Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aniu chociaż Ty mi oszczędź :wink: :) mój mąz już ma alergie na słowo sprzątanie :o :roll:

A ja ciągle jestem nie zadowolona z efektów sprzątania :-? bo to mi pies na brudzi to dzieci to mąż na kurzy bo ciągle są jakieś prace a ja latam ze ścierą.

Ale muszę się przyznać że odkąd się przeprowadziłam mam hopla na tym punkcie :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu chociaż Ty mi oszczędź :wink: :) mój mąz już ma alergie na słowo sprzątanie :o :roll:

A ja ciągle jestem nie zadowolona z efektów sprzątania :-? bo to mi pies na brudzi to dzieci to mąż na kurzy bo ciągle są jakieś prace a ja latam ze ścierą.

Ale muszę się przyznać że odkąd się przeprowadziłam mam hopla na tym punkcie :wink: :)

 

Oby Ci szybko przeszło :lol:

Musi, bo inaczej resztę życia spędzisz na sprzątaniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga własnie doczytałam ze twoja młodsza jest w wieku mojej córci (tyle, że moja poszła rok wczesniej do szkoły) a fortepian to dla której? bo my wąłsnie tez kupilismy uzywany bo córa dostała sie do szkoły muzycznej - zmieniło to od razu poglad jej brata który nagle oświadczył, że on też chce do szkoły muzycznej... :o

co do roztargnienia córci to nie martw się moje dzieci mają kolegę który codziennie po coś wraca co nie przeszkadza być mu najlepszym uczniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pianino oczywiście dla młodszej :)

Zobaczymy jak to będzie z tym graniem ale instrument trzeba zakupić :o :roll:

Jeśli możesz napisać to ile zapłaciliście za pianino ( może być na priv ) - najgorsze jest to że My nie za bardzo się na tym znamy i weź tu kup :o :roll:

Jak mnie ten rok szkolnynie wykończy to będę żyć :wink: :) Bo starsza w 6 klasie a gimnazjum wybrała z dodatkowymi egzaminami :roll: :o

O wyniki w nauce latorośli raczej się niemartwię - dziewczyna z wyjątkową podzielnością uwagi :)

Bardziej się martwię o naszą kieszeń :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, ja też wysyłam moją latorośl do pierwszej klasy. Tylko ja wysyłam do szkoły starszego syna, więc to nasz pierwszy RAZ :wink:

Bardzo się boję, bo mój też należy do tych bardzo roztargnionych i roztrzepanych.

Aga, jeśli mogę coś podpowiedzieć....

Pisałaś chyba kiedyś, że jeszcze zostały Wam schody do zrobienia. Byłam ostatnio u znajomych we Wrocławiu i zachwyciłam się ich schodami. Również mają zabiegowe. Zanjomy zrobił je sam. Kupił jedynie długie deski parkietowe- z jakiegoś drewna egzotycznego (dejzi, czy coś w tym stylu). Skleił ze sobą (zrobił podwójną warstwę), poprzycinał odpowiednio , pomalował bejcą i wyglądają cudnie :p :p :p :p :p :p :p :p

A kosztowały go .....ok 1100zł. Mój mąż zapalił się do tego pomysłu i chociaż to jeszcze odległa przyszłość- postanowione- sam zrobi stopnie w podobny sposób. Satysfakcja gwarantowana i kilka setek w kieszeni :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, u nas tez pada i zimno. :evil: Bedzie lepiej to i za ogrodek sie wezmiecie...Co do malowania.., nie znam sie... :lol: Ale pochwale corcie, bo slodka bardzo, ma cos z mamy. :wink: Ze szkola bedzie dobrze, zobaczysz.., ale i tak bedziesz sie dalej martwic.., bo to normalne... :p

Co do lazienki, zgaduje, ze macie Dame Senso... :p

Jak, zgadlam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż córcia agentka :) i trzeba się przyzywczaić jesli chodzi o zamartwianie staram się trzymać w ryzach :)

Tak w górnej łazience jest Dama Senso trafione :)

Chciałam serię Sydney ale ceny nie akceptował mój mąż 8)

Co do pogody jestem nią wykończona :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...