Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

Andrzejka ma ma tych skarbów, co wyda to nowe przywozi i tak w kółko na szczęśćie teraz mam spokój leży to sobie w garażu i nie drażni moich oczu :)

Nie ma sprawy cieszę się że mogłam pomóc :)

Magi sianie jak sianie mnie bardziej przeraża równanie terenu :o :roll:

Ale i za to trzeba się będzie zabrać - tylko czasu nam brak 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aga, jak zobaczyłam zdjęcia balustrady poczyłam się jak w naszym domu rok wcześniej :D

Jeśli chodzi o równanie terenu, to nam się też nie udało.. Stwierdziliśmy, że w przyszłym roku kupimy kilka wywrotek ziemi, bo i tak trzeba te nasze kamole czymś przykryć. Równanie to kurcze niezła orka (i kasa :-? ).

 

Pozdrawiam Was serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja jeszcze potruję w sprawie tej łazienki na górze. Jakie masz wymiary, na rzutach są nieczytelne. No korci mnie okropaśnie, żeby jednak wrócić do pierwotnej koncepcji. Aha, jeszcze pytanie w kwestii kąpieli zimą - gdzieś tam na forum obiło mi się o oczy, że od okna dachowego ciągnie - prawda czy fałsz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaman Wymiary podam jakie są teraz na gotowo :) 2,55 bok gdzie jest wanna i 3m pod oknem ( tutaj było trochę więcej bo teraz jest tam obudowany stelaż do wc półka od stelaża na gotowo ma 18 cm).

Co do okna nie wiem jak jest bo zimy jeszcze nie przeżyliśmy przeprowadziliśmy się na koniec marca ciepło raczej nie było i nie czuliśmy żeby cos ciągło :)

Aga My za równanie mamy własnie zamira się zabierać a jak nam pójdzie to zobaczymy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj zaraz dokonam paomiarów :wink: :)

bok pod oknem ma 170 cm, pod ścianą jest 160 cm, wanna wystaje na 80 cm i po podłodze czyli zew. krawędź ma 217 cm.

Jeśli chodzi o zaplanowanie jak ma to stać to poprostu wyrysowaliśmy na podłodze ile miejsca zajmie wc ( żeby można się było swobodnie poruszać ) potem wzieliśmy pręt długości wanny i ustawialiśmy, ostateczne korekty jak wisiało wc i wanna była na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moje oko niewiele się pomyliło :roll: Gdybym była w pełni sprawna, to pewnie już walczyłabym z suporkami w łazience :wink: Tak sobie wizualizacje robiłam :lol: Ustawiałam suporki udające wannę, blat umywalki i inne akcesoria :lol: Teraz muszę niestety wziąć papier milimetrowy i starać się zobaczyć to w przestrzeni....mojej wyobraźni :wink: Moja wyobraźnia jest Ci Agusiu bardzo wdzięczna :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jeśli mieszka się już w swoim wymarzonym domku, to nawet ten chwilowy brak kasy nie przeszkadza 8) . Przynajmniej więcej pomysłów przyjdzie Ci do głowy i wiele różnych rozwiązań. Wiesz ... " nie ma tego złego... " :wink: . Na dobre pomysły musi być czas.

 

Zauważyłam, że w garażu (jaki teraz tam porządeczek ! :D ) wstawiłaś lukswery zamiast okien. Proszę, powiedz mi czy jesteś z takiego rozwiązania zadowolona, czy dają wystarczającą ilość światła i czy nie jest ciemno ?

Ja mocno zastanawiam się nad podobnym rozwiązaniem w swoim garażu.

Z okien zrezygnowałam, ale chciałabym czymś go jednak doświetlić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł był mojego męża bo to jego królestwo chodziło głownie o to żeby nie można było za bardzo zajrzeć z zewnątrz, jest dośc jasno :)

U nas garaż służy jako przechowalnia nikt tam nie majsterkuje więc nie musi być tam jasno jak w domu.

Zdjęcia w albumie są robione w dzień bez lampy - może to da jakieś wyobrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, zdjęcia oczywiście już widziałam. To, że robione były bez lampy to niespodzianka - jest dostatecznie widno ! :D

Mój mąż również nie majsterkuje i garaż będzie służył jedynie naszemu autku i rowerom. Także chyba się zdecyduję na te luksfery. Powiedz mi tylko jeszcze jakie mają wymiary Twoje lukswerowe okna, jak duży jest Wasz garaż i czy jest ogrzewany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...