Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POKRYCIA DACHOWE - WARSZAWA I OKOLICE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 153
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Promocja na Creatona trwa. Niedrogo wychodzi HARMONIE czerwona i miedziana angoba 43,85/53,50 zł/m2 (netto/brutto) cena wyjścowa i od tego oczywoście konkretny rabat.

 

Pozdrawiam

[email protected]

 

Hmm, widze ze w stolicy cóś drogi te dachówki - ostanio dostalam oferte na Harmonie-kolor lupka 2,25zl/szt. brutto loco budowa. Cena przyznaje rewelacyjna, az tak bardzo ze zaczelam sie zastanawiac czy pod tym nie kryje sie jakiś podstep :wink: i czy to nie jest jakis 2 gatunek, ale u ans wszyscy w hurtowniach przysiegaja sie ze to 1. gat. Sama nie wiem co o tym sadzic :roll: Dzwonilam tez do przedstawiciela na nasz region i podobno to on takw wynegocjowal ceny z Niemcami.

 

A co w Stolicy mówi się o tej promocji Creatona? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Identyczną promocję jak RUPP wprowadził BRAAS na dachówkę CELTYCKĄ w powłoce LUMINO.

+20% gratis

Przy zachowaniu dotychczasowych cen i rabatów klient płaci tylko za 83,33% potrzebnych dachówek, pozostałe 16,66% jest gratis.

 

Lindab wprowadził promocję na blachodachówki LPAL i LPAH w kolorach:

 

brąz połysk i brąz mat - dodatkowe 10% rabatu

wiśnia połysk i cegła mat -dodatkowe 6% rabatu

 

Promocja ważna do 16 września.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt

 

Pozdrawiam

[email protected]

0-509 795 673

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena oficjalna na dachówki CREATON Kera-Pfanne

naturalna, spiekana, barwiona w masie, matowa brązowa lub mangan - 49,69 zł/m2 netto

angobowana, spiekana, barwiona w masie, matowa brązowa – 47,55 zł/m2 netto

 

Od tych cen oczywiście rabat ustalany indywidualnie po wyliczeniu dachu.

 

Pozdrawiam

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam. Co potrzeba do wyceny pokrycia dachu dla projektu dom na 102 wariant III? blachodachówka lub dachówka cementowa?np. Creatona, Roben...

 

Witam

 

Potrzebowałbym rzut z góry dachu. Najlepiej mailem.

Na D09 z garażem nie mam niestety gotowca.

 

Pozdrawiam

[email protected]

 

Wysłałem to co mam na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

A teraz trochę autoreklamy dla uwiarygodnienia mojej osoby

 

 

Luśka Whispera

A myśmy dobili wczoraj targu ze statkiem na blachodachówkę z posypką Ahi Roofing :D Na bardzo dobrych warunkach :D Dziękujemy :D

_________________

Pozdrawiam, Luśka Whispera

 

Dziennik Whisperów

Whisper

Statek kiedy mnie zobaczył, nie wyglądał na najszczęśliwszego człowieka pod słońcem - chyba pamiętał negocjacje Luśki :wink: , ale na moje pytanie "która - brązowa dwukolorowa, czy czerwona jednokolorowa" odpowiedział "Żadna". Okazuje się, że chyba w Polsce nie ma ani jednego arkusza Ahi Senatora w kolorze Sunset... :o a nasz dach będzie pierwszym takim w całym kraju 8) A tamte arkusze Dachmeni dostali, żeby sobie rozmierzyć... Trochę mi ulżyło :wink:

 

http://www.whisperjet.neostrada.pl/obrobki2.jpg

 

 

 

 

Dziennik Martki

Martka

Kupiłam dach.

 

Niech będzie pochwalony Statek.

 

 

Tak bardzo bardzo mi sięwydawało, że można taniej.

Tak mocno myślałam, że taniej da się tylko bez vat i trzeba to wtedy przywieźć co daleka daleka.

 

A tu proszę. Promocja na Koramic czerwień naturalna i mam mój daszek w brutto tak jak inni chcieli netto. Z gwarancją, fakturą i bez kłopotu.

http://foto.onet.pl/upload/44/42/_527030_n.jpg

 

 

 

 

Cezarr

Materiał na swój dach kupowałem właśnie od statka. Dachówka Euronit, orynnowanie, blacha. Polecam ten skład, gdyż z wyceną udawałem się jeszcze do paru innych. Z rabatu byłem zadowolony (20%). Dach nie dawno skończyłem kryć-zero problemów. Były tez inne powody, które zadecydowały o wyborze tego handlowca, (nie bedę o nich pisał by nie robić antyreklamy konkurencji).

pozdrawiam

_________________

Cezar

 

a jutro propozycje dachowe na listopad

[email protected]

509 795 673

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...