Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aga, im dzieciaczki młodsze, tym więcej szkolnego "zamieszania". Ja z roku na rok, widzę, że zarówno ja, jak i mój synek szybciej się "przestawiamy". 8) :wink:

Łazieneczka wyszła fajnie, luksferki są super ozdobą i myślę, że zmiana koloru jest dobra. Wszystko wyszło bardzo ładnie, a lustro klejone przez męża na pewno przetrwa wieki :D .

 

Pozdrówka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo dzięki :)

Adriano ja wiem że tak jest tylko trochę zapomniałam jak to było jak starsza poszła do szkoły a że była bardzo zorganizowana przeszło bezbolesnie :)

A młoda cóż ma swój charakterek :) A przy tym ma trochę więcej obowiązków bo oprócz normalnej szkoły ma muzyczną 8)

Ale dajemy radę :) tylko dla Was mam mniej czasu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło Was czytać ale ja ostanio nie mam czasu ani na porządki ani na pisanie :cry:

Jedno i drugie bardzo mnie smuci :cry:

Mam nadzieję że jak wrzesień przeminie będzie już lepiej i w końcu wszystko wróci do normy 8)

Bardzo mi Was brakuje ale moja doba ostatnio bardzo się skróciła, a czas spędzam w szkole lub przy pianinie 8)

Oprócz tego mam jeszcze jedno zajęcie ale o tym napiszę jak wszytsko się uda i zakończy :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam podoba sie córci szkoła muzyczna? moja mimo ze ma zakaz gry na miesiac żeby najpierw rączki wycwiczyc biega z radoscią...

no i mam problem ze skompletowaniem stroju na rytmike i kształcenie słuchu :roll:

 

Radzi sobie całkiem dobrze z teorii same 6, u nas są już ćwiczenia na drugi i trzeci palec jak mają opadać na klawiaturę.

W grudniu będzie 1 egzamin i do tej pory ma umieć grać 4 utwory.

U nas na kształcenie słuchu nie ma stroju a na rytmikę potrzebna jest koszulka krótkie spodenki skarpetki anty poślizgowe lub baletki - nasza pociecha na razie smiga w normalnych skarpetkach bo takego co wymagają w naszej metropoli nie można dostać :o :roll:

Czekamy na wyjazd na zakupy do Wrocka 8)

Najważniejsze że chętnie się uczy i pilnie ćwiczy - przeznaczamy na muzykę 30 minut dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylvia1 Na szczęscie nie musimy mieć legginsów :)

kasia64 Gratuluje pracy :)

Adriano Komputero i tak nie robię wszystkiego - porządki już dawno zostały odstawione na boczny tor :o :roll: tylko ja się z tym starsznie męczę i denerwuje :o :roll:

Aga chyba cię trzeba do porządku doprowadzić, tyyyyyyyyyyyyyyyyyy :o :o :o się denerwujesz porządkami :roll: :-?

Wsztyd normalnie aczy to na czas trzeba , przypomnij sobie na czas to trzeba było tdach kryć , strop zalewać a teraz czy masz więcej posprzątane czy mniej to mała bieda, ciesz sie że masz muzykalną córę w domu i z muzyką ocujesz na co dzięń, ja np nie mam tej przyjemnoaści choć lubie sobie czasami posłuchac fortepianowych dzwieków, niestaty z kasety :-?

 

 

Pozdrówka dla całej familii 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...