Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No proszę AGA! :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

A pamiętam, jak rok temu, gdy ja szalałam z przetworami, Ty mówiłaś, że tego nie lubisz :lol: :lol: :lol: :lol:

A jednak! :lol:

 

To teraz mam już 100% pewnosci, że i z ogródkiem będzie podobnie :lol:

To tak samo wciąga! :lol: :lol: :lol: :lol: Z resztą obok tego piknego słoja z ogórami już widać jakiegoś kwiatka :lol:

 

PS. Na zachętę zerknij jak mi lilia wyrosła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

nie dziwię się rodzince, że spałaszowała ciasto bo baaaardzo apetycznie wyglądało .... a ogóreczki pierwsza klasa ! :D

Dom jak widać narzuca pewne standarty "ogniska domowego". Skoro jest już dom to i "ognisko" być musi. Ale widzę, że Ty sama zaczynasz czerpać z tego przyjemność (tak, tak ! ) i to jest wspaniałe ! Rozkoszowanie się domem i wszystkim tym co obok i dla niego (w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu) jest jedyne w swoim rodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę AGA! :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

A pamiętam, jak rok temu, gdy ja szalałam z przetworami, Ty mówiłaś, że tego nie lubisz :lol: :lol: :lol: :lol:

A jednak! :lol:

 

To teraz mam już 100% pewnosci, że i z ogródkiem będzie podobnie :lol:

To tak samo wciąga! :lol: :lol: :lol: :lol: Z resztą obok tego piknego słoja z ogórami już widać jakiegoś kwiatka :lol:

 

PS. Na zachętę zerknij jak mi lilia wyrosła :lol:

 

Aniu kwiatki na oknach są i będą kolejne tylko trzeb aje przywieźć od mamy, z doniczkowymi nie ma problemu tylko w mieszkniu nie było na nie miejsca a teraz robię cały czas nasadzenia :)

Twoje lilie widziałam i podziwiam Twój ogród, mam nadzieję że ja też kiedyś pochwalę się ogrodem na razie zajmuje się wnętrzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

nie dziwię się rodzince, że spałaszowała ciasto bo baaaardzo apetycznie wyglądało .... a ogóreczki pierwsza klasa ! :D

Dom jak widać narzuca pewne standarty "ogniska domowego". Skoro jest już dom to i "ognisko" być musi. Ale widzę, że Ty sama zaczynasz czerpać z tego przyjemność (tak, tak ! ) i to jest wspaniałe ! Rozkoszowanie się domem i wszystkim tym co obok i dla niego (w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu) jest jedyne w swoim rodzaju.

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...