Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki Kasik :)

Jaszczurko Neptunek jest uroczy a jeszcze ten balkonik dodatkowo go zwiększa, super!!!

Kurcze, ledwo nałożone i takie akcje z elewacją :evil: współczuje...

 

dzieki Kasia

Dzisiaj to dopiero masakra, przeszła burza , ulewa z gradem i nasza piekna elewacja w biale kropki :evil: :evil: musze porobic zdjecia i sołac jeszcze do reklamacji... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej hej co tu taka cisza?

 

ja od wczoraj mam wreszcie jako taki internet, jednak na wsi to nie to samo co miasto :cry: - oczywiście chodzi tylko o internet, bo przyznam, że mieszkamy dopiero 3 tygodnie ale na pewno nie wróciłbym do bloku

 

"świeżaki" dajcie znać jak wam idzie robota - jakieś zdjęcia mile widziane

 

my za kilka dni ruszamy z drenażami, ogrodem, ogrodzeniem i kostką brukową; zatem będzie się działo :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w przyszłym tygodniu złożymy wnioski o kredyt. Firmę budowlaną już znaleźliśmy (jej właścicielem jest szwagier mojego kolegi). Również w przyszłym tygodniu mają nam wycenić budowę do stanu surowego otwartego. Niestety nasza wymarzona działka z bajki okazała się horrorkiem....

Szkody górnicze są najsilniejsze z możliwych ( IV kat.), a na działce jest fabryka wody ( zwierciadło na głębokości 0,5 i 0,1 mppt).

Witaj przygodo! :D

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z konsekwencji - będziemy mieli najdroższe fundamenty na świecie, ale "nadprogramowe" pieniądze są do odzyskania w ramach odszkodowania od kopalni.

Tylko co z tą wodą.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszczurka i co z tą reklamacją elewacji? Z jakiego powodu ta farba odpada? Co to jest za firma?

 

Ola, czy mozesz mi napisac jakie kafelki masz w łazience, te białe z fakturą? Są bardzo orginalne i bardzo mi się podobają. Pewnie już pisałaś, ale mam za słaby internet w domku, żeby przeszukiwać forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Neptunki

Dzisiaj zawiozłam projekt do architektów i mają juz cos zaczac dzialac.Troche przerobek bedzie :) Garaz jednak zosatnie tam gdzie jest, a mamie powiekszymy tył, chcę zmienic bieg schodów no i powiekszyc salon i dodac okno :) Jak bede miala propozycję projektu to wrzucę na forum i moze cos jeszcze doradzicie

Jeżeli ktoś z Was ma gdzieś zapisane koszty wykonania stanu zamkniętego to miałabym wielką prośbę o wysłanie mi (może być na maila) bo w przysz łym tyg mam rozmawiac z ekipą. Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te te Danucha bo ci zaraz!

Firma ktora miesza te farby to chyba , chyba Malfarb. nie wiem jeszcze nic, bede dzwonic w poniedzialek. A facet mi powiedzial ze ciemne farby słabo odbijaja swiatlo, jest jakis tam przelicznik, i skala ktorej lepiej nie przekraczac dla swietego spokoju, my oczywiscie przekroczylismy ja pare razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam !! Dawno nie zaglądałem na forum a tu się toszkę pozmieniało. Nowi budowniczy niektórzy już ładnie powykańczane. U nas na placu boju praca wre, po zastrzyku gotówki prace ruszyły ostro. Tak więc:

-okna wstawione

-drzwi oraz brama wstawione

-Dach pokryty

-instalacja elektryczna wykonana

-instalacja co i wod-kan prawie skończona

od połowy sierpnia wchodzą tynkarze. Także mam nadzieję że uda nam się wprowadzić do zimy...

załączam kilka fotek

Pozdrowionka dla wszystkich

http://img508.imageshack.us/img508/998/20090718.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

forum powoli zaczyna wymierać, niestety każdy zaszył się w swoim neptunku i nosa nie pokazuje :-?

 

u mnie prace przy ogrodzeniu, nawieźliśmy 50 ciężarówek na podsypke pod ogród

 

do tego w nocy pękła rura i zalała nasz nowy domek; panele na górze do wymiany; do odświeżenia sufity na dole :evil:

 

i niebawem kominek będziemy mogli pokazać, zabudowa z płyt już jest; teraz czekamy na blat od kamieniarza oraz na wytynkowanie

 

no i stiuk nam położyli i trawertyny - ściany w holu; wiatrołapie i na klatce

 

a ciekawe jak u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapytam o jeszcze jedno - mamy straszny problem z domyciem kafli na dole; od 2 miesięcy kazdego dnia zmywamy i powoli bardzo powoli zaczynają być widoczne kafle

 

czego użyć aby wreszcie zginął ten osad/ pył?

pomocy :(

 

hej

no nikt juz tu nie zaglada?

Robak, wspolczuje...

ja używam środki z tej firmy firmy- STARWAX

mozna je kupić w OBI, PRACTIKER...

do kominków, do stali nierdzewnej , do czyszczenia nalotów z fug,cementu itd ... spróbuj ja jestem zadowolona.Pozdro dla rodzinki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Widzę żę w wakacje forum prawie zamarło.... u nas na budowie dużo się dzieję dziś jadę odbierać tynki w przyszłym tyg podłogówka oraz zaraz po hydraulikach wchodzą panowie od wylewek. Dziś będę negocjował cenę wykonania ocieplenia poddasza( wstępna cena za robociznę 40 zł na gotowo) jak myślicie czy to jest dobra cena?

myślę że gdzieś pod koniec września ocieplenie zew. i biorę się malowanie oraz podłogi i mam nadzieje że Święta będą już w nowym domciu,........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nikt nic nie wkleja, to ja pokazeco do mnie przypełzło w sierpniu :lol:

http://images49.fotosik.pl/193/cb22f051d5bbf81fmed.jpg[/img]

a jaka niewychowana ta moja Danucha!

http://images38.fotosik.pl/189/2939b17c45a9939cmed.jpg

hehe

smacznego Dundelo :wink:

http://images50.fotosik.pl/193/fb386440d2939453med.jpg

ma sie te podejscie do mężczyzn! ja jeszcze ze dwa lata bym prosiła by zrobić z tym porządek :o :roll:

ROZKAZUJE WAM WYRWAĆ TE CHWASTY!

http://images40.fotosik.pl/189/71af0111a12389edmed.jpg

tadam.!

http://images37.fotosik.pl/189/68cb01e0a608ef4dmed.jpg

Danucha to super babka, tydzien minął zbyt szybko by sie nią nacieszyć :(

ale został mi po niej piekny klomb na ktory codzien patrze :lol:

Byliśmy całą rodzinką na Helu gdzie poszalałysmy, ale to musi Danusia pokazać, bo ja nie mialam wtedy aparatu :roll:

 

A u mnie akcja ogród, po mału zaczynamy sobie go urządzć, ale długa i kosztowna przed nami droga..........sadzimy małe drzewka,wiec efektu nie ma, ale nie od razu Rzym zbudowano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...