Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aga, napisz mi proszę o swojej kuchni.

Jak Ci się sprawdza brak górnych szafek?

Ja mam mieć tylko dwie wiszące 60-ki i martwię się, że to za mało, bo teraz mam ich strasznie dużo.

Gdzie trzymasz szklanki, garnuszki, spodki i inne tego typu rzeczy?

Nie brak Ci tych szafek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika jestem bardzo zadowolona że nie mam górnych szafek nareszcie nie muszę skakać po krzesłach, utrzymanie porządku też jest łatwiejsze bo wysoko jest tylko lodówka.

Szklanki, garnuszki, itp trzymam w szufladach nie brak mi miejsca ale ja projektując swoją kuchnię wzorowałam się na tej w bloku co gdzie trzymam i wyszło że w samych dolnych szafkach muszę się zmieścić bo jest ich więcej niż w bloku górnych i dolnych - sparwdziło się :)

Abiś jest rzeczywiście już ogromny i nawet zaczyna poważnieć :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aga, moze to kwestia przestawienia się, że szklanki trzymam od teraz w szufladzie, a nie w szafce.

Ja w sumie tych szafek będę mieć nawet troszkę więcej niz do tej pory, więc pewnie niepotrzebnie się martwię.

 

U Abisia tę powagę widać zwłaszcza jak biegnie z błyskiem w oku i z uszami na wiatr :wink: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga tak sobie podglądam i podglądam - super przeznaczenie miejsca pod schodami :p :p A powiedz mi jeszcze, ten stojak z miskami to ze względu na arystokratyczne pochodzenie 8) 8) , czy tak po prostu jest Abisiowi wygodniej? Muszę Ci powiedzieć, że kamol spadł mi z serca - bardzo chcę mieć psy (sztuk 2 :D ) , ale jakoś tak...może ze względu na mieszkanie w bloku - nie miałąbym sumienia psa w budzie trzymać (choć może nie mam racji :roll: :roll: ) i miejsce pod schodami jest suuuper! Nawet dla duzego psa! Aga, ale podłogówki tam nie rozciągałaś? Jakoś nie mogę wypatrzeć na fotkach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jazda taczką - extra ! :lol:

 

W obecnej kuchni też mam dużo szuflad i uważam, że to świetne i wygodne rozwiązanie. Jak będę zamawiać szafki do nowego domku - też ich będzie sporo.

Wiszące, to wygoda jedynie dla osób wysokich :wink: :lol:

 

Miejsce pod schodami dla psiaka to od Ciebie ściągnę 8) :D . Mogę ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaman z racji tego że dog jest bardzo wysoki i ma tendencję do skrętów jelit to musi mieć miski na wyskości tłowia. Miejsce pod schodami się sprawdza. Podłogówki jest tam tylko jeden zwój przy ścianie, bałam się wigoci, ale pies nie jest z tego pomysłu zadowolony teraz już podłogówki są wyłączone ale wcześniej sypiał na kafelkach i pod kominkiem :) Zresztą gdzieś są fotki jak pies korzysta z cieplutkiej podłogi.

Pomysł z posłaniem można ściągać nie jest opatentowany :wink: :)

Zawsze się cieszę jakmogę komuś pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Adriano chyba nie :cry: :cry: Pieski lubia chłodek, a podłoga podgrzewana pali w brzuszek :wink: :wink: Dlatego szukają płytek bez podgrzewania :wink: Stąd zastanawiałam się, czy w takim razie planując w tym miejscu "budę" nie powinnam zweryfikować planów "podłogówkowych"....

 

Wszystkie pieski oprócz naszego "synka" :wink: :D .On właśnie szukał ciepła i kładł się przy samym kominku. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...