Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aga, a ja odgrzeję stary temat (mam nadzieję, że nie drażliwy :wink: ) - jak z myciem podłogi w salonie? Bardzo mi się te Twoje płytki podobają (o ile dobrze pamiętam to Ceramika Paradyż), ale wizja szorowania szczotką ryżową na kolanach jest przerażająca.

A kuchnia rzeczywiście ogromna :o .

Myslimy po fugach szczotką do mycia rąk ale ten etap już minął 8)

Może nie są do mycia takie starszne ale myje się je najgorzej ze wszystkich płytek w domu i brudzą się też najszybciej, tym bardziej że dom jeszcze nie jest do końca wykończony i z góry bardzo się nosi zresztą nasz mały :wink: :) piesek też nam nie pomaga :wink: :)

Napewno nie szoruję ich szczotą tylko mopem, tak na nie narzekma ale gdybym miała jeszcze raz wybierać to pewnei znowu wybrałam bym te bo mi się poprostu podobają, może zdecydowałabym się na ciut jaśniejszy kolor :)

Tak to jest Pradyż seria Legno kolor ochra :)

ładne to fakt sa , mi tez sie podobaja ale to ciżkie mycie mnie przeraża :-?

 

Ale ja mam jeszcze kupę czasu do decyzji o płytkach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuda to nam raczej nie grozi :wink: :) jeszcze długo zresztą z naszymi pomysłami chyba nigdy :)

Tynki robiła nam nasza ekipa, ceny robocizny nie pamiętam ale może mój mąż malepszą pamięć :o :roll:

Zeljka to nie tylko mąz jest zdolny ja mu dzielnie pomagam, zresztą to bardzo łatwa praca :)

Dzięki wszystkim za bardzo miłe słowa :)

Co do kawy to rzeczywiścei pić ją można na dworze ale tarsem tego raczej nazwać nie można :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...