie okopywali sie po niczyjej stronie.

To sprawa, którą muszą rozwiązac sami, a nasze osądy, wyrazy współczucia i epitety obawiam się, moga tylko pogorszyć sprawę.

 

Trzymam kciuki zarówno za Abrombę jak i Storkadalberta, życzę, żeby nie padał deszcz - problem sporu zniknie i obu stronom zalecam wspólne wypicie kawy i załatwianie problemów sasiedzkich poza forum.

 

No to się wymądrzyłam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...