Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie bój się budować-mam sprawdzoną technologię


Recommended Posts

:D Technologia pod nazwą RADOŚĆ BUDOWANIA nagrodzona na wiosennych targach budowlanych TARGBUD we Wrocławiu nagrodą główną Rektora Politechniki Wrocławskiej.

Zgłoszona pod nr P353125 w U.P RP. Prosta konstrukcja ściany,szokuje zaletami, nie ustępuje trwałością technologią tradycyjnym.

Możesz to zrobić sam. :o

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=34281&q=Budowa%20doświadczalna&k=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tylko tak dla rozładowania przed noworocznej atmofery

 

Pewien amerykanin robiący w ,, Polszcze ,, interesa a usłyszawszy taki to adres warszawski :

 

RADOŚĆ Patriotów - nie mógł był wyjść z podziwu dla hartu ducha tychże ostatnich , i dziwował się okrutnie jakaż to może być ta radość patriotów

 

historia autentyczna

 

info dla miłych forumowiczów z poza 100licy

W-wa Radość ul. Patriotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Technologia pod nazwą RADOŚĆ BUDOWANIA nagrodzona na wiosennych targach budowlanych TARGBUD we Wrocławiu nagrodą główną Rektora Politechniki Wrocławskiej.

Zgłoszona pod nr P353125 w U.P RP. Prosta konstrukcja ściany,szokuje zaletami, nie ustępuje trwałością technologią tradycyjnym.

Możesz to zrobić sam. :o

Skoro wiosna nagrodzono to czemu dopiero zimą reklamowane. No chyba że chodzi o igloo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. Nie bój się budować.....

 

Janku ale nikt z nas się nie boi budować

 

no ale nie biorę pod wzgląd Twojej technologi bo jej nie znam.

To proste ,dom prawie 200m kw p.u. jak na zdjęciu: Kryty blachodachówką.ocieplony metodą lekko-mokrą.okna plastikowe k=1,1,ciągi kominowe ,instalacja woda-kanalizacja,podsypka z piasku,ściany działowe, ocieplony stropodach,wylewka z chudego betonu pod posadzkę,drenaż w koło budynku z robocizną ,transportem,adaptacją

kosztawać będzie ok.100tys.brutto ,zerknij proszę na parę zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. Nie bój się budować.....

 

Janku ale nikt z nas się nie boi budować

 

no ale nie biorę pod wzgląd Twojej technologi bo jej nie znam.

To proste ,dom prawie 200m kw p.u. jak na zdjęciu: Kryty blachodachówką.ocieplony metodą lekko-mokrą.okna plastikowe k=1,1,ciągi kominowe ,instalacja woda-kanalizacja,podsypka z piasku,ściany działowe, ocieplony stropodach,wylewka z chudego betonu pod posadzkę,drenaż w koło budynku z robocizną ,transportem,adaptacją

kosztawać będzie ok.100tys.brutto ,zerknij proszę na parę zdjęć

ftp://bielan.com.pl/public_html/

Janku ale piszą, że muszę się logować i podać hasło :o

 

coś nietak z tymi zdjęciami :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kryty blachodachówką.ocieplony metodą lekko-mokrą.okna plastikowe k=1,1,ciągi kominowe ,instalacja woda-kanalizacja,podsypka z piasku,ściany działowe, ocieplony stropodach,wylewka z chudego betonu pod posadzkę,drenaż w koło budynku z robocizną ,transportem,adaptacją

kosztawać będzie ok.100tys.brutto "

 

Z tego rozumiem, że blachodachówka, okna, kominy, kanalizacja i inne też są wykonane w tej rewelacyjnej technologii.

Chętnie zamówię taki dom, zapłacę udziałami w systemie argentyńskim ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Technologia pod nazwą RADOŚĆ BUDOWANIA nagrodzona na wiosennych targach budowlanych TARGBUD we Wrocławiu nagrodą główną Rektora Politechniki Wrocławskiej.

Zgłoszona pod nr P353125 w U.P RP. Prosta konstrukcja ściany,szokuje zaletami, nie ustępuje trwałością technologią tradycyjnym.

Możesz to zrobić sam. :o

Zrobiłem mały sądaż,od niektórych oprucz ironi,sympati dostałem poradę jak zaprezentować technologięna forum i za to dfziękuję.Troszkę cierpliwości ,otworzę konto na onecie i skorzystam z obcji album-zdjęcia.Tylko muszę się tego nauczyć.

Acha.Pani Bożena Przestrzelska dostała nagrodę zatą właśnie technologię,gdyż na targach gościła jako Firma.Natomiast jej autorem jestem ja:osoba fizyczna.No oczywiście muszę przyznać że pomysł zrodził się przy budowie mojego domu w/projektu inż.St.Kowalskiegoi z Koszalina,Który rozbudził we mnie ducha budowniczego.Chciałbym tego "ducha"przekazać innym.

Czy to warto robić?.Chyba tak.Trzeba sobie pomuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...