Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POKRYCIA DACHOWE - WARSZAWA I OKOLICE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 153
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Póki co podoba mi się Roben miedziany, ale dopiero na wiosnę albo lato to zależy kiedy dekarz będzie miał wolny termin. Chyba na razie trochę za szybko żeby coś ustalać, ale skoro Trómiasto też wchodzi w grę to odezwę się bliżej tego terminu. Jak będzie w okolicach moich zakupów jakaś promocja na inną dachówkę miedzianą, to może się skuszę nie jestem aż tak bardzo przywiązana do Robena :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Tak doszedł (przeczytałem, ale zapomniałem wydrukować).

Postaram sie jak najszybciej przesłac ofertę.

 

Cieszę się z bardzo wielu zapytań ofertowych od forumowiczów. Mam nadzieję, że nadążę ze sprządzaniem ofert. W razie braku odpowiedzi proszę o wiadomość.

 

Pozdrawiam

Sebastian Wardak

0-509 795 673

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podbiję do góry...

i jeszcze zarekomenduję!

trochę z opóźnieniem ale zawsze...

no więc kupowałem okna - w dobrej cenie :)

zostałem obsłużony b.dobrze :)

i jak miałem nóż na gardle, tzn dekarzy na budowie a okazało się, że muszę wymienić w 2 godziny kołnierze na kombi - dali radę załatwić i wymienili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też podbiję do góry i się przypomnę.

Wciąż nie dostałem oferty na zapytanie wysłane baaardzo dawno.

A czas zakup powoli finalizować.

Statek nie jest zainteresowany dostawą materiałów? Czy może to ogólne podejście do klienta (choć z postu powyżej wynika że nie)??

 

Jeszcze chwilę czekam i kupuję materiały.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam. Co muszę wysłać aby otrzymać kosztorys materiałowy i robocizny do pokrycia dachu. Czy może to być skan projektu? Niestety nie mam dostępu do faxu. A najlepiej to bym wolał spotkanie osobiste. Krycie dachu planuję na październik/listopad tego roku. Z góry dziękuję za odpowiedź. Mój telefon to 501 079 575. Pozdrawiam Petroniusz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...