Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

zaba_gonia czyli i tak mam szczęście z tym sikaniem :wink: :)

kasia64 mam plan żeby fotek było więcej zobaczymy jak wyjdzie :)

Mohag ja bardzo chciałam mieć to okno i wcale nie żałuje że jest a na mycie zawsze znajdę jakiś sposób :wink: :) Kociczka ma dwa miesiące :)

Adriano Komputero tak, taki zdolny jest mój mężuś i dodam że budowa zmieniła mi faceta nie do poznania :) nawet sam nie przypuszczał że ma taki talent :)

Na szczęście mam kołdry bez pierza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano Komputero tak, taki zdolny jest mój mężuś i dodam że budowa zmieniła mi faceta nie do poznania :) nawet sam nie przypuszczał że ma taki talent :)

Na szczęście mam kołdry bez pierza :)

 

Aga, gratki dla mężusia za zmianę 8) i za balustradę :D. Potrzeba jest matką wynalazku :wink: .

 

A już myślałam , że będę mogła swoje kołdry puchowe wyprać w pralce 8) :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też przyłączam do grona trzymających kciuki (choć nawet nie wiem z jakiego powodu- ale to chyba tak jak wszyscy)Trzymam kciuki w ciemno :wink: :wink: :p

Konstrukcja na schodach przyznam, że ciekawa. Nowy format Forum i mnie nie przypadł do gustu- może się przyzwyczaję.

No i czekam na dalsze wieści- wykończeniowo- tajemniecze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, fajnie, że na koncie jest już kaska . Będzie co wydawać :wink: . Cieszę się, że temat szufelki zakończony :D .

Podcięcie drzwi nie jest chyba trudne . Może wykonacie to we własnym zakresie :roll: . Skoro mężuś taką piękną balustradę wykonał, to ze zwykłym skróceniem skrzydeł nie powinien mieć problemów . Może warto spróbować 8) .

 

Mnie osobiście podobają się biało / srebrzysto/ zielone ozdoby świąteczne :wink: . Ale przy białych ścianach wszystko zlewałoby się i byłoby mało widoczne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że do Świąt ściany zmienią swój kolor :) ale biały już ostatnio mi się opatrzył :wink: :)

Mój mąż zrobił tylko konstrukcję na schodach a barierka jest już dawno i nie jest ona dziełem mojego mężusia :) Balustardę robił nasz MISTRZ, którego już z nami nie ma :cry: - gdyby było inaczej to nei było by żadnego problemu drzwiowego :cry: ale zycie chciało ianczej :cry:

Co do drzwi to bardziej tu chodzi o sprzęt niż samo podcinanie, ale co tam pożyjemy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da mnie bordo i srebro to swietna kompozycja :D A jakie bedziesz miala te docelowe kolorki?

 

Konstrukcja na schodach faktycznie powalajaca :lol: Co do montazu drzwi... nam zaspiewali 160 zł/szt. I mimo, ze nasza ekipa wzilaby 50 zł sztuka, to w pierwszym przypadku płacisz 7% vat. My jak policzylismy cena drzwi + montaz z 7% vat i dla porownaia drzwi z 22% vat minus 155 do zwrotu przez US i montaz + materialy do montazu przez nasza ekipe, to nadal pierwsza wersja byla o 150 zł tańsza. Niewiele, ale primo nie robia problemow przy reklamacji (bo montowala ich specjalistyczna ekipa), secondo- nie musimy czekac az US zwroci nam kase tylko mamy ja od razu w kieszeni. No, ale to sa juz indywidualne kalkulacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo ! :o Odważne są te Twoje kolorki. Pomarańcz z czerwienią to "ogniste barwy" , a ten pomarańczowy sufit na górze mnie zaskoczył :wink: . Super wygląda to zestawienie i podoba mi się ! :D

A na jaki kolor pomalujecie ściany ?

 

Twoje dziewczyny poradzą sobie ze wszystkim. To zdolne panienki. Ale wierzę, że się denerwują i przeżywają. Musisz być wyrozumiała 8) :lol: .

Będę trzymać kciuki za występy i testy.

 

Dobry pomysł mieliście z tymi kamyczkami :wink: . Czekam na fotki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, ha :lol: Choinka przy takim zestawie fajna zabawka :D Nie radze za duzo zwisajacych ozdob na dolnych galeziach :lol:

 

Kolorki barzdo fajne - w moim klimacie. A zostawiacie pozostale sciany biale? Bo wg mnie taki kontrast swietnie wyglada. bardzo podoba mi sie pomyl z odmiennym kolorem wnek przy oknach polaciowych - moze wykorzystac u siebie :wink: U mnie malowanie rozpocznie sie w niektorych fragmentach za kilka tygodni, wiec wklejaj swoje fotki Aga, bo beda dla mnie inspiracja :D

 

Co do egzamonow dziweczyn... ja jestem z mlodszego pokolenia, wiec sie wypowiem... tylko sie nie obrazac, bo to moje subiektywne zdanie. Ja uwazam, ze cala ta psychoze wokol wszelkich egzaminow latorosli wywuluja rodzice - oczywiscie nie wy personalnie - tyla cala ta grupa spoleczna ogolem. Z autopsji. Jak 11 lat temu zdawalam do liceum, tez sie liczylo punkty, do najlepszych klas dostawali sie tylko wybitni, byly egzaminy itd. Pamietam jak w 8 klasie pol szkoly bylo przez rodzicow wyslane na specjlane zajecia przygotowawcze. Ja tego nie dostapilam- u mnie nie bylo w domu zadnych wariacji. Moj Tata (a jestem jedynaczka i oczkiem w glowie tatusia) nawet nie wiedzial kiedy mam ten egzamin. A dodam, ze podczas egzaminow rzesze rodzicow oczekiwalu na swoje przyrodzenie w napieciu pod szkola :o No i co- zdalam to wymarzonego liceum i wymarzonej klasy, bez nerwow i presji. A od tametego czasu ogolna psychpza przybrala znacznie powazniejsze kregi :D Takze trzeba i sobie i dziweczynom dac na luz- a wiec co mowie bo kuzynowstwo zdaje teraz do gimnazjum i do liceum wiec jestem w temacie. Tak naprawde powiedzmy sobie szczerze- czy za 15 lat ktos sie zapyta o wynik tych egzaminow. A twoja cora jesli wybrala szkole, do ktorej trudno sie dostac, to pewnie nalezy do orlow, jest zdolna i zdyscyplinowana - na pewno swietnie sobie poradzi. W koncu malo kto porywa sie z motyka na slonce :wink: Wiec nic sie nie martw- bedzie super i wszystko ulozy sie jak najpomyslniej :wink: a przynajmniej nie okazuj swojego stresu :wink: Mam nadzieje, ze was nie zanudzilam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi miło że zestaw kolorystyczny się podoba :)

sciany są zrobione kornikiem ale tego na fotkach nie widać i zostaną w kolorze białym, tak jak pisałm górny hol nie ma tylko halogeników i jakiś obrazków na ścianach :) Reszta jest już na gotowo :)

Adrianko bo ja odważna kobieta jestem :wink: :)

Iga nie zanudziłaś ja jestem typem rodzica nie panikującego i nie popychającego dziedzi do niczego wspieram i doradzam ale decyzje są ich, nasza młodsza córa poszła do klasy muzycznej bo chciała - ja w większości przpadków jestem rodzicem wręcz zniechęcającym. Odradzałam i szkołe muzyczną i to gimanzjum niestety dziewczyny mnie nie posłuchały i teraz pcham razem z nimi ten wózek, bo staram się je wspierać w ich decyzjach i pomagać im je realizować. Oczywiście nie powiem że nie jest mi miło jak moje dzieci są chwalone przez nauczycieli ale nie za to przecież je kocham :)

Za kciukasy oczywiście dziekuje w ich imieniu :)

1 publiczny wystep moja młodsza córka ma 14.12.2006 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...