Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

Aga,

masz absolutną rację , kasa już tak ma, że wiecznie jej mało 8) :wink:

(i obojętnie ile by się jej miało 8) ).

Ważne, by doceniać to co jest i cieszyć się z każdego dnia :wink:

 

P.S. Też już bym chciała zasmakować tej radości mieszkania w swoim domku .... nawet bez drzwi wewnętrznych :wink:

:lol: :lol: :lol:

Drzwi to mały szczegół najważniejsze że mamy zewnętrze :) choć i bez tych da się mieszkać :)

Najważniejsze że dom spełnia oczekiwania i cudnie się w nim mieszka :)

Czego życzę wszytskim czytającym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aga, własnie u siebie w dzienniku opisałam "przygodę" ze zwrotem Vatu przez nasz US. Poczytaj sobie. A przed chwilą dostałam do domu decyzję o zwrocie (jutro mija 6 mies. od złożenia wniosku).

Pozdrowienia

A.

Napewno poczytam dzięki za info :)

I już się boję 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, to miało zabrzmieć tak: o drzwiach wew. nie śmiem marzyć :D Drzwi to mam, ale ino 1 parę na górze. ALe w cnocie cierpliwości wyćwiczona jestem, więc spokojnie czekam na rozwój wypadków :wink:

Aga, może w weekend po 1.XI spotkanie wypali. Będziecie wtedy w domu? Dogadajmy się na privie :D (kuszenie działa :D ).[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga co tam drzwi, co tam wszystko! Ważne, że nie musisz już nigdzie wracać, bo jesteś w domu :p :p Mróz może sobie być, deszcz może sobie padać - Ty nie zmokniesz :p :p Pomału, krok po kroku dopieścisz wszystko na tip - top.

P.S. Też postawiłam na damę senso, tylko w wersji stojącej :p

 

Czasami ktos musi mi to powiedzieć :)

Bo jak się mieszka to czasami się zapominqa jak to było kiedyś i chce się coraz więcej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, bo jakby tego chcenia nie było, to nie wydarzołoby się nic nowego :wink: Ale jak przeszkodą jest tylko kasa, to gwizdaj na to :lol: :lol: Napal w kominku i pogadaj z płomieniami.Nabierzesz wigoru i przy sprzyjających wiatrach tylko będzie furczeć w powietrzu!!!! Obejrzyj się wstecz: jeszcze rok temu jakieś tam drzwi nic nie znaczyły, bo nie było ich gdzie wetknąć :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,przeczytalem Twoj dziennik prawie w 80%,moje gratulacje!!! chce cos zaproponowac,przegraj caly swoj dziennik na CD i za 10-15 lat bedziecie milo wspominac. 8) Jestem bardzo nowy,przed chwila sie zarejestrowalem,zeby wlasnie to napisac,pozdrawiam[/b]

 

Dzięki za gratulki :) Jest mi bardzo miło że mój dziennik Ci się spodobał :)

Bardzo dobry pomysł z tym kopiowaniem :)

Mam jednak nadzieję że Forum jeszcze trochę będzie działać a ja jeszcze nie jedno w tym dzienniku napiszę jak będę go kończyć to wtedy napewno skorzystam z Twojej rady :)

Pozdrawiam gorąco i zapraszam częściej do odwiedzin naszego domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...