Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aga, tak patrzę i patrzę na te kolory. Powiedz, który jest prawdziwy, ten czerwony, czy ten bordowo-śliwkowy na pierwszym zdjęciu.

Mój aparat też robi takie numery, te same kolory na różnych zdjęciach wyglądają zupełnie inaczej.

I podrap kocurka za uchem ode mnie. Ja nie mam jeszcze zwierzaków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ładny ten Wasz domek, bo chyba jest na jednej fotce, nasz będzie mniejwięcej podobny. Urządzony, ze smakiem. I ogródek niczego sobie, choć takich fotek z daleka żeby podziwiać całość nie widziałem. Ale i Pociecha dobrze się chowa. Dobrze, że ma te zwierzaczki w pobliżu siebie.

Zazdrościmy Wam tak zaawansowanego stanu. W takim domu kolejne Święta to przyjemność, choć pewnie troszkę daleko od zgiełku, ale chyba o to chodziło.

My od ponad dwóch lat załatwiamy pozwolenie na budowę i... wreszcie w poniedziałek nam się najprawdopodobniej uprawomocni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iga9

grunt to zrozumienie :)

andrzejka Dzieki w imieniu kociczki :) arystokrata nie miał innego wyjścia :) Andrzejko jesli chodzi Ci o kolor na suficie to jest to tropikalna pomarańcza z duluxa kolory świata :) wszystkie kolory są właśnie ztej firmy :)

tolakolor jest czerwony, ale oczywiście czerwień bardzo się zmienia w zależności od światła :) Pirwsze zdjęcie było robione ze skosa, a kolejne są robione z pozycji na wprost ściany :)

O czywiście kociczka podrapana za co jest bardzo wdzięczna bo to uwielbia :)

zygmor domek jest na więcej niż jednej fotce :) Ogórdka też raczej jeszcze nie mam a pociechy są dwie i mały zweirzyniec więc nie wiem czy te komentarz do do mnie :wink: :)

Bo My już mieszkamy i właśnie trwają przygotowania do Świąt :) Nawet jeśli komentarz nie do mnie to trzymam kciuki za pozwolenie i całą budową :)

 

Mam nadzieje że jak jutro emocje opadną to obiecuję wpis do dziennika i nowe kolorki ty razem w salonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiaj wysiadl internet a teraz to już nie mam czasu nic napisać w dzienniku :-?

Napiszę tylko tutaj że egzamin zdany na - 5 lub 22 pkt ( bo była i taka i taka ocena max. było 23 punkty ).

Jutro jestem w pracy więc tez nici z pisania i oglądania zdjęc tak więc musicie uzbroić się w cierpliwość 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słuchaj kobito, JAK JA CI ZAZDROSZCZĘ tych relacji zwierzątkowych!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Aż mnie cholera po kłykciach lata!!!! No bo czemu te moje ścirze w zgodzie żyć nie chcą?????

A z drzwiami, to u nas było podobnie ( cena za montaż-150 pln szt.) Chyba na łepetynę upadli??!1 Kto w dzisiejszych czasach zarabia ponad 1000 pln??? Bo Bo tyle by u nas wyszło za montaż 7 szt.!!! Nasz stolarz ( powolny i dokładny)wziął za wszystkie tyle!!!! Więc można taniej! Jednym się opłaca!

Domek jak w kolorkach , to zaraz tak jakoś cudnie się robi....Wypasionie?? ( jejku jakie wyrazisko mi wyszło?)

Fajnie że macię kaskę z US!! Wiem..wiem krótka jej żywotność, ale co by było "GDYBY" NIE UCHWLILI TEJ USTAWKI O ZWROCIE VATT???? :o :o :o

Większość z nas nie podciągnęła by z robotą!!!

Jeszcze raz wyrazy ZAZDROśCI WZGLEDEM ZWIERZYNY......Oj szczęśliwa z Ciebie niewiasta...szczęśliwa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiaj wysiadl internet a teraz to już nie mam czasu nic napisać w dzienniku :-?

Napiszę tylko tutaj że egzamin zdany na - 5 lub 22 pkt ( bo była i taka i taka ocena max. było 23 punkty ).

Jutro jestem w pracy więc tez nici z pisania i oglądania zdjęc tak więc musicie uzbroić się w cierpliwość 8)

 

GRATULACYJKI EGZAMINU!!!!!!

Spokojnie poczekamy i pozdrawiam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzieki za gratulki :)

Alfredziu szkoda że Twoje zwierzaki nie chcą się zaprzyjaźnić, wiem jak jest cięzko bo moje na początku też nie pałały miłością i jestem bardzo szczęsliwa że nastał pokój :) życze ci takiego spokoju :)

Co do US pewnie że fajnie szkoda tylko że tak jakoś szybko wypływa :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność. Aby cała rodzinnka i wszystkie zwierzaki miały się dobrze, małżeśtwo było kochanne, córy nadal ambitnne i aby kasapłynęła na lampy i inne przyjemności również :D

 

życzy Iga

 

http://i51.photobucket.com/albums/f377/iga9/loski_ok_d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności, wesołych i spokojnych Świąt Bożego narodzenia oraz spełnienia wszystkich marzeń i planów w 2007 roku - Tobie, Twojej rodzinie i przyjaciołom

Neferka

 

http://www.cardsdirect.com/images/christmascards/X3352_M.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ifmpan.poznan.pl/MAG-EL-MAT/pic/swieta.jpg

 

Niech nadchodzące Święta będą dla Was pełne miłości i rodzinnego ciepła a ich dobry nastrój przetrwa cały następny Roczek , i następny , i następny i ... tak do końca świata i o jeden dzień dłużej :D

 

Maxi z rodziną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...