Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj trochę więcej wolnego czasu....zajrzę co to u innych słychać.....

A Ty takie smutne wieści. :cry: :cry: :cry: Nigdy nie potrafilam i nie potrafię zrozumieć przewrotności losu...Pogodzić się z takimi zdarzeniami - również...TAK NIE POWINNO BYĆ!!! Ludzie powinni umierać jak są już starzy, wiele przeżyli, mają wnuki, prawnuki..... :cry: :cry: :cry:

Ale pomimo to, zycie toczy się dalej, musimy sobie radzić z problemami, pstryczkami w nos,a i z takimi tragediami musimy dalej iść....

Jest to też kolejna nauka, że w życiu, cieszmy się każdą chwilą, minutą ...

nie szukajmy dziury w całym.....ale calego, możliwie bez dziur....

PS. gratulacji z postępów w wykończeniu!!! Prawda jak cieszy każdy kolejny etap, ba, nawet jednostka nowa...Ja ostatnio się radowalam z brakujących rusztów do piekarnika , które to mi firma po prawie miesiącu dosłała...Prawie tak jakbym nową kuchenkę dostała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfredziu tak to juz jest w tym naszym życiu dzisja bardzo refleksyjny dzień, bardzo wiele zawdzięczamy naszemu Mistrzowi szczególnie pod koniec budowy.

nowości cieszą miałam dzisiaj duzo wesołych wieści napisać ale niestety wiadomośc nie nastraja do pisania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za miłe słowa

 

kafelka bo to był bardzo miły i wartościowy człowiek szef ekipy jakich mało :cry: :cry: :cry:

 

W domu dużo się dzieje ale jakoś nie mogę się tym cieszyć, obiecuje że jak emocje troche opadną zrobię fotki i pokażę nowości.

Jak narazie mam totalny brak weny :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...