Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja na pewne rzeczy się uparłam i je mam na inne się uparłam i jeszcze ich nie mam i dlatego nasz domek wygląda jak wygląda ale obiecałam sobie że nie kupię nic co ma niby być na chwilę bo to stara pieniędzy albo się jeszcze diabelstwo w domu zasiedzi :wink: :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewne rzeczy się uparłam i je mam na inne się uparłam i jeszcze ich nie mam i dlatego nasz domek wygląda jak wygląda ale obiecałam sobie że nie kupię nic co ma niby być na chwilę bo to stara pieniędzy albo się jeszcze diabelstwo w domu zasiedzi :wink: :)

Aga, najtrwalsze są prowizorki :wink: 8) :lol:

Wychodzę z tego samego założenia co Ty :wink: . Lepiej nie mieć nic, niż byle co 8)

 

Pozdrówka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, to co może być najpiękniejszego, to właśnie masz. I to jest właśnie najpiękniejsze ! :D

A na pralkę przymróż oko , swoje już odwirowała :wink:

 

Pozdróweczka :D

 

Taki mam zamiar choć nie powiem żeby mnie kabelki zwisające na dolnym holu nie denerwowały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że moje drzwi łazienkowe nie będą wieczne 8)

 

ja mam taka 10-sio letnia prowizoryczna lampe w lazience 8)

 

na kabelkach powies kwiatki albo serpentyne ... mozesz poprobowac juz z bombkami :lol:

 

Właśnie dlatego nie mam prowizorycznych lamp 8)

A łazienki bez kotarek były mało intymne choć mojej rodzinie to nie przeszkadza, bo i tak mamy nawyk wspólnego przesuadywania w łązienkach, to jednak myslę że goście czuli by się skrepowani :-?

Na bombki jeszcze czas ale jak będzie bliżej do Bożego Narodzenia to kto wie kto wie co na tych kabelkach się znajdzie :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że akurat teraz opsuła się pralka, ale.. 7 lat to już jest kawałek czasu i chyba bym sugerował cos nowego.

To mówisz, że górę humusu możnaręcznie rozplantować? Pewnie długo to trwa.. :roll:

Cieszę się, że jesteś zadowolona z budowy domu i sposobu ocieplenia.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kze można można :) Rzeczywiście trwa ale jakoś się nam nie spieszy, zresztą u nas koparka robi większe szkody niż pożytek więc nie ma innego wyjścia 8) A mój mąż dzielnie się zmaga z tematem :)

Co do pralki to własnie fakt że jest już leciwa przemówił za tym żeby zakupić jednka nową a nie pchac kasy w starą, ale jak wiadomo szkoda tej kasy bo wydatków jest dużo :-?

Ocieplenia nie ma bo mam ścianę jednowartswową :) w dodatku bez tynku na zew. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bratnie człowieki!!!! :D :D Nam też mieszka się cudnie, a budowa , podjęcie decyzji, i realizacja do dzisiejszego etapu, strzał w dziesiątkę!!!!Tak jak napisałaś!! Popieram całością!!! I olej to że kasa ma takie jakieś ulotne właściwości....Każdy kolejny krok ku wykończeniu, każda nowa duperelka w chałupie raduje serducho całością!!! Scala rodzinkę, chociaż wymaga wyżeczeń, lub może właśnie dlatego :wink: Ale za to jak cieszy!!!!Czasami wydaje mi się że Ci co to od razu wszystko na cacy, coś po drodze tracą....Może się mylę, lub targają mną negatywne cechy charakteru, ale z ręką na sercu oświadczam, że te kolejne potrzebne i niezbędne elementy wyposażenia mają magiczną moc!!!! :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bratnie człowieki!!!! :D :D Nam też mieszka się cudnie, a budowa , podjęcie decyzji, i realizacja do dzisiejszego etapu, strzał w dziesiątkę!!!!Tak jak napisałaś!! Popieram całością!!! I olej to że kasa ma takie jakieś ulotne właściwości....Każdy kolejny krok ku wykończeniu, każda nowa duperelka w chałupie raduje serducho całością!!! Scala rodzinkę, chociaż wymaga wyżeczeń, lub może właśnie dlatego :wink: Ale za to jak cieszy!!!!Czasami wydaje mi się że Ci co to od razu wszystko na cacy, coś po drodze tracą....Może się mylę, lub targają mną negatywne cechy charakteru, ale z ręką na sercu oświadczam, że te kolejne potrzebne i niezbędne elementy wyposażenia mają magiczną moc!!!! :D :D

 

Zgadzam się z Tobą :)

A kasa cóż już tak ma że wieczniej jej mało 8)

Ale co tam jest świetnie i tylko to się liczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

masz absolutną rację , kasa już tak ma, że wiecznie jej mało 8) :wink:

(i obojętnie ile by się jej miało 8) ).

Ważne, by doceniać to co jest i cieszyć się z każdego dnia :wink:

 

P.S. Też już bym chciała zasmakować tej radości mieszkania w swoim domku .... nawet bez drzwi wewnętrznych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...