Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ogrzewanie mieszane podłogowka + grzejniki


qubek110

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

@ qubek110 – w jakim języku mam do Ciebie pisać, by dotarło to do ciebie o co Cię proszę – wybacz ale z tego co zauważam można do ciepie pisać tak jak do tej pory pisałem tylko po co jak to nie trafia do Ciebie i wsiąka ja woda w piach.

Narysujesz, to tak jak byś dotknął tego a jak nie poczujesz, to Ci wytłumaczę dlaczego tak a nie inaczej oraz dlaczego PN z tym związane mnie wali, bo nikt nie będzie sobie domu budował pod kątem tego by naczynko przelewowe było zgodne z PN jakąś – ma być bezpiecznie, skutecznie i ekonomicznie oraz w taki sposób wykonane jak na to pozwalają warunki techniczne budynku !!!

Se na naczynko popatrzyłeś które pewnie ma ze 400 l i na cholerę Ci coś takiego do 1000 l. To że stoi na nogach to nie znaczy, że nie można lub nie da się go w poziomie powiesić.

Ile ma jeszcze do Ciebie pisać byś zaczął ogarniać tak proste rzeczy jak narysowanie tego o co proszę !!!

Mało Ci @duni a właściwie co on Ci na priv wysłał i dlaczego tego nie ma tu na stronie w temacie ?

Że co – jego świętobliwość zabronił czy sprzedać to chciał, bo skoro tak się ciska tym swoim pomaganiem, to niby jak ?

Na FM-e nie brakuje takich co za hajs i dla hajsu wszystko zrobią.

Co uważasz, że jak byś tu zaczął szukać by Ci to skończył to byś nikogo takiego nie znalazł – znalazł byś tylko putanie jak on by Cię obliczył lub na ile wyrżnął.

Masz kocioł mpm-a to i firma mpm mogła Ci go podłączyć przecież – no tak czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...