Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

Każden ma swojego elektryka :wink: :wink: Nie ma sily, zawsze wśród ziaren, znajdzie się PLEW!!! I najbardziej wkurzające jest to , że jak budujemy chałupkę, to wydaje nam się ,że jak wszystko nowe, zainstalowane niedawno, wytrzyma jakiś dłuższy czas..A tu chała..Zawsze jakiś partacz się nam napatoczy...Ale z drugiej strony ( wiem to z wlasnego doświadczenia) jakby wszystko bylo CACY!1 To o czym byśmy tu pisali???Było by mydłkowato i nudno!! Ckliwość i lukratywność uszami by się wylewala...A z moich osobistych doświadczeń ( płot) chociaż nie bardzo taki jak chcialam, ale jeszcze długimi wieczorami, latami będę miała co wspominać, opowiadać...Takie pokrętne to jest to BUDOWANIE :wink: :wink: :wink:

Ale i tak mi się podoba...Tym bardziej , otrzymując wsparcie różnych ludzików z FORUM!!!! :lol: Ciekawam, jak ja będę żyć bez tego?????

 

Ja tam już pomału mam nowe pomysły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aga, współczuję "zadymy" z piecem.

 

A wszystkiemu winny elektryk :) U mojej mamy, żeby działała pralka, musi być włączone światło w łazience :) Każdy zapomina o tej pralce jak włączona jest.

 

A teraz zimno, więc troszke ciepła przyda się :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejciu, Aga...

 

Współczuję szczerze, ja bym ze złości chyba kopała szafki :wink:

Na szczęście nasz elektryk, ekhm, ekhm... robił elektrykę dla siebie wszakże a i żony się pytał o rozmieszczenie gniazdek i takie tam :wink: więc akurat jeśli chodzi o prąd to u mnie bajka.

 

Ale za to kafelkarz... :evil: :evil: :evil:

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzięki za miłe słowa emocje już opadły i cieszę się że to nic poważnego :)

Jak to powiedziała Alfreda chyba każdy na swojej budowie ma takiego Elektryka :o :roll: a jeśli jest to reguła to wypada mieć życzenie żeby to był tylko jeden taki fachowiec na budowie :o :roll:

Ale za toteraz zaczną się przyjemniejsze praca i będą zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia z blatem kosztowała mnie 3500 zł.

Z okapem poszalałam i kosztował 2300 zł ( ale jestem z niego bardzo zadowolona wyciąga wszystkie zapach, co przy otwratej kuchni jest bardzo ważne ).

Wcale mi tych górnych szafek nie brakuje i mam luksus w końcu nie muszę skakać po stołkach żeby coś sięgnąć a i sprzątania mam mniej ( tam na górze jest zawsze mnóstwo kurzu ).

Andrzejka naprawdę jestem ze swojej kuchni bardzo zadowolona. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś dobrze, że z tym piecem wszystko jest tak...Powiedz, jaką minę miał instalator, jak musiał wracać z zaworem pod pachą?

A swoją drogą zobacz jak to jest : wszystkie takie kwiatki wychodzą zawsze, jak faceci gdzieś się ulatniają 8) 8)

 

P.S. Aga śniłaś mi się dzisiaj, ciekawe co to może oznaczać? :roll: :roll:

I śniłaś mi się z rudymi włosami.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś dobrze, że z tym piecem wszystko jest tak...Powiedz, jaką minę miał instalator, jak musiał wracać z zaworem pod pachą?

A swoją drogą zobacz jak to jest : wszystkie takie kwiatki wychodzą zawsze, jak faceci gdzieś się ulatniają 8) 8)

 

P.S. Aga śniłaś mi się dzisiaj, ciekawe co to może oznaczać? :roll: :roll:

I śniłaś mi się z rudymi włosami.....

 

Mój facet cały czas jest ale z racji tego że instalacja to mój konik i wymysł ja się tym zajmuje :) Po drugie on ma za miękkie serce :wink: :)

 

Moje włosy są czerwone ale nie naturalnie :) Mam nadzieję że śniłam się dobrze, może to oznacza braterstwo dusz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś dobrze, że z tym piecem wszystko jest tak...Powiedz, jaką minę miał instalator, jak musiał wracać z zaworem pod pachą?

A swoją drogą zobacz jak to jest : wszystkie takie kwiatki wychodzą zawsze, jak faceci gdzieś się ulatniają 8) 8)

 

P.S. Aga śniłaś mi się dzisiaj, ciekawe co to może oznaczać? :roll: :roll:

I śniłaś mi się z rudymi włosami.....

 

Mój facet cały czas jest ale z racji tego że instalacja to mój konik i wymysł ja się tym zajmuje :) Po drugie on ma za miękkie serce :wink: :)

 

Moje włosy są czerwone ale nie naturalnie :) Mam nadzieję że śniłam się dobrze, może to oznacza braterstwo dusz :)

 

:oops: :oops: :oops: Faktycznie wszedzie były końcówki -iśmy :oops:

:oops: , ale to przez to, że przeznaczenie poszczególnych ustrojstw tłumaczyłaś instalatorowi własnymi ustami :p I jakoś tak mi się pomyślało... A może dlatego, że ja jak nie jestem zmuszona okolicznościami, nie mam zacięcia do zgłębiania tajników wiedzy natury technicznej :roll: :roll:

Nawet ostatnio rozmawiając na temat pieca prosiłam męża, aby miał na względzie, że wszelkie awarie zdarzają się podczas jego nieobecności i żeby wybierał urządzenia w miarę możliwości mało skomplikowane :oops: :oops:

PS. A sny... Bywają prorocze :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...