Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

Aga, myślę, że to dobry pomysł. Każdy na pewno chciałby zobaczyć swój przyszły domek jeszcze przed budową. Domek na rysunku często nie oddaje rzeczywistości- zwłaszcza skosy, kąty, okna, itp. Oglądając dom przed budową, można wiele zmienić w trakcie adaptacji, no i skorzystać z pomysłów innych.

gratulacje pomysłu i gościnności :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tabaluga zawsze lubię poznawać nowych ludzi, chcociaż moje podejście do nich jest dość specyficzne mam w sobie takie skrajności :o :roll: co nie zmienia faktu że bardzo miło jest mi gościć przyszłych Prymulkowiczów i pomóc komuś w ich dylematach - sama wiem ile ich miałam i jak długo trwał wybór projektu :)

W końcu Was wirtualnie też goszczę i bywam w Waszych domkach :lol: na tym polega fenomen tego Forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jajo, Aga! Tyle gosci budujacych taki sam domek. To musi byc cos wspanialego zobaczyc swoj domek juz przez kogos zbudowany...Tez bym tak chciala! :D Na pewno na planie inaczej a w realu tez inaczej...

Fajnie, ze goscisz tych ludzi, bo na pewno to im duzo pomoze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniczko napewno niczego złego i nic się nie bój.

Ja poprostu mam coś takiego że w moim życiu bardzo często kieruję się intuicją i czasmi poprostu od początku nie pałam do danych osób sympatią.

Ale wcale nie muszę ich poznawać osobiście żeby to stwierdzić :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że mamy jeszcze urlop przyjmujemy gości i serwujemy coraz bardziej bogate menu, którego zawsze dodatkiem jest ciasto.

 

No proszę Aga jakie ukryte i niewykorzystane talenty mistrza kuchni w Tobie drzemały :wink:

 

Kurcze to ty już kucharka cała gębą aja cóż na razie się psychicznie nastawiam

 

Andrzejko to nie takie straszne :roll: Jakby co to mam parę sprawdzonych prostych przepisów na ciasto :wink:

 

Aga trzymam kciuki za pomyślne wieści ze Skarbówki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu mam coś takiego że w moim życiu bardzo często kieruję się intuicją i czasmi poprostu od początku nie pałam do danych osób sympatią.

Ale wcale nie muszę ich poznawać osobiście żeby to stwierdzić :-?

 

Mam tak samo :o i pierwsze wrażenie na ogół mnie nie myli 8)

 

Zgadza się, ale ostatnio moje dziecko wyczytało że ludzie urodzeni w poniedziałek tak mają :)

Kiedyś się przed tym broniłam a mój mąz długo był nastawiony sceptycznie - ostatnio coraz bardzie w to wierzy 8)

Szkoda tylko że numerów w LOTTo ni epotrafię przwidzieć :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepisy to ja też chętnie przyjme :)

 

To na początek taki zwyklas z owocami jakie są pod ręką, ja najbardziej lubie ze śliwkami i truskawkami :lol:

 

3 jajka

1 szkl cukru

1 3/4 szkl. mąki

1/2 kostki roztopionej margaryny

cukier waniliowy

łyżeczka (zawsze daję na oko :roll: ) proszku do pieczenia

mleko

 

Do miski wbić jajka w całości, dodać cukier, cukier waniliowy i utrzeć - najlepiej mikserem.

Jak cukier ładnie się utrze dodać mąkę, margarynę i proszek - wymieszać.

Następnie dodać trochę mleka żeby ciasto nie było za gęste. Wylać na blachę i na wierzch ułozyć owoce. Po upieczeniu posypać cukrem pudrem. To tyle 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, super fotki. Jak ten piesek sie chowal w trawie i krzakach... :lol: A Ten latawiec ma mine nie z tej ziemi (to samo by pewnie "to cos" o mnie powiedzialo) :wink:

Milo bylo przypomniec piekna podloge w sypialni no i parapety z oknem...,bardzo mi sie podoba, no i kwiatki tez... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...