Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POKRYCIA DACHOWE - WARSZAWA I OKOLICE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 153
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 months później...
  • 9 months później...
  • 2 months później...

Minęło prawie 6 lat, odkąd znalazłem się na forum muratora. Mimo że sam nie budowałem, chętnie czerpałem wiedzę z forum marząc o własnym domu. Sam również chętnie dzieliłem się opiniami w tematach, w których miałem coś do powiedzenia w oparciu o moje doświadczenia.

Niewątpliwie takim tematem są dachy. Od 1999 roku zajmuję się sprzedażą pokryć dachowych i przez ten czas poznałem dokładnie tę branżę.

W ogłoszeniu POKRYCIA DACHOWE - WARSZAWA I OKOLICE oferowałem materiały dachowe .

Wielu forumowiczów skorzystalo z mojej propozycji i zdaje się, że byli zadowoleni z tego wyboru.

 

Z początkiem 2010 roku chciałbym zaoferować swoje usługi już przez własną firmę P.U.H. DOMUS Sebastian Wardak. Oferta moja dotyczy sprzedaży materiałów dachowych znanych firm oraz wykonywania dachów przez najlepszych dekarzy. Forumowicze sa bardzo wymagajacymi klientami, więc mam nadzieję, że podołam oczekiwaniom. Wydaje mi sie, że mogę zaoferować nową jakość w tym temacie. Zaangażowanie i “opieka nad dachem” w trakcie realizacji będą moimi atutami. Przed zamówieniem ostateczny kosztorys zawsze będzie poprzedzony dokładnym obmiarem dachu i omówieniem szczegółów na budowie. Tak więc w trakcie realizacji nie będzie niespodzianek. Zależy mi na tym, żeby zadowolenie klienta procentowało dalszym polecaniem moich usług znajomym, sąsiadom itd.

 

W nadchodzącym Nowym Roku 2010 życzę wszystkim forumowiczom zdrowia, szczęścia i pomyślności!

Budującym i planujacym budowę życzę dodatkowo: spokoju, nadmiaru pieniędzy, trafnych decyzji i rzetelnych wykonawców :D .

 

Pozdrawiam

Sebastian Wardak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 6 months później...
  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...