Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aguś nie wiem czy nie doczytałam (może mi umknęło gdzieś) ale ile zapłaciłaś za wylewki za 1m2 z materiałem i ile za tynki za 1 m2 z materiałem. Bardzo będę wdzięczna. :D

 

Za wylewki wyszło nam 30 zł/m, tynki nie za bardzo wiem jak je wyliczyć bo mamy zbitą całą cenę wraz z regipsami i zapłaciliśmy za to wszytsko

około 27 zł/m. Robiła nam to jedna ekipa i dlatego mamy to policzone razem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba koledzy lekko przesadzają :wink: :)

Co do sadyzmu mój mąż też jest zdania że mam zapędy więc może coś w tym jest :wink: :) :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jeżeli mąz tak twierdzi to na pewno tak jest 8) :wink:

Kurcze czy to nie moze być ciepło tak jak sie nalezy w czerwcu :evil:

Piec napsuty, zimno na podwórku :(

Współczuje :-?

Ale przecież będzie dobrze 8) nie :wink: :wink: :wink:

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż- najwyraźniej z budową domu tak jest, że któraś z ekip będzie się dłuuuugo odbijała czkawką- nam odbija się czkawką ekipa murarzy, która nie dość że nie zrobiła nam pewnych rzeczy to jeszcze szef ekipy- mały karakan (nie obrażając niskich ludzi) zrobił otwory drzwiowe pod siebie i przyjdzie nam drzwi i ościeżnice skracać- a mąż ma metr dziewięćdziesiąt i chyba nabawi się tiku schylania w każdym przejściu. :D :D :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam szczęście że to tylko elektryk :o :roll:

Nie wspominam o tym że część oświetlenia nadal nie działa, ale jakoś sobie radzimy 8)

Piecem mnie po raz kolejny wk...... i nigdy nie napisałam że na koniec przyznał się mojemu mężowi że robota go poprostu przerosła :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam szczęście że to tylko elektryk :o :roll:

Nie wspominam o tym że część oświetlenia nadal nie działa, ale jakoś sobie radzimy 8)

Piecem mnie po raz kolejny wk...... i nigdy nie napisałam że na koniec przyznał się mojemu mężowi że robota go poprostu przerosła :evil: :evil: :evil:

Najgorzej mnie wkurza jak ktos siebierza za coś na czym nie do końca sie zna albo nie tak jak trzeba :evil: :evil: :evil:

 

Powiadasz że wieczory przy świecach spędzacie :roll: :roll: :roll: :roll:

Dobrze, ze widno jest teraz długo :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, w sumie z dwojga złego to lepiej jak jedynie kabelki się elektrykowi pomieszały niż miałby to być felerny piec 8) . Ale swoją drogą co z elektryka za elektryk skoro mu się kabelki mieszają ? :-?

Całe szczęście, że "diagnoza postawiona" i wiadomo już co naprawić :wink:

 

Pozdrówka ! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak też się cieszę że to tylko kabelek :)

I mam nadzieję że da sie to sprawnie naprawić ( narazie ani My ani pan Henio nie możemy się zgrać )

Swiatło mamy więc nie jest źle poprostu nie wszędzie a gdzie niegdzie tylko tak aby było :-?

Elektyk na robocie się zna, tylko ja za dużo wymagam, bo skrzyneczka z bezpiecznikami jest zrobiona jak złoto i tutaj wszyscy są zgodnie że robota perfekcyjna, ale już te halogeny itp poprostu za dużo jak dla niego a takiego pieca i kominka to on na oczy nie widział :o :roll: i tutaj problem 8)

Nic i tak jest SUPER nawet z trochę nie działającym piecem i brakiem swiatłą tu i ówdzie :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każden ma swojego elektryka :wink: :wink: Nie ma sily, zawsze wśród ziaren, znajdzie się PLEW!!! I najbardziej wkurzające jest to , że jak budujemy chałupkę, to wydaje nam się ,że jak wszystko nowe, zainstalowane niedawno, wytrzyma jakiś dłuższy czas..A tu chała..Zawsze jakiś partacz się nam napatoczy...Ale z drugiej strony ( wiem to z wlasnego doświadczenia) jakby wszystko bylo CACY!1 To o czym byśmy tu pisali???Było by mydłkowato i nudno!! Ckliwość i lukratywność uszami by się wylewala...A z moich osobistych doświadczeń ( płot) chociaż nie bardzo taki jak chcialam, ale jeszcze długimi wieczorami, latami będę miała co wspominać, opowiadać...Takie pokrętne to jest to BUDOWANIE :wink: :wink: :wink:

Ale i tak mi się podoba...Tym bardziej , otrzymując wsparcie różnych ludzików z FORUM!!!! :lol: Ciekawam, jak ja będę żyć bez tego?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wpadł mi do głowy pewien pomysł....Może przy okazji kolejnego zjazdu forumowego stworzyć ankietę: KTÓRY Z WYKONAWCOW DOPIEKŁ CI NAJBARDZIEJ PODCZAS BUDOWY??? Podaj zakres dzialalności, płatność, awaryjność, mijanie się z zalożeniami inwestora, upierdliwość, nieslowność....

Ciekawam jak grupa zawodowa by przodowala ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wpadł mi do głowy pewien pomysł....Może przy okazji kolejnego zjazdu forumowego stworzyć ankietę: KTÓRY Z WYKONAWCOW DOPIEKŁ CI NAJBARDZIEJ PODCZAS BUDOWY??? Podaj zakres dzialalności, płatność, awaryjność, mijanie się z zalożeniami inwestora, upierdliwość, nieslowność....

Ciekawam jak grupa zawodowa by przodowala ????

 

świetny pomysł ja stawiam na ELEKTRYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...