Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Płyta OSB a regał w garażu


Mateusz7

Recommended Posts

Dzień dobry,

 

Posiadam w garażu poniższy regał magazynowy. Garaż jest bardzo mały, ale dość wysoki. Stąd takie rozwiązanie (samochód wjeżdża pod półki).

 

d715ef123ec74.jpg

 

Z racji tego, że nie ma swobodnego dostępu do półek, kiedy samochód znajduje się w pomieszczeniu, chciałbym na boku regału przymocować płytę OSB. Dokładnie tak, jak ma to miejsce w jednym z największych sklepów budowlanych. Na płycie umieściłbym wszystkie najważniejsze i najczęściej używane narzędzia.

 

Nie ma w całym garażu dobrego miejsca na mocowanie na ścianie (komunikacja, przewody, włączniki, grzejnik, samochód, brama itd.).

 

0e16ea1704ff6.jpg

 

Nie wiem jednak jak we właściwy sposób przymocować płytę OSB do mojego regału. Problem polega na tym, że nie posiada on żadnych otworów na bokach. Są jedynie te na trawersy z przodu i z tyłu.

 

80e664468a1b7.jpg

 

Czy są jakieś specjalne uchwyty, które wykorzystywałyby otwory widoczne na powyższym zdjęciu (jedną ze stron)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
Twój pomysł jest w sumie b.rozsądny co do zagospodarowania miejsca ....mój znajomy też coś takiego miał do czasu jak coś mu nie spadło na dach:bash:auta. Trzeba zrobić dodatkowe zabezpieczenie tego regału, aby zniwelować do minimum tego rodzaje zdarzenia. A pomysł muszę przyznać bardzo dobry:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój pomysł jest w sumie b.rozsądny co do zagospodarowania miejsca ....mój znajomy też coś takiego miał do czasu jak coś mu nie spadło na dach:bash:auta. Trzeba zrobić dodatkowe zabezpieczenie tego regału, aby zniwelować do minimum tego rodzaje zdarzenia. A pomysł muszę przyznać bardzo dobry:yes:

 

Dzięki! :) Myślałem o tym, aby przymocować regał do ściany. Ale nie potrafiłem dobrać właściwego uchwytu, w którym można by było ustawić odpowiedni dystans od ściany. Chyba najlepiej byłoby przymocować jeden bok ramy do sufitu i to by mogło uchronić przed ewentualną katastrofą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...