Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aga, te piniendze to tak na darmo nie idą...chyba...nie? Jak słyszałam zawsze znajdzie się taki etap, że płacisz, płacisz a nic się nie dzieje... :-? Jak widać wiosna też jest takim etapem :evil:

A to planowane jest spotkanko letnie?! Eeee...pewnie dokładnie w terminie mojego zjazdu.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna wiem że nie idą na darmo tylko efektów nie widać, nawet kabel i skrzyna zostaną w hurtowni :wink: :)

Jagna myslę że tym razem komisja organizacyjna będzie bardziej przyjazna co do dat :)

Whisper to nie ja to mój mąż jest tak dobrym negocjatorem :lol: zaznaczam że w hurtowni były panie :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jak Sławek potrafi to może i ja też? Będę musiał spróbować jak tylko kredyt dostaniemy :)

 

Jagna - powinnaś już dawno przedstawić rozpiskę "kiedy nie możesz". I do tego moglibyśmy się dopasowywać... A trzeci raz nieobecności to Ci nie daruję. Wstyd! Na Agę J.G. popatrz - była w pierwszym możliwym terminie! Bez żadnego wykręcania się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... 75 m owego ustrojstwa....Rabat 46%

(targujcie ile wlezie, ceny są odpowiednio podniesione , bo nie sądze że oddają to za darmo).

75 m rury Arota....Rabat 6%

Skrzynka ....... Rabat 6%.

Tylko powiedzcie jak to się robi :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Nie potrafię się targować o 1 zl :cry: :cry: :cry:

a wy dostajecie takie rabaty :o :o :o

Średni rabat za te wszystkie materialy w granicach 20 %. Nieźle!!!

Gratuluję :D

Jesteście mistrzami negocjowania cen :p :wink:

A może zdradzicie jak to się robi bo jestem zielona w tym temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfreda a ja myślałam że jestem trochę tego owego że tylko mnie kabel dachówka bloczki itp. interesują. Zero zainteresowania jak moje koleżanki o ciuchach rozmawiają :wink: :)

A tu się okazuje że nawet mi ktoś zadrości :roll: Czyli wszystko oki.

Alfreda niedługo Ty też zachorujesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, pocieszę Cię, że moja szwagierka ma działkę i dom w środku miasta a błoto u nich też koncertowe! Skoro u Was nie było mokro na maksa, czyli po kolana to znaczy, że jest dobrze. Przy takiej wiośnie, to wszystkiego można się spodziewać.

A co do upodobań, to ja dołączam się do kobiet "modnych inaczej". Mnie też gres rajcuje o wiele bardziej niż najfaniejsze buty a najlepsze katalogi mody to pisma o budowie i wnętrzach... :p

Tylko ja na razie łakomie oglądam, jeszcze nie wybieram... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...